Де купити слінг в Україні

Зміст:

  Слінг сьогодні – це маст хев для мобільних мам. Зі слінгом ваші руки будуть вільними для безлічі важливих справ, а маля буде знаходитись на відстані поцілунку. Давайте подивимось на список найпопулярніших місць, де можна придбати слінг.

  Слінгопарк

  Це найбільший і найпопулярніший магазин слінгів в Україні, а також центр слінгоконсультацій. Вибір слінгів від відомих виробників просто величезний. Ціни різні: від 500 до майже 10000 грн. Слінгопарк надає консультації зі слінгів усіх видів абсолютно безкоштовно.

  Консультації відбуваються в київському шоу-румі за адресою: вул.Братиславска, 52 (Торгівельний центр «Б-52» ), офіс 210. Консультант шоу-руму допоможе вам вибрати вид слінгу, навчить використовувати «намотування». На кожну консультацію відводиться 2 години: цього зазвичай достатньо, щоб ви змогли спокійно, без поспіху та особливих зусиль освоїти всі необхідні уміння і знання, пов'язані з носінням дитяти на собі. Під час консультації у вас буде можливість побачити, спробувати на дотик, протестувати всі можливі види слінгів і вибрати саме той, який найкраще підходить для вас і вашої дитини. А якщо ви вже приблизно знаєте, який слінг бажаєте купити, то консультант може привезти декілька видів вам додому на примірку.  

  Сайт: http://slingopark.com/

  Компанія Love&Carry

  Під українською ТМ Love&Carry з 2010 року виробляють різні види слінгів, ерго-рюкзаків, слінгоодяг та слінгоаксесуари. Всі слінги пошито виключно з українських тканин зі 100% бавовни і вони відповідають світовим стандартам якості. Вибір слінгів досить великий, а головне – це доступні ціни! Слінг-шарфи коштують 650 грн, май–слінги – 680 грн.

  За попередньою домовленістю можна приїхати на примірку до головного офісу (шоу-рум), який знаходиться у Києві за адресою: бул. Івана Лепсе, 4 (БЦ Silver Centre), 8 поверх.

  Сайт: http://www.loveandcarry.com/

  Інтернет магазин Didymos

  Магазин культових німецькіх слінгів Didymos. Вибір слінгів величезний! Можна узяти слінг Didymos для пробного носіння на строк до 2-х тижнів! А також можна відвідати майстер-клас зі слінгоносіння (деталі на сайті магазину).

  У Києві можна самостійно забрати замовлення в магазині на 4-му поверсі торгівельного центру «Кубик» за адресою: вул. Андрія Малишка, 3 (ст. метро «Дарниця», поряд з «Дитячим світом» ), або скористатися послугами кур’єра-слінгоконсультанта.

  Сайт: https://www.didymos.com.ua/ru/

  Магазин «СлінгоМАРКЕТ»

  Інтернет магазин слінгів, ерго-рюкзаків, слінгокурток, одягу для вагітних та товарів для годування. Вибір слінгів великий, ціни від 290 грн за слінг з кільцями «Леля» до 3080 грн за слінг шарф Neobulle Dune Сiel.

  Також розпочав роботу шоу-рум інтернет магазину за адресою: м. Львів, пр. В’ячеслава Чорновола, 67, ТЦ Інтерсіті, 1 поверх, маг. «Дракошка», де можна отримати слінгоконсультацію, який вид слінгу обрати або наочно побачити та засвоїти принципи намотки того чи іншого виду переноски.

  Сайт: http://www.slingomarket.com.ua/

  Інтернет магазин «Слінгомама»

  На сайті можна придбати різні види слінгів, слінгоодяг та слінгоаксесуари. Вибір слінгів маленький, проте ціни дуже демократичні. Наприклад, слінги с кільцями можна придбати від 145 грн, слінг-шарфи коштують 720 грн. Для жителів Києва можлива безкоштовна консультація з використання слінга.

  Сайт: http://slingomama.kiev.ua/

  Інтернет магазин «Макошь»

  Уся продукція (слінги, подушки для годування, одяг для годування) виробляється на професійному устаткуванні в Києві. Великий вибір слінгів та дуже приємні ціни. У Києві за попередньою домовленістю можна приїхати за слінгом до шоу-руму на Подолі. Адреса: м. Контрактова площа, вул. Волошська, 42, 1-й під'їзд.

  Сайт: http://www.sling.kiev.ua/

  Сайти оголошень

  Якщо ви вирішили не брати новий слінг, дивіться оголошення на сайтах приватних оголошень. Проте вживані слінги точно не будуть удвічі дешевші за нові. Багато хто зі слінгомам вважає, що деякі види слінгів-шарфів б/у коштують майже як нові, оскільки нові жорсткуваті, а вживані – м'якші та зручніші для дитятка.

  Вдалих вам покупок слінгів!

  Автор: Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс