Вітіліго у дітей

Зміст:

  Вітіліго може з’явитися у дитини в будь-якому віці. Чому з’являється вітіліго, лікарі ще не до кінця зрозуміли. Вважається, що це порушення роботи імунітету. Таким чином імунітет відповідає на наявність в організмі будь-яких інфекцій. Причиною вітіліго може стати і банальна ГРВІ. Але, як правило, вітіліго буває сімейною хворобою, що з’являється у різних поколінь.

  У цьому мало справедливості, але більш схильні до вітіліго дівчатка. Нерідко знебарвлені ділянки шкіри з’являються симетрично одна одній. З’явитися вони можуть де завгодно, і на обличчі, і на тілі. Якщо вітіліго з’явилося на волосистій частині голови, то в цих місцях будуть рости абсолютно біле волосся.

  Що робити, якщо у дитини з’явилося вітіліго?
  Для початку заспокойте дитину і заспокойтеся самі. Часи, коли вітіліго вважалося невиліковною хворобою вже давно пройшли. Вітіліго у дітей можна вилікувати. З дорослими пацієнтами справа йде складніше, але зараз мова не про них. Так от, якщо вітіліго Ви помітили у новонародженого малюка, то не поспішайте лікуватися. Найчастіше, у міру становлення імунної системи плями проходять самі собою.

  Дитину більш старшого віку обов’язково покажіть лікарю. У зв’язку з тим, що причиною вітіліго найчастіше є саме внутрішня інфекція, необхідно виявити її і знищити. Нерідко причиною вітіліго у дитини може бути глистова інвазія. Тому потрібно здати аналізи на наявність в організмі паразитів і вигнати їх.
  Для лікування вітіліго у дитини використовуються, як правило, методики опромінення уражених місць ультрафіолетовими променями, кварцуванням.

  Останнім досягненням в лікуванні вітіліго у дітей є масаж з використанням рідкого азоту. Але для отримання видимого результату необхідно пройти не менше двох десятків сеансів.

  Всі методи лікування підбираються залежно від віку дитини. Є такі методики, які заборонені до використання у дітей молодших дванадцяти або п’ятнадцяти років.

  Існують і лікарські засоби для лікування вітіліго у дітей. Препарати для лікування вітіліго випускаються з лікарських трав або на основі екстракту плаценти. Є й препарати-імуномодулятори, які досить ефективні при лікуванні вітіліго. Але такі кошти повинен прописувати тільки лікар.
  Досить ефективні й різні препарати на основі звіробою. Їх можна як приймати усередину, так і обробляти шкіру дитини. Для обробок краще підходить перша половина дня.

  Збалансуйте раціон дитини!
  Може бути, це ніколи не спало б Вам в голову, але їжа дуже впливає на стан шкіри та імунної системи. Тому в раціоні Вашої дитини, що страждає вітіліго, обов’язково повинні бути присутніми морква, хурма, цитрусові, пофарбовані в оранжеві кольори, томати. При покупці продуктів рослинного походження віддавайте перевагу помаранчевим, червоним і жовтим. Замініть ранкову вівсянку ранкової гречкою. Ця крупа поліпшує вироблення меланіну. Влітку виводите дитини погуляти до десятої години ранку. У ці години ультрафіолет ще може принести користь. А пізніше – вже тільки шкоду. При вимушеному перебуванні на сонці в більш пізні години, обробляйте шкіру малюка спеціальними кремами з високим рівнем захисту.

  У Мішеля підозрюють вітіліго:(

  Хто стикався із таким захворюванням? Наскільки ефективне лікування?

  Facebook Comments
  Анонс