Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
Нажми на картинку,
чтобы присоединиться
Нажми на картинку,
чтобы покинуть
 
Сообщество: Мамы моего города
я ищу мнение
Оля Пастух

Хай завжди будуть мами!

Нові трамваї

Бачу, наприклад, недавно новину: для Києва закупили стільки-то новеньких трамваїв. Сучасних, крутих і т.п. І зовсім не схожих на старших "братів".

Чи їх реально потім на вулицях Києва побачити? Чи їх спеціально, купивши, ставлять на 10 років у депо, щоб випустити на рейки в уже застарілому і знищеному вигляді?

 •  

  Мадам Ред
  Трамваев не видела (( Но на моем маршруте дороги видела новый маршрутный автобус. Очень комфортный и красивенький. А главное: двери открываются так, что никого не придавят.
   
  ok
 •  

  Наталка Гура-Корецька
  реально.он у нас в бц стало більше тролейбусів ходити,тим більш в нові набагато легше залізти з купою дітей,ніж в ті старі,які розраховані,мабуть,на молодих-здорових-бездітних
   
  ok
 •  

  Grinch (ᵔ.ᵔ)
  Не знаю как трамваи, но я вчера в новом троллейбусе ехала - большой, теплый, комфортный, современный. Над каждой дверью установлена камера, так что водителю видно, все ли успели выйти-войти. А главное, их очень много на маршруте.
   
  ok
 •  

  mama наталья
  Їх закупили для швидкісної трамвайної лінії, обіцяли запустити після Різдва. Буду спостерігать))
   
  ok
 •  

  Наталка Гура-Корецька
  Була вчора в Києві,проходила повз швидкісну лінію.Бачила кілька дуже красивих сучасних трамваї,темно-синіх,з білим узором під вишиванкупрям втілення моїх уявлень про те,як має виглядати сучасний київський трамвай
   
  ok
 •  

  mama наталья
  Такі "вишиванки" ще того року каталися, чекаємо ще новіших))
   

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям