Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
 
Сообщество: Педиатрия
я ищу мнение
Оля Пастух

Хай завжди будуть мами!

Графік щеплень

У поліклініці нема в наявності то одної, то іншої вакцини. Таке може тривати навіть 2 місяці. Чи порушується тоді графік щеплень? Чи має вплив така нестабільність на формування імунітету?

 •  

  Надежда Унич
  Все залежить від виду вакцини. Є такі вакцини, які треба, наприклад, вводити через місяць. Тоді, звичайно, графік порушиться. Інколи продовження терміну вакцинації до 2-х місяців навіть можливе (наприклад, дитина перехворіла на ГРВІ). Для тих вакцин, які вводяться в певні вікові періоди (наприклад, при виповненні одного року), відсутність самої вакцини на протязі 2-х місяців суттєвого значення не має. Всі можливі відхилення в календарі щеплень передбачені в наказі МОЗ України, з яким добре обізнані працівники кабінетів щеплень при дитячих поліклініках.
   
  ok
 •  

  Надежда Унич
  Реакція Манту – це внутрішньошкірна проба, яка завжди проводиться перед щепленнями. Вона не потребує якогось прискіпливого догляду. Результат цієї реакції перевіряється через 48-72 години в поліклініці. Необхідно, щоб дитина не змочувала руку в місці проведення проби. Питання відтермінування проведення цієї проби погоджуйте в поліклініці.
   
 •  

  Евгения Ступа
  У нас в поликлинике такая проблема, ребёнку исполнилось 4 месяца,а вакцини нет.В первый месяц давали, атеперь сказали,что ту,которую должны были давать в три месяца-нету!Это чем-то опасно?
   
 •  

  Виктория Касьян
  Еще в роддоме сделали прививку и все, нам уже 5 месяцев, а вакцины нет. Интересно, когда я соберусь сдавать ребенка в садик его не приймут без прививок, а график сместился. Получается буду сидеть дома до 6 лет пока не сделают все прививки?
   
  ok
 •  

  Оля Пастух
  У садках не Ви одні такі. Садки це добре знають. Все, що залежить не від Вас, не грає проти Вас.
   

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям