Секс після пологів: вся правда

Зміст:

  Інтимне життя, звісно, на те й інтимне, щоб у нього поменше пхали чужі носи. Але ж ми ділимося секретами, тому обговоримо і секс після пологів. Є дуже популярний жарт серед молодих батьків, що у перший рік після пологів сексу немає. Давай спробуємо розібратись, чи так це насправді.

  Деякі жінки після пологів перший час зазнають больових відчуттів під час сексу. Позначаються підсвідомі страхи, боязнь болю. Ще варто врахувати, що багато хто з нас переживає післяпологову депресію.

  Природно, з появою на світ малюка, життя батьків кардинально змінюється. І секс після пологів виходить на інший рівень. Новоспечена матуся зазвичай буває така заклопотана, що їй зовсім не до любовних утіх! Часом проскакує думка: «А навіщо взагалі придумали цей подружній обов’язок?!» Адже у перші місяці життя дитини жінки тільки й мріють, що про спокійний сон, а ніяк не про секс.

  Не будемо лукавити, частина чоловіків втрачають потяг до своєї дружини після пологів. Одні бояться зробити боляче своїй дружині. Іншим здається, що відчуття під час сексу стали уже не такими.

  Практичні поради

  Гінекологи радять впродовж 4-6 тижнів після природних пологів утриматись від інтимних стосунків. Після кесарського розтину цей термін може скласти від 6 до 8 тижнів. Це необхідно, щоб зажили тканини, дрібні тріщинки та розриви. Краще поберегтися, оскільки у цей час небезпечною є будь-яка інфекція. Хоча багато пар не витримують такий строк і починають займатись сексом значно раніше.

  Що ж робити, якщо:

  Бракує природної змазки

  Якщо окрім сухості у піхві більше нічого не турбує, то достатньо використати лубриканти. Якщо проблема більш серйозна, необхідна консультація та обстеження у ендокринолога, щоби вчасно відрізнити фізіологічні зміни від патології.

  Під час статевого акту виникає біль

  У такому разі також допоможуть лубриканти та добір максимально комфортної позиції. Якщо причина таких больових відчуттів – рубці від швів, то можна використати мазі (наприклад, Солкосерил або Контрактубекс, але поєднувати їх зі статевим актом не треба).

  Розмір піхви та тонус інтимних м’язів змінились 

  І чоловік перестав отримувати задоволення від процесу. Проблема №1 (розмір та тонус) частково вирішується старанним виконанням вправ Кегеля. Необхідно робити їх декілька разів на день. Технічно це відчувається, як втягування заднього проходу. Інколи цілком достатньо комплексного курсу реабілітації у 1,5 місяці.

  Нехай буде секс!

  Приблизно третина жінок починають відчувати оргазм тільки після пологів, тому секс після пологів виходить на новий рівень. Під час вагітності, пологів, лактації відбувається потужний гормональний струс організму, і тіло «прокидається». Крім того, з психологічної точки зору, жінка стає більш відкритою. Ну і звісно, збігається віковий поріг: незалежно від того, народжує жінка, чи ні, у період приблизно 30 років її сексуальність розкривається. Нерідко цей вік збігається із дітонародженням.

  Окрім того, секс впливає на якість та кількість грудного молока у мами. Якщо психологічний стан мами після сексуальних стосунків поліпшується, то це дуже сприятливо відображається на лактації.

  Малюки залишають менше часу для сексу, але можна і треба вийти на новий рівень стосунків!  Секс після пологів має свої особливості. Нехай сексу буде менше, втім стане більше ніжності та довіри, що лиш позитивно вплине на інтимний бік життя. Якщо чоловік уважний та виявляє розуміння, то обов’язково все налагодиться. Налаштовуй татуся, що тепер йому доведеться взяти на себе певні хатні обов’язки. Найголовніше не поспішати і не прагнути вдома всі справи переробити самостійно.

  Автор: Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс