Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
 
Сообщество: Юриспруденция
я ищу мнение
Tatty Romaniuk

1 девочка

Розміри та порядок виплати допомоги по безробіттю при вагітності

Розміри та порядок виплати допомоги по безробіттю при вагітності

Після взяття на облік в центрі зайнятості мені не призначили виплату допомоги по безробіттю, так як я по закону не маю права на виплату три місяці в звязку з тим, що звільнилася з останнього офіційного місця роботи за власним бажанням.

Тому я розраховую за допомогою центру зайнятості одержати лише підвищену допомогу по вагітності та пологам, так як маю великий стаж роботи.

Нещодавно наткнулася на статтю: 

Жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітним, станом на 01.01.12 р. надається допомога в розмірі 544-825 грн. і більше (з урахуванням множення середньоденного доходу на кількість календарних днів тривалості відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами), але не менше суми, що одержать непрацюючі. Непрацюючим, у свою чергу, належать 25% встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розрахунку на місяць, що станом на 01.01.12 р. становить 268,25 грн.

http://lady.tochka.net/...

Чи означає це, що після закінчення 3го місяця перебування на обліку в ЦЗ і до пологів мені належить до виплати допомога по безробіттю? 

Дякую за відповідь 

 •  

  Елена Elena
  Не до родов, а до момента ухода в отпуск по беременности и родам.
  А когда Вы на учёт в ЦЗ стали?
   
  ok
 •  

  Tatty Romaniuk
  ясно, я стала на облік на 15 тижні)
   
 •  

  Tatty Romaniuk
  це було 13 квітня
   
 •  

  Tatty Romaniuk
  якраз 13 липня у мене закінчується 3 місяці від постановки на облік, та по терміну - це буде 33 тиждень вагітності - виходить допомога по безробіттю мені нараховуватись не буде. Лена дякую за підсказку.
   
 •  

  Елена Elena
  От это Вы меня запутали:
  13 квитня - 15 недель беременности
  а сегодня, уже 23 неделя...
  Как это у Вас так меньше, чем за месяц 8 недель набежало...
   
 •  

  Tatty Romaniuk
  щось не те, зара, тра перевірити, ато на память підводить вже
   
 •  

  Tatty Romaniuk
  з19ти я прйшла в ЦЗ, тиждень походила по направленнях, а з 20го присвоїли статус безробітної , якось так сама заплуталась
   
 •  

  Tatty Romaniuk
  я чому так порахувала, вже згадала. Бо мене на реєстратурі почали відмовляти, мовляв стану собі ближче до 30 тижня. Казали що передімною була дівчинка на 15 тижні, то вона пішла додому чекати 30го тижня - не оформлялась. Шо то з моєю памяттю стало
   
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям