Слінг у холодну пору року: реально чи ні

Багатьох молодих матусь цікавить, чи реально та чи комфортно носити дітей у слінгу в холодну пору року? Яким має бути слінг і як одягати дитину, щоб маля не змерзло? Як краще намотувати слінг: на верхній одяг чи під нього? Зараз відповімо на всі ці важливі питання.

Чи варто носити дитину у слінгу в холодну пору року

Прогулянки і свіже повітря корисні навіть найменшій малечі у будь-який сезон. Восени і взимку можна і потрібно гуляти! Проте слід звернути увагу на температуру надворі. Педіатри вважають, що найнижча допустима температура для прогулянок з малюком першого року життя – мінус 15 °С. Орієнтуйтеся на власну зручність і відчуття, не треба геройствувати і мерзнути зайвий раз.

Який слінг краще придбати на осінь і зиму

Ідеальним на теплу осінь буде слінг зі щільної бавовни. На зиму підійдуть слінги з бавовни з вовною або змішаного складу з вмістом вовни. Такі слінги м'які, теплі і абсолютно не колючі. Проте, якщо ви плануєте носити маля в слінгу під слінгокурточкою, то склад слінга не такий вже і важливий.

Одягати слінг під або поверх верхнього одягу

Маленьких дітей зручніше носити під слінгоодягом. У вас із дитиною відбуватиметься теплообмін, і ви точно зможете контролювати вашу загальну температуру та грітимете малечу теплом свого тіла. Якщо гуляти на сон – знову ж таки, краще мотати слінг під куртку. Також слід враховувати, що зимовий одяг досить об'ємний, мотати слінг поверх нього не зовсім зручно, багато жінок тоді слабше відчувають дитину, гірше контролюють її положення в слінгу.

Дітей старшого віку, які вже хочуть гуляти пішки і цікавляться всім навколишнім світом, практичніше носити в слінгу поверх куртки. Так вам легко буде діставати дитину під час прогулянки, щоб вона самостійно побігала і погралася. Після того, як дитинка побігає і доведеться примотувати її до себе знову, вам згодяться бахіли, які захистять ваш одяг від грязі або снігу з дитячих черевичок.

Як одягати дитину на прогулянку в слінгу

Багато матусь підтвердять, що в дитячій термобілизні під маминою курточкою маля точно не змерзне. У морози незамінні флісові комбінезони: звичайні або дитячі слінгокомбінезони, в яких штанини і рукави навмисне подовжені, щоб закривати всі кінцівки, коли дитина у слінгу з розведеними ніжками.

Звичайний комбінезон варто брати трохи на виріст, з довгими ніжками, але краще без закритої шкарпетки. Тобто краще одягнути валянки, ніж комбез мав би тиснути на пальці. Можна також одягти теплі шерстяні гетри, аби закрити ділянку між взуттям і комбінезоном. Існують флісові манішки, горловинки (хомутики) для мами і маляти, які утеплюють шию, щоб не задував вітер. Якщо дитя в термо і флісі у слінгу під маминою зимовою слінгокурткою, то вам не страшні найлютіші морози.

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/X128whKajE0" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Увага! Потрібно враховувати, що для прогулянки в слінгу дитину потрібно одягати легше, ніж для прогулянки в колясці!

Теплий слінгоодяг для мам

У холодну пору року для слінгомам незамінними будуть демісезонні і зимові слінгокуртки (слінгопончо, слінгопальта), а також слінговставки. Для цілковитого утеплення також вигадали зимові слінгонакидки – універсальний девайс для зими на зразок накидки, який надягається на будь-які види слінгів.

Гарних і цікавих вам слінгопрогулянок!

Автор: Мадам Ред

Facebook Comments
Анонс