Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
я ищу мнение
Ксюша Гаврищук

планирую

Коли можна вагітніти після позаматкової?

Добрий вечір. В жовтні була позаматкова. Помітили на ранньому терміні,тому операцію не робили. Робили чистку і уколи сильні давали,щоб вигнати плідне яйце. Лікар сказала пів року не вагітніти. Але може можна менше, операції ж не було??? Може в когось була схожа ситуація? Якщо так,то через скільки вагітніли після позаматкової? Які аналізи треба ще здати? Я нікуди не спішу. Хочу дитинку звичайно,але впершу чергу,щоб була здоровою. 

 •  

  Наталия Данкович
  Добрый день! Ксюша, Ваше желание планировать беременность раньше, чем через 6 месяцев понятно, но статистика говорит о том, что если беременность наступила ранее, то высока вероятность ее неблагоприятного исхода. Кроме того, вам необходимо пройти обсследования на предмет воспалительных процессов органов малого таза, поскольку одной из причин внематочной беременности являюся сальпингиты (воспаление труб). Желаю успеха!!!
   
  ok
 •  

  Алина Diadora
  Есть большая разница между выкидышем и внематочной беременностью. Ведь внематочная может означат ьнепроходимость труб и т.д. Потому рекомендую обследоваться у дргуого врача и пройти все анализы, чтобы убедиться в том, что это не повториться. Удачи.
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Дякую. В мене досить хороший лікар, і якщо чесно.не хотілось би до другого йти. Я маю після М до неї йти, щоб подивитись чи все нормально, але інколи мене дивує, як вони відносяться до ситуації. Я не думаю,що позаматкова-це случайно,як вони сказали.
   
 •  

  Ксюша Гаврищук
  не той смайлік
   
 •  

  Иришка Черкашина
  У меня была такая же ситуация. Беременеть можно сразу после восстановления цикла (то есть через 1,5-2 месяца). у меня получилось через четыре, все хорошо. Причину вам никто не назовет, если только нет очевидных проблем типа непроходимости труб и т.д. Такое может случится с абсолютно здоровой женщиной, никто не застрахован. Потерю беременности больно пережить, но смотрите в будущее с оптимизмом. У вас все будет хорошо.
   
  ok
 •  

  Алина Diadora
  А вы врач, что вы так уверенно говорите, что беременеть можно сразу? Блин, девочки, ну как так можно?
   
 •  

  Иришка Черкашина
  Алина, я говорю то, что мне сказал врач плюс мне самой немало довелось прочитать литературы в те дни. Все искала ответы на вопросы "почему?" и "что дальше?". Укол-это не операция по удалению трубы, после нее нет нарушений в организме и все восстанавливается практически сразу.
   
 •  

  Иришка Черкашина
  Хотя однозначно, Алина, вы правы-лучше найти врача, которому доверяешь, и с ним решать вопросы о сроках, ведь у каждого свой случай.
   
 •  

  Алина Diadora
  Ну вообще мне кажется вас должен волновать вопрос не сколько, а почему. Вам опредилили причину? Отсюда и плясать. Все сроки типа пол года - они стандартные, но некоторые через месяц беременеют и всё ок, а у некоторых из года в год повторяется, т.к. не вылечиваются до конца.
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Вони не сказали чому. Я кажу,чому так вийшло,причина яка??????? А вони мені- случайность. Знаєте,як боляче чути, коли вони таке говорять.І їхня улюблена фраза- ви ще молода! Хіба від віку все залежить??? Дитину втрачати боляче і у 20 і у 40
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  вже 2 місяці пройшло, ще хоча б місяць протриматись,а далі буду просити поради в лікаря. Якби лиш дозволив
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Дякую дуже гарно вам, хочеться в це дуже вірити. Вже 2 місяці пройшло, і я тільки тепер відходжу від депресії. 2 місяці я промучалась,та і тепер боляче,якби не чоловік,то напевно сама б не вийшла з того стану.
   
  ok
 •  

  Тигра Львовна
  ну тогда консультироваться у ведущего акушера-гинеколога и придерживаться рекомендаций)
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  В мене у подруги був викидень на 2 місяці, їй не можна теж було пів року вагітніти, а вона через місяйь завагітніла і все норм.,родила вже.
   
  ok
 •  

  Світлана Коляса
  Я б теж порадила звернутись до лікаря. Можеш до іншого лікаря просто на огляд прийти, сказати, що хочеш завагітніти, що для цього треба здати. А взагалі краще все-таки звернутись до свого лікаря, якщо він хороший, та запитати поради. Думаю, що він дозволить вагітніти))))
   
 •  

  Алина Diadora
  Они так относятся, потому что копаться в причинах - это долго и хлопотно, а им как правило не платят. Я не хочу лично обидеть вашего врача, просто знаю по своему опыту. У меня был выкидыш и тоже никто не хотел копаться в причинах - почистили и до свидос.
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Дякую Наталія. Я хочу як слідує підготуватись до майбутньої вагітності. Здам всі аналізи,що треба. Але моя лікар казала,що скоріш за все це з-за кісти в мене була позаматкова, бо я і не думала вагітніти, я лікувалась на той час від фолікулярної кісти,приймала різні препарати і коли завагітніла,ще тоді лікувалась від кісти.
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  В мене теж був викидень в червні місяці, чистку не робили,само все вийшло,маленький термін був. А тут зробили чистку,а потім ще остатки уколами виганяли "Метротексат" так по-моєму називались.
   
  ok
 •  

  Алина Diadora
  Просто если после выкидыша опять неудачная беременность, я бы очень хорошо обследовалась и пока не планировала следующую.
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Після викидня я пила вітаміни, робила узі яєчників, на морі була. Все робила для відновлення організму. Теж одразу не вагітніла,хотіла сил набратись.Потім була фолікулярна кіста. Теж її вилікувала.Лікар дозволила вагітніти,так як я була здорова. Чому так сталось ніхто не знає. Сказали-випадково. Втретє я такого не перенесу.
   
  ok
 •  

  Алина Diadora
  И вы считаете, что вас должен волновать вопрос когда? Хм... Две неудачные беременности...
   
  ok
 •  

  Алина Diadora
  А вы анализы на инфекции сдавали?
   
  ok
 •  

  Ксюша Гаврищук
  Здавала. Все норм. ЦМВ лиш був,я ще здавала потім подивитись який він. Виявилось в пасивному стані,не несе небезпеки мені і майбутній дитині. Просто інколи герпес був.
   
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям