Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
Нажми на картинку,
чтобы присоединиться
Нажми на картинку,
чтобы покинуть
 
я ищу мнение
Ольга Зірка

1 мальчик

Про Машу і про Ведмедя

Ті мами, чиї дітки вже захопилися цим мультиком, добре знають, наскільки малеча захоплено дивиться серію за серією і так продовжується тижнями...

Перший місяць Мішелевої пристрасті до Ведмедя (він чомусь цю звірушку називає Хгав!), я боролася всіма силами із ранковими принесеннями пульта в ліжко Хгав!!!, із постійним біганням до телевізора, випрошуванням ще один, ...надцятий раз за день увімкнути мульт. Мені снилися і Маша, і Ведмідь, і треки постійно крутилися в голові. Я знаю (як і Мішель) всі 18 серій напам"ять, по секундах, почала використовувати деякі фразочки у розмовній мові...

Але зараз не про це. А про деякі мої  питання до суті мультика:

1. Чому це Маша, у якої навіть не всі зуби ще повиростали, самостійно ганяє по лісі?

2. Де Машині родичі? Якщо кури від неї ховаються у колодязі, то чи не подібне ставлення до дитини у батьків?

3. Чому хоча б у першій (добре, нехай у другій) серії Маша хоча не принесла записку від мами про те, що вона довіряє Ведмедю? В ідеалі я б хотіла побачити сцену (з педагогічною метою), де хоч хтось із родичів познайомився із Ведмедем та дав "добро" на їх спілкування: все-таки ліс, все-таки дядько ведмідь не маленький... 

4. Чому за стільки серій Маша не знайшла ні одного однолітка, хоча б звірячого виду?

5. Чому вона взагалі НАСТІЛЬКИ шкодна, що взагалі ніхто ради не може дати?

Мультик прикольний) І прикольний він в першу чергу для дорослих своїми приколами. А от діти, як у всьому, беруть приклад

У вас вдома теж культ Маші?

 •  

  Елена Майданович
  1.А може це в неї "молочні" зуби повипадали,а слідуючі ще не вилізли?!)))
  2.родичі теж напевно поховалися)
  3.Батьки подумали: "Слава Богу!"Здихалися...)
  4.Ну там ще родич- панда приїздила,але не витримала лихої долі)
  5.А про те,що вона шкодна я не знаю що написати)))Переросте!
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  От бачиш, гавіть чемна закордонна панда не витримала - а наші діти це все вус мотають
   
 •  

  Анастасия =^..^=
  Культу не маємо, але - це єдиний мультик, який "нас" зацікавив. Проста там міша, як справжній, а Маша - ну прооосто, як Іва.
  1. Самостійно можно ганаяти по лісу і геть без зубів, перевірено Головне, щоб мама чимось зайнята була...
  2. О! Тепер я знаю де і мені сховаться!!!
  3. Мабуть такі будні не ввійшли в проект, тоді серій було б більше))) Але передивлюючись серію про перше вересня, авжди про себе відмічаю - якщо дитина грається в школу - значить вона не шкільного віку, якщо вмовила мішу змайструвати парту - то якже ця Маша задовбала маму , що вона, таки пошила форму і дала квіти...
  4. А не цікаво з однолітками....
  5. Охх...це питання насущне не тільки для батьків Маші... Ніколи не бачила настільки вертлявих дітей....
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  у вас є колодязь?
  Настя, ця Маша здатна задовбати кого завгодно: не лише свою маму, а й багато-багато інших мам!
   
 •  

  Катюха Е.
  Але погодься, що вона є тим інструментом, котрий гарантує будь-якій мамі мінімум 5 хвилин спокою та часу на себе
   
 •  

  Ольга Зірка
  Є, погоджуюся Але, що занадто, то явно нездорово Треба шукати альтернативи
   
 •  

  Анастасия =^..^=
  Для мене Маша з її витівками - рятівні 20 хв., на більше не вистачає. Часто тоже включать не хочу - Іванка надивиться досхочу і потім не буде реагувати. А іноді, коли треба котлети зробить і пересмажити, замісити тісто..., коли просто фізично треба не відриваться на перекинуту квітку, нову атомну станцію в туалеті і т.д...доводиться викручуваться....Я перенесла плеєр на кухню, включаю і дитина 15-20 хв. в полі зору. Нда.. Іванка з Машою балуються по черзі. )
   
 •  

  Анастасия =^..^=
  Зроблю. Викопаю...
   
 •  

  Ольга Зірка
  Не забудь фотки зі схованки показати!
   
 •  

  Inna Tynenko
  Нас этим мультом мала доставал недели две с истериками, если не включали, но через дней 15-20 она благополучно переключилась на другой, потом третий ну и т.д.
  Искать настолько глубокий смысл где родичи и кто в лес саму пустил нет желания, так как это мультик. Мы же в детстве не искали смысл в том почему волк из "ну погоди" выживает после стольких "подстав"
  А про то, что мультик задает плохой пример я вообще не согласна. Да ребенок шкодный показан, но все дети такие это нормальное состояние ребенка (в мульте слегка это идеализировано, но суть та же) А вот хорошего там много! Серия, когда она загадывает желание золотой рыбке для Мишы - самый положительный пример. Лечит, варит варенье, извиняется, исправляет ошибки, заботится о зверях. Я в этом мультике замечаю только положительные моменты для ребенка. Не понимаю. почему многие находят его плохим и вредным
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  Інна, так ми й не могли в дитинстві шукати симсл у мультиках - ми їх дивилися і брали із них те. що нам подобалося, що приваблювало, якусь ідею, яку нам подавали.
  Так, є декілька моментів виховного плану, такі як про рибку. Але ж є інші, яких більше.
  Наприклад, не помічала, що Машу насправді ніхто там не любить, не обійме, не похвалить? Всі звірі від неї шарахаються, а люди взагалі "в криниці"? Чи не забагато там прикладів того, що можна спочатку все зіпсувати, а вже потім якимось чином виправити? Не краще було б одразу показувати дітям, що не потрібно доводити ту шкоду до крайнощів, а є інші варіанти вирішення? Не занадто часто Ведмедик тікає світ за очі від неї? і т.д.
  Я все ж таки думаю, що мульт розрахований в першу чергу на дорослу аудиторію
   
 •  

  Inna Tynenko
  а в жизни нет ничего исключительно доброго или исключительно плохого. Я не говорю, что этот мульт панацея, и если ребенок на нем (да и на любом другом мультике) застопорился на долгий период и копирует, то это не есть хорошо. Но сказать что именно этот мультик радикально плохой я не могу. В лунтике тоже есть плохие гусеницы, а в Фунтике вредная тетка, так что их тоже не смотреть?
  Ребенку главное красочность, динамика, музыка, а научит брать хороший пример это уже дело родителей.
  Лично я не видела в жизни ни одного абсолютно "правильного" мультика, но и жизнь не однобокая тоже ведь!
   
 •  

  Ольга Зірка
  Ребенку главное красочность, динамика, музыка, а научит брать хороший пример это уже дело родителей. - не завжди
  Якщо мультик просто яскравий і жвавий, і там є погані приклади, то тоді треба сидіти поруч і постійно пояснювати, що так, а що не так (а це далеко не завжди виходить). Якщо дорослі сприймають позитивно всілякі витівки на екрані, тому що вони вже дорослі і просто приколюються, то дитина сприймає це як схвалення того, що бачить, і як приклад.
  Так, не існує повністю "правильних" ні фільмів, ні мультиків. Але варто брати до уваги рівень сформованості психіки дитини і її здатність навчатися відповідно до віку - що показують, те й вчить.)
   
 •  

  СветлИчЕк Svetli4ek
  (не видела этой записи раньше, а жаль)..

  Оленька, все правильно Вы говорите, потому что Вы осознанный родитель. Маша мне нравится как мульт, и когда смотрим (уже реже, как-то само так вышло)),смотрели, я объясняла малой что ай-ай-ай, а где Маша хорошая,молодец. Доця понимала, и на все выходки - но-но-но-кала. это поучительно тоже. и теперь всем деткам которые себя плохо ведут на площадке она но-но-но-кает). разве мы убережем от всего своих деток?
  где можем уберечь или видим угрозу психике, здоровью - уберегаем как можем.

  сейчас смотрим Лунтика, но все равно если просит включить мульт - то говорит Мава.

  я стараюсь не поддаваться на хочу-хочу. если сказала что одна серия или две или чуть-чуть посмотрим пока мама помоет посуду - выполняю. сначала плачет, но потом понимает что я не обещала ей. не знаю понимает или нет), но действует)
   
 •  

  Тanya G.
  культ - еще какой! но! Арсенчик на кожен виверт Маші каже їй: ну-ну-ну

  Питання, що ти поставила - я теж задавала сама собі) Але ж - це мультик, я не думаю, що діти будуть робити те, що там робить ця проказниця)
  Приклад: ми виросли на Ну погоді, ну той що - ми не робили всього того, що робив там вовк, а проказничав він там досить багато!
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  Так ми ж були на боці зайця
  Арсен - молодець! Критично ставиться
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  ну смотря кто...я была всегда на стороне волкамне его жалко было что он все никак зайца поймать не может и страдает....
   
 •  

  Ольга Зірка
  Оля, він не страждав, а отримував задоволення від процесу
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  да ну как же все его передряги в которые он попадал из-за зайца!?..
   
 •  

  Ольга Зірка
  У нього психолоігчний тип "жертва" Вони не можуть не страждати
   
 •  
 •  

  Oля Чумaк
  У нас эти мульт-культы меняются постоянно. То Маши, то Даши, то Лунтики, Фунтики, чаггики, микки.. Сейчас вот культ бэмби. Но смешок Машин в обиходе так и остался -это факт..
   
  ok
 •  

  Olga Balyasa
  у нас тоже этот смешок присутствует и мимика такая же. Хоть я и стараюсь не показывать этот мульт - смотрит только в общественных местах и в гостях
   
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  У нас дома культ Даши))
  А вообще я сама подобными вопросами задавалась
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  А Даша так само хуліганить? Я до неї ще не дійшла... Зараз намагаюся Лунтика вивчати - по-моєму, набагато більш корисний мульт, хоча й теж зі своїми приколами
   
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  Нет, что ты! Даша - хорошая девочка, она вместе с обезьянкой Башмачком учит деток, счёту, азам английского языка и т.д. Во время мульта постоянно идёт взаимодействие с детьми и просьбы, повторить, посчитать, сделать зарядку. Сашке очень нравится.
  Называет её Надаша. Просто знакомых Наташ у нас очень много, а Даш нет и Сашка, видимо, не знает такого имени
   
 •  

  Ольга Зірка
  Спробую і Дашею повпливати)
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  спасибо и я переключусь пожалуй на Дашу..а то что то уж Маша у меня сомнения большие вызывает..персонаж какой то ну совсем не приятный......
   
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  Дашу рекомендую. Там, правда, песни идиотские. Но в целом мульт идейный, в отличие от Маши.
  Хотя Маша у нас тоже вся есть и обновляется периодичски, но Саша её уже не лю и слава богу!
   
 •  

  Ольга Зірка
  А як довго вона її лю? Бо в нас вже пройшли вся терміни, за які пристрасть мала б за досвідом інших мам вщухнути...
   
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  Не помню даже... У меня провалы в памяти
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  ой культ еще какой...моя говорит на медведя "Дедь"..я только целый день и слышу "Маса и Дедь вклюци"...может часами сидеть и смотреть одно и тоже..
  и с 5-м твоим вопросом я особенно солидарна(как в прочем и остальными),меня порою очень сильно раздражает поведение этой шмокодявки..просто боюсь чтоб ребенок пример не брал с нее в дальнейшем...
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  во-во! Оля, я ВЖЕ бачу, що Мішель взяв приклад - ганяє по коридору, натягнувши на себе кошик для іграшок
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  Аня пока ничего не копирует,но чувствую это не за горами..
   
 •  

  希Nadin- k-a希
  Мы, уже этот этап прошли и фух, я как ты видела сны с этого мульта.
  И меня всегда занимали эти вопросы, но они отпали, когда мы о нем забыли. А вот недавно смотрели Нико это еще круче в смысле вопросов
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  Так-с... А що це за Ніко таке?
  Надя, я недавно бачила сон, як Ведмідь ховався від Маші у мене під сходами
   
 •  

  希Nadin- k-a希
  Ну, это еще круче, чем сникерс в кастрюле.
  Это детский мульт об олененке Нико, который решил найти папу...вот мы веселимся при просмотре
   
 •  

  Ольга Зірка
  Ой, нам ще рано, напевно, таке дивитися... А то заговорить теж "папу" піде шукати....
   
 •  

  希Nadin- k-a希
  Тогда обходи его стороной
   
 •  

  Ольга Зірка
  Зате я тепер знаю, що треба обходити Мерсі!
   
 •  

  希Nadin- k-a希
   
 •  

  Ольга Зірка
  Драстє, Настя! Ти чого? Все ОК Просто я не хочу непідготовленою до цього питання підходити
   
 •  

  希Nadin- k-a希
  Да все нормуль, что-то...я даже не знаю...как-то взгрустнулось
   
 •  

  Ольга Зірка
  - не сумуй!
   
 •  

  Наталка Толмачова
  Ми дивимося з задоволенням Професора Карапуза http://www.ex.ua/view/1802754?r=82495,80934 - і розвиває, і дитина зайнята...любить Букварик з Вінні Пухом http://www.ex.ua/view/8975833?r=82495,80934 Клуб Міккі Мауса http://www.ex.ua/view/1408760?r=82484,80934 Я думаю, що ці передачі - непогана альтернатива Маші... ми можемо шукати позитивні моменти, а діти їх не шукають - вони просто наслідують улюблених героїв...
   
  ok
 •  

  Таня Поляхова
  Да - мультик однозначно для взрослых! У меня дочка тоже стала пародировать Машу - после этого перестала ей включать - переключились на Лунтика, сейчас смотрим фильм про Фей. Для себя усвоила одно - нужно обязательно фильтровать то, что показывать ребенку.
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  100%! Треба вязти собі за правило спочатку уважно самій подивитися те, що пропонується для перегляду дитині
   
 •  

  Марина Петренко
  Кстати, в новых сериях появляется Тигр
   
  ok
 •  

  Ася ≧◔◡◔≦ ТигрАся
  Прикольный такой
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  я только одну серию с тигром видела.есть еще какие то?
   
 •  

  Марина Петренко
  пока только в 20-й
   
 •  

  З прогресивних бабів села
  Мои пару недель смотрели,причем Маруся больше от тезки фанатела. У нас в номинации "мульт года"- "Волшебный школьный автобус". Он нам вообще не по возрасту,но он вне конкуренции! Пойми этих детей!
   
  ok
 •  

  Наталка Толмачова
  чому тидивуєшся? мульт з дітьми, динамічний, яскравий...
   
 •  

  З прогресивних бабів села
  детский "хауз",а не мультик
   
 •  

  Фея Снів
  Раніше був. Тепер якось Настя забула про нього. Тепер у нас культ Капітошки : кожен день вмикаємо, щоб подивитись.
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  А по скільки разів підряд требе дивитися? Капітошку і я лю)
   
 •  

  Фея Снів
  Ой, Оля, навіть і не знаю скільки разів підряд ми двились Машу. просто одного разу її зацікавив спочатку Петрк П"яточкін. А потім знову повернулись до Маши Тепер от Капітошка і інколи якийсь інший мульт. Я боюсь, що Настя через деякй час знову Машу згадає
   
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  И у нас был период - ни дня без Капитошки!
  Класснючий, кстати, мультик! Такие песенки здоровские и озвучка!!!
   
 •  

  Ольга Зірка
  Я от ще Капітошкою не обзавелася. Є декілька дисків із радянськими мультами, та вони поки не в фаворі
   
 •  

  Наталка Толмачова
  культу точно не має...нову серію дивимося всі разом...і все...про родичів - вона ж живе в вагоні Москва -Пекін - російська сирота, тато в якої китаєць може тому вона й не підростає - більшість китайців низького зросту...
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  У вагоні?! А куди подівся будинок із собачою будкою, свинею і курами?...
  А тато не китаєць - 100%. В першій серії вона була руденька, а потім побілішала - китайці блондинами не бувать
   
 •  

  Наталка Толмачова
  ну не просто ж так у 1 серії вагончик стоїть як частина того будиночка залізничника...
  тато поїхав у свій Китай, мама померла чи шукає собі іншого...а ведмідь взяв опікунство над непортібною нікому дитиною...
  і вона, як на мене, то русява, а не блондинка...
   
 •  

  Ольга Зірка
  ну ти й завернула!Нічого Ведмідь на себе не брав - сама заявилася Ти бачила. щоб він хоч раз її зустрічав радо?
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  ого...а что это за новые серии про китайцев?
   
 •  

  Ольга Зірка
  Це Наталчина інтерпретація
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  вот это фантазия у Наталки
   
 •  

  Наталка Толмачова
  ні, це ми всією сім"єю вирішили - так себе може вести лише та дитина, якій не приділяють часу її батьки...а щодо китайців - в першій серії стоїть - таки вагон Москва - Пекін
   
 •  

  Наталка Толмачова
  ну, не зустрічав...зате турбувався...
   
 •  

  Наталия NatkaKap
  Раніше я думала, що взягалі не буду показувати цей мульт, побачивши як він впливає на мою племінницю, як я помилялася, бо Маша це єдиний спосіб не надовго розлучитится з донею і щось зробити на кухні. Тепер ранок у нас починається з вигуків: "МА... МА...", що в перекладі - включай Машу.
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  так ото ж... Якщо мульт є, то хоч можна щось швиденьок приготувати... Тільки буду шукати якісь більш корисні мульти
   
 •  

  Наталия NatkaKap
  Ми починали з Tiny Love Magic time, досить пристойний мультик, але тепер унас авторитет Маша
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  мы тоже его в начале смотрели))
   
 •  

  ирина сливец
  я смотрю вы тоже еще маленькие, но уже машу смотрите. Нам год и два месяца, а утро с Маши начинается, с прогулки приходит и сразу к компу бежит, и смотрит долго. я уже скоро наизусть буду машу знать. толком еще не говорит, но маку просит постоянно.
   
 •  

  Мама Оля
  А нам не цікаво, бо просто рідко дивимся Телек малий не дивиться, бо ми його практично не включаєм, хіба вечером для перегляду новин або у вихідні. А комп у нас 15 хв на день, і то Євгена цікавлять більше міні-ролики, зняті нашим фотоапаратом, або мульт про паровозики чи машинки
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  Оля, так і майже взагалі не дивлюся телек. Оце колись вирішила дитину потішити і купила диск - тепер маю
   
 •  

  Ася ≧◔◡◔≦ ТигрАся
  У нас знакомая так дочке (3 года) не показывает этот мульт. То все яблоки понадгрызает (1 серия), то прыгает с дивана с фразой "5 минут, полет нормальный" (про варенье)...
  Наша пока повторяет с Машиной интонацией "Хочу-хочу-хочу"....
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  В серії про варення - взагалі - аби дитя не додумалося голову запхати у щось подібне до банки!
  Знаю історію про хлопчика, який засунв голову в плафон для кухонної люстри, а мама його везла в лікарню, замотавши плафон рушником. Так малий вирішив, що він на Алладіна схожий
   
 •  

  Olga Balyasa
  Я Машу и медведь смотрела 2 часа без перерыва в автобусе (водитель включил мульт на полную громкость). Дочка после часового просмотра вырубилась, а у меня эта машина песня пару дней в ушах играла (просто какой то кошмар).
  Даша и Лунтик намного безобиднее, а Машу я бы не рекомендовала для просмотра детям до 3-х лет - пользы в этом мульте нет, а детская психика страдает
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  Лунтік ще й набагато повчальніший - із розжованими прикладами)
  На щастя, у нас зараз затишшя від Маші настало - мені вже вночі не ввижаються її пісеньки
   
 •  

  Тanya G.
  а от чего психика страдает детская?
   
 •  

  Людмила Фокина
  ох, мультик этот наш сынок просто обожает, вот только этот ну и рекламу еще
   
  ok
 •  

  Катюха Е.
  Я також замислювалася над цими питаннями, але здом дещо зрозуміла. Живуть вони у сибірських лісах, біля залізниці, з цього виплива що батьки залізничники. А ще лісники, протягом усього дня на роботі. Часу на виховання, звичайно, нема. У 1 серії є слова "Домой пора". Але як надалі вона залишалася ночувати ("Весна пришла", " С волками жить"), мені не зрозуміло. Хоче бути такою, як усі (серія про школу), сумує від самотності. Можливо раз в пів року вони виїздять за 1000 км до найближчого міста за зарплатньою та дещо купити (одяг, наприклад, їжа своя). Ось це і є її спілкування зі світом. З одного боку мені її шкода, але зважаю на те, що вона виробляє - заборонити цей мульт.
  Стосовно Одаркин ставлення, то це перший мільтик, який її заківавив. До того вона взагалі ігнорувала тєлєк та комп. Які щасливі 2 роки були....
   
  ok
 •  

  Ольга Зірка
  От і у нас це був перший мульт
  А одяг їм навіщо? Сходили до Ведмедя, затарилися авторськими дизайнерськими речами - та й дєлов
  Заборонити, звичайно, мульт не заборнять, але, сподіваюся, все ж таки хоч якихось родичів покажуть...
   
 •  

  Марина Петренко
  А я этот мультик, другими разбавляю. То про Чебурашку включу, то про Бременским музыкантов. Еще про Петрика Пяточкина. Вобщем нахожу стрые советские мультфильмы, детку, конечно не все устраивают, смотрит выборочно. А сегодня нашла старые мультфильмы про Машу. "Как Маша посорилась с подушкой" и "Как Маша была леньтяйкой"
   
  ok
 •  

  Ася ≧◔◡◔≦ ТигрАся
  ? Где нашла? Поделись
   
 •  

  Марина Петренко
  на сайте ex.ua в онлайне смотрю. там есть целая коллекция советских мультфильмов
   
 •  

  Ася ≧◔◡◔≦ ТигрАся
  Спасибо
   
 •  

  Марина Петренко
  приятного просмотра
   
 •  

  samovar **
  Я запретила ее смотреть Он у нас так и закончился не начавшись
   
  ok
 •  

  З прогресивних бабів села
  обоснуй
   
 •  

  samovar **
  Ничего полезного этот мультик не несет, он больше на взрослую аудиторию рассчитан, так в прикол
  Унаших друзей малый бегал и с Машиной интонацией постоянно повторял "давай, давай лечится"....и еще ряд таких нездоровостей, как Машино поведение за столом....много, и не только у этих друзей

  Вот сложно мне обосновать, это на интуитивном уровне больше
   
 •  

  Ольга Зірка
  угу-угу Дорослим цікаво дивитися через приколи, а дітям - через динаміку, рух, яскравість. Але й приклад діти "злизують" із того, що часто бачать.
   
 •  

  Олечка ღღღ Даракчи
  100%
   

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям