Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
 
Сообщество: Юриспруденция
я ищу мнение
Алина Корж

1 девочка

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань

Я знаходжусь на лікарняному по вагітності і пологах з 19 вересня. Працюю в районній раді. Як я неходавно дізналась, у жовтні бухгалтер сказала всім працівникам апарату а також обслуговуючому персоналу написати заявки на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Мені ж ніхто не запропонував цього зробити. На мою думку, людина, яка перебуває на лікарняному, має право також на таку допомогу. Я планую написати заяву до голови районної ради, зробити копію з зареєстрованої заявки, і , якщо мені не буде надана допомога, звернутись в певні установи, для притягнення стосовно надання роз`яснення щодо невиплати мені матеріальної допомоги. Що Ви мені порадите? І чи маю я право на таку допомогу?

 •  

  Елена Elena
  Пишите, конечно.
   
  ok
 •  

  Svetlana Drobinskaya
  Пост. КМУ від 09.03.2006 № 268 : "Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються органом місцевого самоврядування виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій .."
  Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань для державних службовців не є обов"язковою виплатою. Порядок її виплати (відповідне Положення про виплату) визначається наказом керівника.
  Проте, навіть якщо у Положенні про виплату такої допомоги визначено, що вона не надається окремим категоріям працівників, ОБОВ"ЯЗКОВО пишіть заяву про виплату, як виняток, оскільки право надавати цю допопогу надано керівнику і він може зробити виключення зі своїх правил.
   
  ok
 •  

  Алина Корж
  Якщо всі працівники отримали допомогув розмірі посадового окладу, то чим я від них відрізняюсь. Тільки бухгалтер заявила, що вона вивела мене із списку працівників, і що я знаходжусь в декретній відпустці. І не знає, як тепер мені нарахувати допомогу. Людина не розуміє, що я на лікарняному, і що за цей період соц.страх виплатив мені кошти. Бо вже приходили з соц.страху, коли в газеті дали оголошення про заміщення вакантної посади, і пояснили, що вона ще не вакантна. А чи буде воно вакантним, то це залежить від того, чи я напишу заяву про надання мені відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. Зараз піду в соц.страх, ппорадую їх, що виплатили наперед за 126 днів кошти людині, якої взагалі не числиться в штаті працівників. І ще питання: Чи враховується цей лікарняний в стаж роботи? Бо наш бухгалтер всім розповідає, що ні. Дякую!!!
   
  ok
 •  

  Svetlana Drobinskaya
  Людина продовжує залишатися в трудових відносинах (є працівником) незалежно від перебування її у відпустках (в т.ч. і соціальних) чи на лікарняному.
  В стаж враховується.
  А бухгалтеру вашому пора на курси підвищення кваліфікації Їй не треба нічого доказувати, підпишіть заяву у керівника і здайте в бухгалтерію, ніяких проблем у розрахунку допомоги, в т.ч. особі, яка перебуває у відпустці по вагітності і пологах немає.
   
 •  

  Алина Корж
  Дякую! Вже написала. А то бухгалтер всім розказує, що я "зависла в повітрі". І мене немає в неї в списках. Отак. Пішов на лікарняний, і таке як звільнили.
   
 • мнение

  SSS
  Добрый вечер. Вы не написали заявление, но при этом обвиняете бухгалтера.Без приказа бухгалтер ничего не выплачивает, а решение принимает руководитель. Прежде чем жалобы писать, прочитайте законодательство.
   
  ok
 • факт

  леся
  Як правильно зробити розрахунок мат. доп. в розмірі середньоміс. зар.плати,якщо людина працювала: червень 3054,35 14днів (решта відпустка)
  липень 4279,15 23 дні
  Допоможіть! Початківець.Дякую!
   
  ok
 •  

  Юрій
  Коли працівник має право на матеріальну допомогу для вирішення соціально побутових питань???
   
  ok
 •  

  Юра
  Я працюю начальником ВОС у сільській раді, чи можу я отримати Матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань?
   
  ok
 •  

  Галина
  Як правильно зробити розрахунок мат. доп. в розмірі середньоміс. зар.плати,якщо людина працювала: березень 1590 21 день
  квітень 12 днів решта відпустка 2000
  Допоможіть! Початківець.Дякую!
   
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям