Як одягати дитину в холодну пору року

Зміст:

  Застуди трапляються від переохолоджень або перегріву. Тому важливо одягнути дитину так, щоб вона не замерзла, але і не спітніла. Ось приблизна схема, як одягнути дитину при різних температурних режимах.

  + 5 / -5

  Футболка з довгим рукавом, комбінезон мембранний або на синтепоні, зимове взуття на колготки, вовняні рукавиці або рукавички, шапочка з вовни .

  -5 / -10

  Натільна білизна або термобілизна, тонка водолазка, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або мембранний, зимове взуття на колготки, шапочка вовняна, вовняні рукавиці .

  -10 / -15

  Натільна білизна або термобілизна, костюм з флісу або вовни, комбінезон з наповнювачем з поліестеру або пуху. Капюшон надягаємо в разі сильного вітру. Зимове взуття – валянки або зимові чоботи на вовняний носок або термоносок. Непромокаючі або вовняні рукавиці з хутром.

  -15 / -25

  Все те ж саме, але прогулянки обмежуються по часу: не більше години по безвітряній погоді, не більше півгодини при вітрі. Діти до року при температурі нижче -15 не гуляють.

  При використанні схеми не забувайте, що всі діти різні, звертайте увагу на індивідуальні особливості дитини.

  Ще кілька важливих порад:

  Мами, зверніть увагу: якщо у вашого малюка мембранний комбінезон або взуття, колготки і натільна білизна під ними повинні обов'язково містити синтетику.

  Про термобілизну: для пасивних прогулянок підійде термобілизна, що містить не менше 40% натуральних тканин. Для активних – домішки синтетики повинні переважати. Термобілизна використовується тільки для прогулянок!

  Навіть у сильні морози в будь-якому разі не закривайте дитині шарфом або хусткою рот. Природа розпорядилася так, що дитина дихає нормально при будь-якому холоді.

  Для виходів в магазин та інші приміщення використовуйте роздільний комбінезон (комплект), щоб дитині можна було зняти куртку. В приміщенні одразу знімайте і шапку з шарфом, щоб дитина не пітніла.

  Визначити, чи замерзла дитина можна по переніссі, шийці і шкірі вище ступень і кистей рук. Рум'яні щоки і ніс – ознака здоров'я і відмінного проведення часу, а не замерзання. Кров повинна доливати до лиця, щоб воно не мерзло.

  Джерело

  Facebook Comments
  Анонс