Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
 
НЕ НАШЛА ОТВЕТ? Задай вопрос
15
Вопрос:

Вагітність: перші ознаки!

Підтвердити, що вагітність розпочалася, з точністю на 100 відсотків, можна лише за допомогою аналізів або на огляді у лікаря. Але так кортить дізнатися про це раніше! І нічого, що передбачення вагітності за непрямими ознаками схоже на ворожіння на кавовій гущі.  Але як буде приємно, коли твої інтуїтивні підозри і надії стануть реальністю!

ознаки вагітності

Ми наводимо основні прояви, за допомогою яких проходить визначення вагітності. Але слід сказати, що жоден з них не є гарантією і може бути викликаний багатьма іншими факторами. Також не забувай, що вагітність у кожної жінки протікає по-своєму. Ти можеш помітити більшість цих проявів, а можеш на початку не відчути взагалі нічого.


З перших днів

Деякі жінки здогадуються, що в них зародилося нове життя, ще до затримки менструації. Адже зміни в організмі майбутньої мами починаються від самого моменту зачаття. Перш за все це стосується гормонального фону. А про вплив гормонів на наш емоційний і фізичний стан відомо всім. Завдяки їм майбутня мама невдовзі після зачаття може відчувати різкі зміни настрою, підвищену емоційність, швидку втомлюваність - так теж проходить визначення вагітності.

У деяких жінок вже в цей час проявляється токсикоз: нудотою (особливо зранку), підвищеним слиновиділенням, різкою реакцією на запахи та дивними кулінарними вподобаннями. 


Коли до лікаря?

Іноді на перших тижнях вагітності починається легка короткочасна кровотеча: жінка може просто помітити на білизні рожеві сліди. Така кровотеча відбувається під час імплантації – прикріплення ембріона до стінки матки. Але при появі темних, буро-коричневих плям  невідкладно звернися до лікаря! Це може бути проявом ускладнення.

Одна з ознак вагітності – збільшення та набухання  молочних залоз, болісні відчуття у грудях. Все це може бути й симптомами ПМС. Але якщо при натискуванні виступає молозиво – цього вже на ПМС не спишеш.


Також перші ознаки вагітності:

 • часте сечовипускання;
 • пігментація шкіри обличчя та грудей;
 • пониження артеріального тиску, і, в результаті – головний біль,
 • запаморочення, слабкість, сонливість.

Ну і, звичайно, один з головних проявів вагітності – відсутність менструації. Вже з перших днів затримки ти можеш придбати домашній тест і з більш-менш високою гарантією  отримати відповідь на важливе питання: чи можна стверджувати про вагітнсіть!

Автор - Ольга Малишока

Сортировка: по рейтингупо дате добавления
 • 2
  Мадам
  1 мальчик
  Самый мощный выброс адреналина — ожидание результата теста на беременность!
  ok
 • Oля
  2 девочки
  Да, очень волнительный момент! Причем при любых желаемых результатах))
 • 1
  мнение
  Tanya
  1 мальчик и 1 девочка
  А кровртеча -хіба це нормально для вагітності? Я б насторожилася
  ok
 • ответ эксперта
  Ирина
  Акушер-гинеколог
  Здравствуйте! Совершенно верно,кровянистые выделения не хороший признак при беременности и необходимо обязательно показаться врачу в таком случае.
 • 1
  Oля
  2 девочки
  Тесты уже такие, что можно и до задержки делать, получается, и кровь на хгч тоже можно еще до задержки сдать? Будет тоже информативно?
  ok
 • ответ эксперта
  Ирина
  Акушер-гинеколог
  Здравствуйте!
  Уровень бета-ХГЧ крови уже на 6 - 8 день после зачатия позволяет диагностировать беременность (концентрация β-ХГЧ в моче достигает диагностического уровня на 1 - 2 дня позже, чем в сыворотке крови).
 • 0
  опыт
  Tanya
  1 мальчик и 1 девочка
  по поводу тестов - я всегда очень удивляюсь, когда говорят что тест недостоверный. мои обе беременности тест показал задолго до задержки даже, под конец цикла - четкенько так)) при то, что тест всегда беру самый простой,недорогой)
  ok
 • Oля
  2 девочки
  А вот и не факт) Мою первую беременность тест показал еще за пару дней до задержки, а вот вторую - оба теста даже спустя неделю-полторы ничего так и не показали. Пошла на узи, думала очередной сбой - а там радость такая)
 • 0
  мнение
  Grinch
  1 мальчик и 1 девочка
  У меня оба раза основными признаками было повышение температуры до 37 с копейками градусов... И спать очень хотелось, это правда...
  ok
 • 0
  опыт
  Tanya
  1 мальчик и 1 девочка
  а что касается признаков, то мне хорошо знакома так называемая "ложная беременность" - когда все ну так похоже болит - и грудь наливается, и тошнота, и животик полнеет - а оказывается, злобный ПМС)
  ok
 • 0
  Оля
  2 мальчика
  Мене найбільше тривожить таке питання
  А на якому терміні вагітності самі лікарі очікують вагітних для постановки на облік?
  А то одного разу прийшла - зарано, другого - запізно...
  ok
 • ответ эксперта
  Ирина
  Акушер-гинеколог
  Здравствуйте! Примерно в 9-10 недель.
 • 0
  мнение
  перед місячними кожного разу боліла грудь,останні два місяця болі пройшли..що б це означало?
  ok
 • 0
  мнение
  А какова вероятность ошибки теста?
  ok

Напиши свой комментарий

Я делюсь:

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям