Войти
 
Сообщество:

Юриспруденция

я ищу мнение

помощ при беременности и родах

моя жена беременна (она является военнослужащей ЗСУ).

вопрос?

1.положена ли ей помощь в связи с беременностью?

2.кто ей должен её выплачивать(воинская часть или соц служба)?

3.имеется ввиду ета помощь за помощь указанная в законе "про государственную помощь семьям с детьми" или это та самая одноразовая помощь

  •  

    Svetlana Drobinskaya
    http://www.uaua.info/... За период отпуска по беремен и родам женщине-военнослужащей выплачивается 100% денежного обеспечения (как и за время любого другого отпуска) за счет средств Минобороны.
     
    ok
  •  

    Elen Mammy
    ваша жена получит единоразовую помощь со своей работы,все будет зависеть от зарплаты которую она получала за последние пол года.
    И после родов ей надо сходить в собез со свидетельством о рождении и оформить соцкарту на которую государство от себя начислит денежку
     
    ok
  •  

    Svetlana Drobinskaya
    Она является незастрахованной в системе общегосуд.страхования (военнослужащие проходят службу, они не находятся в трудовых отношениях и не платят взносы в соответствующий фонд). Все выплаты получают по месту службы, поэтому начните с обращения в свою воинскую часть. Кроме этого можно обратится в Минобороны или оборонный отдел Министерства социальной политики.
     
  •  

    Наталья Бороздина
    1. Згідно ст. 1 ЗУ Про державну допомогу сім'ям з дітьмиВаша дружина, як и будь-яка інша вагітна жінка має право на державну допомогу.
    2. У Вашому випадку існує три види допомоги:
    - допомога у звязку вагітністю та пологами
    згидно ст17 ЗУ “Про відпустки” даний вид допомоги є соціальною відпусткою. Це означаеДопомога у зв'язку з вагітністю та пологами жінкам з числа військовослужбовців Збройних Сил, призначається і виплачується за місцем основної служби(ст9 ЗУПро державну допомогу сім'ям з дітьми). Таким чином, взятий медичний висновок в лікарні, необхідно віднести до відділу кадрів або бухгалтерії. Відпустка строком 70 календарних днів до пологів та 56 календарних днів після пологів)
    - допомога при народженні дитини(це одноразова допомога, яка надається одному з батьків дитини,що постійно проживає разом з дитиною, з метою створення належних умов для її повноцінного утримання та виховання.Для призначення допомоги при народженні дитини необхидно органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаюти такі документи:
    1) заява одного з батьків
    2) копія свідоцтва про народження дитини;
    3) витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про народження дитини для виплати допомоги у зв'язку з народженням дитини, виданий відділом реєстрації актів цивільного стану, або довідка для призначення допомоги при народженні дитини, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської (крім міст обласного значення) рад

    - допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку(дана допомога призначається з дня звернення за її призначенням, але не раніше ніж з дня, що настає після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами для непрацюючих осіб, а для працюючих осіб - з дня настання відпустки по догляду за дитиною по день її закінчення.
     
    ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

×

Site title

site-domain.com
The best site i've ever seen!
Опубликовать