Змінюємо підгузник правильно: 6 послідовних кроків

Зміст:

  Щоб шкіра малюка залишалася чистотою, здоровою та оксамитовою на дотик необхідно дотримуватися гігієни, а саме – вчасно і правильно міняти підгузники. Тоді вам вдасться уникнути пелюшкового дерматиту, попрілостей, почервонінь, висипань і роздратування шкіри.

  Покрокова інструкція як змінити дитячі підгузники

  Знімаємо брудний підгузник

  Нічого складного – якщо під рукою немає пеленального столика, щоб укласти карапуза, підійде будь-яка рівна поверхня. Зручно використовувати пелюшечку (одноразову або багаторазову), і здійснювати всі дії на ній. Пам’ятаєте, що підгузник краще змінити раніше, хай він буде ще недостатньо використаний, ніж перетримати малюка в переповненому підгузнику. Неприємності з ніжною дитячою шкірою, в більшості випадків, виникають від тривалого зіткнення шкіри з виділеннями.

  Видаляємо забруднення

  Не вийде при кожній зміні підгузника підмивати дитинку теплою водою, щоб видалити залишки виділень. Для цих цілей спокійно можете використовувати дитячі вологі серветки. Вони відмінно прибирають забруднення і часто просочені зволожуючими лосьйонами, бальзамами або молочком, що дозволяє запобігти роздратуванням.

  Очищуємо статеві органи

  Є невеликі відмінності між гігієною хлопчиків і дівчаток. Дівчат підмивають від геніталій до анального отвору, спереду назад, щоб уникнути попадання мікробів у внутрішні статеві органи. Зсередини статеві губи не слід протирати.

  Що стосується хлопчиків, то немає різниці, в якому напрямі здійснювати гігієну. Проте не слід відсовувати крайню плоть, оскільки є ризик травмувати карапуза. Буває, хлопчики пісяють при знятті підгузника, так що будьте напоготові.

  Протираємо складочки

  Не забудьте ретельно протерти вологими серветками всі складочки на верхній частині ніжок, між ніжками і під сідничками, щоб не залишити в складках шкіри брудних місць.

  Підсушуємо шкіру

  Намагайтеся дати час чистій шкірі просохнути, не надівайте новий підгузник на вологу шкіру. Якщо немає часу для повітряних ванн, можна використовувати присипку (не сипати її безпосередньо на шкіру крихітки, а узяти небагато на свої руки, а потім нанести ніжними погладжуваннями). Також можна обробити шкіру кремом під підгузник.

  Надіваємо чистий підгузник

  Липучки не застібайте дуже туго, дивіться, щоб не передавлювалася і не натиралася шкіра. Між ніжками розпряміть підгузник, щоб він ніде не загинався.

  Змінити підгузник – не вища математика, після сотого разу здійснюватимете всі дії на автоматі, а після тисячного зможете стати справжнім інструктором по зміні підгузників.

  Вікторія Дідок

  Facebook Comments
  Анонс