Рейтинг@Mail.ru
Помощь по сайту
Увійти
Оля Пастух

Хай завжди будуть мами!

2 мальчика

Богдан
мальчик, 12 лет
Матвій
мальчик, 10 лет

Укажите статус

Оля Пастух

Хай завжди будуть мами!

Малесенький флеш-моб про новорічний настрій))

ФМ із винагородою!

Поділіться святковим настроєм з тими, кому його так бракує! 

О, і найголовніше - винагорода Святковий настрій у вас самих зросте утричі Не вірите - перевірте!

А суть ФМ така. Розкажіть (у своєму щоденнику, так більше людей побачать) свій найбільш незабутній Новий рік!

Де це було?

Коли?

З ким?

 

А я почну, якщо ви не проти.

Це був 2001 рік. Раніше я б навіть уявити такого не могла... Але на той час такі вже обставини склалися в нашому монастирі, що ми могли собі дозволити трохи "обнагліти" і порушити звичний ритм життя.

От раніше завжди як було? Ми ж не святкували Нового року. Це був звичайний будень. А північ із курантами, бувало, заставала нас за підписуванням привітальних листівок усім можливим церковним організаціям: іншим монастирям, єпархіям і т.п. Принтера ми не мали, підписували вручну. Штук сто.

Чому 31-го грудня ми ще тільки-тільки підписували листівки? Бо розсилали їх не до 1-го січня, а до Різдва. Так що час ще був.

А от у 2001-му помінялася влада в монастирі. Не знаю, яким таким чудом, але хтось пустив клич, щоб ми пішли опівночі на площу, де збирається вся молодь міста. Це перед Оперним театром у Львові. Настоятелька не заперечувала! (Ага, в самої дотепер шок) 

Помогла влитися в атмосферу одна дівчина, яка гостювала в той час у нас. Ми всі її добре знали, вона працювала з настоятелькою в одній лікарні. Медсестра. Хоч вона дуже добре знала наші порядки, стиль поведінки і т.п., але привнесла і нам того, чого бракувало. Якогось внутрішнього розкріпачення. Непідробної веселості.

Який там настрій був біля Оперного! Скільки народу, скільки молоді! Все освітлено, п"яних нема, у всіх піднесення!

Назад верталися пішки. Трамваї вже не ходили, але вулиці були такі світлі, спокійні, реально - без п"яних. Тільки гірлянди, свіжий сніг і тишина!

Напевно, це й був мій найкращий Новий рік за все життя!


Напиши свой комментарий

Написать друзьямВ дневник
Опубликовать
всем друзьям
всем друзьям