Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
 
НЕ НАШЛА ОТВЕТ? Задай вопрос
2
Вопрос:

Коли починати давати воду немовляті?

Дуже часто матуся не може вирішити, чи давати новонародженому воду. ВООЗ рекомендує дітям, які перебувають на грудному вигодовуванні, не давати воду до 6 місяців.


Педіатри погоджуються з думкою, що хороша суміш для немовляти до 6 місяців на штучному вигодовуванні цілком замінює воду.

Іноді лікар старого гарту починає переконувати молоду матусю давати новонародженому воду, оскільки в дитини може настати зневоднення. У такому разі краще терміново проконсультуватися ще з кількома лікарями.

Симптоми зневоднення в немовляти

- дратівливість, млявість;

- під час плачу виділяється менше сліз, очі можуть западати;

- шкіра дитини починає втрачати еластичність, джерельце западає;

- ротик і язичок сухі;

- дитина мочиться рідше, ніж зазвичай, менше 6 разів на день (норма - 12 разів).

Грудне вигодовування і вода

Пам'ятай, що випита немовлям рідина скорочує кількість висмоктаного молока. Тому зменшується його вироблення. А ще малюкові може сподобатися пити із соски, бо це легше, ніж смоктати груди. І дитина просто відмовиться від грудей.

А ще введення сосок, пустушок, води однозначно скоротить час грудного вигодовування, тому що дитина буде дедалі менше й менше смоктати, молока ставатиме дедалі менше, і зрештою малюк сам відмовиться від грудей.

Вердикт сучасних дослідників і педіатрів такий: якщо молока достатньо, дитина нормально набирає вагу (не менше 600 грамів за місяць), то при грудному вигодовуванні нічим малюка допоювати й догодовувати не треба по-хорошому до 6 місяців.

Джерело:http://lady.tochka.net/ua/11529-kogda-nachinat-davat-vodu-mladentsu/

Сортировка: по рейтингупо дате добавления
 • 3
  Оля
  2 мальчика
  Я почала давати водичку десь майже в рік.
  Ех, ГВ - це чистий спокій і для мами, і для дитинки! Як це було добре - не заморочуватись, коли і скільки води давати, які продукти по скільки грамів...
  ok
 • Наталия
  1 мальчик и 1 девочка
  Спасибо, Олечка! именно твой отзыв облегчил мне душу! я не допаиваю, а нам завтра 7 месяцев...кушать тоже так себе постороннее хочет - только банан...и то с сомнением
 • 1
  Соня
  беременна на 37 неделе
  Я если дешь чай от коликов с фенхелем? я например даю воду в сильную жару и соску даю и со страшим так делала и кормила до 2 лет. Молока меньше не становиться и набираем мы по 1,500 кг в мес. Как в таком случае?
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям