Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Войти
Tanya Kur

Главный редактор svitmam.ua

1 мальчик и 1 девочка

Нина
девочка, 7 лет
Ваня
мальчик, 16 лет

Укажите статус

Tanya Kur

Главный редактор svitmam.ua

20 речей, які потрібно зрозуміти в 30 років

Щоб у 50 було все добре)) 1. Визначитися з професією. Треба хоча б щось вміти робити по-справжньому добре. Навіть, якщо доведеться або захочеться все змінити, такий досвід корисний. Просто для безпеки. 2. Зрозуміти, які кілька речей (або одну) ви ніколи не будете робити. Наприклад, брехати, красти, пити до 12 години дня або ж гуляти голяка містом. Це дозволяє думати, що ви завжди керуєте своїм життям. 3. Дозволити собі дивацтва. Ви не завжди повинні виконувати встановлене правилами того суспільства, в якому живете. Особливо, якщо це правило легко змінити, переїхавши на 500-600 км. І це стосується багатьох правил пристойності. 4. Прийняти думку, що мозок потрібно тренувати. Гострота думки йде. Тобто, зсередини здається, що все гаразд, але, на жаль... 5. Прийняти думку, що тіло мстиве. Будь-яка помилка щодо нього буде покарана. На жаль. 6. Будь-яка людина, яку ви любите, поважаєте, з якою дружите, не повинна робити цього у відповідь. 7. Ви не повинні любити, поважати або дружити у відповідь на такі ж почуття іншої людини. 8. Родичі - це не вирок. Вам може пощастити, а можливо, й ні. Це ваш вибір. 9. Країна - це не вирок. Живіть, де хочете. Світ такий різний. Може, є ваше місце більше, ніж те, де ви народилися. 10. Буде важко. Багато разів. 11. Буде добре. Багато разів. 12. Визначтеся, хоча б з однією важливою для вас цінністю до 30. Ви вже доросла/дорослий. 13. Вчіть іноземні мови. Чим старшими ви стаєте, тим важче освоювати мови. Це правда. При цьому 3-4 іноземні мови у вашому багажі значно поліпшать ваше життя. 14. Варто навчитися або хоча б спробувати виконувати рішення негайно. Просто вирішіть і відразу зробіть. Не завтра, не з понеділка, не з початку місяця. Це сильно змінить ваше життя. Чудовий навик у сьогоднішньому світі. 15. Шукати можливість побачити все найкрасивіше, почути все найпрекрасніше, поговорити з найрозумнішими. 16. Не кричіть. Не хаміть. Ніколи не використовуйте лайку. Якщо ви не можете без цього керувати людьми, значить, ви не можете керувати людьми. 17. Ви маєте права нікуди не прагнути. Але це не означає, що при цьому вас повинні підтримувати матеріально або морально інші люди. Це ваше рішення. 18. Народжуйте дітей. Важко? Так. Народжуйте, тому що в 40 ще важче. У 50 навряд чи... 19. Дозвольте собі помилятися! 20. І останнє. У 30 головне зрозуміти, що це саме ваше життя. ОЛЬГА ГУЦАЛ http://m.nv.ua/ukr/opinion/gutsal/20-rechej-jaki-potribno-zrozumiti-v-30-rokiv-91557.html
 •  

  Жень-Шень ...
  гарні поради- і мені давно не 30, але дійсно деякі пункти тільки зараз зрозуміла))))
   
  ok
 •  

  Ольга ***
  Мне в этом году 30. Несколько пунктов еще нужно успеть до августа
   
  ok
 •  

  Ольга З
  Дозволити собі дивацтва. - навіть придумати не можу, що б це могло бути
  Родичі - це не вирок. Вам може пощастити, а можливо, й ні. Це ваш вибір. - От цього не розумію - якщо старі, хворі, вередливі батьки, то що - зробити вибір і відмовитися?
   
  ok
 • мнение

  Ната
  Мне тоже не очень понятно что тут имеется ввиду)
   
 •  

  Ольга ***
  О родственниках тоже недопоняла)) А вот чудачества и странности можно и нужно себе позволять)) Просто делать иногда то, что в голову взбредет, несмотря на общепринятые представления)
   
 •  

  ♥♥♥Alyonka_ K........k♥♥♥
  Цікаво.
  От тільки зараз реально зрозуміла, що окрім викладання можу ще щось робити гарне своїми руками, але думаю що й основну роботу не закину, бо люблю її.
   
  ok

Напиши свой комментарий

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям