Войти
8
Вопрос:

Вагітність: перші ознаки!

Підтвердити, що вагітність розпочалася, з точністю на 100 відсотків, можна лише за допомогою аналізів або на огляді у лікаря. Але так кортить дізнатися про це раніше! І нічого, що передбачення вагітності за непрямими ознаками схоже на ворожіння на кавовій гущі.  Але як буде приємно, коли твої інтуїтивні підозри і надії стануть реальністю!

ознаки вагітності

Ми наводимо основні прояви, за допомогою яких проходить визначення вагітності. Але слід сказати, що жоден з них не є гарантією і може бути викликаний багатьма іншими факторами. Також не забувай, що вагітність у кожної жінки протікає по-своєму. Ти можеш помітити більшість цих проявів, а можеш на початку не відчути взагалі нічого.


З перших днів

Деякі жінки здогадуються, що в них зародилося нове життя, ще до затримки менструації. Адже зміни в організмі майбутньої мами починаються від самого моменту зачаття. Перш за все це стосується гормонального фону. А про вплив гормонів на наш емоційний і фізичний стан відомо всім. Завдяки їм майбутня мама невдовзі після зачаття може відчувати різкі зміни настрою, підвищену емоційність, швидку втомлюваність - так теж проходить визначення вагітності.

У деяких жінок вже в цей час проявляється токсикоз: нудотою (особливо зранку), підвищеним слиновиділенням, різкою реакцією на запахи та дивними кулінарними вподобаннями. 


Коли до лікаря?

Іноді на перших тижнях вагітності починається легка короткочасна кровотеча: жінка може просто помітити на білизні рожеві сліди. Така кровотеча відбувається під час імплантації – прикріплення ембріона до стінки матки. Але при появі темних, буро-коричневих плям  невідкладно звернися до лікаря! Це може бути проявом ускладнення.

Одна з ознак вагітності – збільшення та набухання  молочних залоз, болісні відчуття у грудях. Все це може бути й симптомами ПМС. Але якщо при натискуванні виступає молозиво – цього вже на ПМС не спишеш.


Також перші ознаки вагітності:

 • часте сечовипускання;
 • пігментація шкіри обличчя та грудей;
 • пониження артеріального тиску, і, в результаті – головний біль,
 • запаморочення, слабкість, сонливість.

Ну і, звичайно, один з головних проявів вагітності – відсутність менструації. Вже з перших днів затримки ти можеш придбати домашній тест і з більш-менш високою гарантією  отримати відповідь на важливе питання: чи можна стверджувати про вагітнсіть!

Автор - Ольга Малишока

Сортировка: по рейтингу по дате добавления
 • 0
  мнение
  А какова вероятность ошибки теста?
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

×

Site title

site-domain.com
The best site i've ever seen!
Опубликовать