10 цікавих книжок для вагітних та матусь

Зміст:

  Хочеться почитати чогось цікавого та новенького на тему вагітності, материнства, розвитку та психології дітей? Спеціально зайшли до кількох популярних столичних книжкових магазинів, аби подивитись, які відносно «свіженькі» книжечки можна придбати на цю тему.

  Христя Слободян "Диво-пристрої для щойно-мам" 

  Ця книжка дуже актуальна, позитивна та весела, з різними лайфхаками для молодих матусь. Безперечні плюси: писана з власного досвіду, чудова мова, гарні ілюстрації та головне – правдива і з реальними порадами. Підходить абсолютно для всіх жінок з почуттям гумору!

  Олена Березовська «Посібник для вагітних»

  У цьому невеличкому за форматом, але досить інформативному посібнику акушерка-гінеколог ділиться порадами та досвідом з майбутніми матусями. Можна дізнатися найважливіші моменти від планування вагітності, першого візиту до гінеколога до різних жіночих проблем під час вагітності, правильного харчування та пологів.

  Лариса Шрагіна «Немовля – малеча – підліток»

  Варто придбати, якщо цікавитеся психологією, хочете більше дізнатися про мислення та думки дітей. Авторка книжки – кандидат психологічних наук, доцент кафедри соціальної та прикладної психології Одеського національного університету, яка багато років працювала практичним психологом у дитячому садочку та школі.

  Лариса Шрагіна «15 табу для матусь і татусів»

  У цій книжці психолог попереджає про найбільш поширені помилки, яких можуть припуститися батьки при вихованні своїх діточок.

  Катерина Кронгауз «Я погана мати? І 33 інші питання, які псують життя батькам»

  Іноді подібні питання задає собі кожна жінка, яка виховує дитину. Людській натурі природно сумніватися у багатьох речах: чи розумно ми поступили, чи правильно виховуємо дітей, чи маємо право на власне особисте життя. Автор цієї книжки –психолог, журналіст та мама двох хлопчиків – піднімає найбільш гострі питання для всіх сучасних батьків.

  Діма Зіцер «Свобода від виховання»

  Автор пропонує поглянути на дитячо-батьківські взаємини з позиції прав та свобод, а не заборон та обов’язків. Експерт з сучасної педагогіки впевнений, що у більшості випадків ми самі руйнуємо власний спокій, вигадуючи неприємні для нас правила. Прості поради, як стати щасливішими та виховати життєрадісних дітей.

  Вікторія Нерета «Агресивна дитина»

  Книжка матусі двох дітей про причини та прояви дитячої агресії. А головне, як попередити злість, не дати їй перетворитися в агресію, як позбутися агресії мирним шляхом.

  Близнюк Олена, Дудченко Аліна «Великі страхи маленьких дітей та їхніх батьків»

  Книга двох психологів стане у нагоді, щоб зрозуміти багато страхів, подолати їх або примиритися з ними. Дізнаєтеся про користь терапевтичних казок. А головне, книжка допоможе вам зрозуміти, що вашому малюку потрібна саме така мама, як ви.

  Снежана Егорова «Жизнь в моей голове»

  Книга автобіографічна.  Багато хто пам’ятає про скандальне розірвання останнього шлюбу української ведучої. Але вона також мама п’ятьох дітей. Ви уявляєте, як з усім впоратися при такій кількості дітей? Один цей факт вже вартий уваги.

  Виктория Кирдий, Александр Заварин «Лучшие истории о лучших в мире детях и их родителях»

  Насправді це своєрідний блокнот-щоденник гарної якості для ваших особистих записів. Більшість сторінок абсолютно чисті, а на частині сторінок містяться спостереження, цитати про батьків та дітей з різних джерел, а також позитивні малюнки в дитячому стилі. Ви самі можете написати власну історію найщасливішої родини!

  Підготувала Мадам Ред.

  Facebook Comments
  Анонс