5 хороших книжок для майбутніх батьків

Зміст:

  Сподіваємось, ви підходите до вагітності свідомо, а значить, не втомлюєтесь шукати корисну інформацію про все, що стосується здоров’я та розвитку діточок. Представляємо вашій увазі добірку книжок, які допоможуть усебічно вивчити ситуацію та підійти до народження малюка у всеозброєнні.

  Вільям та Марта Сірз «В очікуванні малюка»

  Книжка американського педіатра Вільяма і його дружини Марти Сірз впевнено посіла почесне місце на поличці майбутніх батьків. І напевно стане корисним посібником для вашої родини. У ній ви знайдете не тільки «покроковий» опис внутрішньоутробного розвитку малюка та тих змін (як фізіологічних, так і психологічних), що відбуваються з майбутньою мамою, але й масу цінних порад з догляду за тілом, що міняється, дій у несподіваних ситуаціях, правильної тактики поведінки під час пологів.

  Євген Комаровський «Здоров’я дитини і здоровий глузд її родичів. Частина перша»

  Педіатр та автор популярних книжок для батьків Євген Комаровський не потребує представлення. Перша частина його відомої книжки «Здоров’я дитини і здоровий глузд її родичів» стане доброю підмогою майбутнім батькам. Насамперед, вона написана нашим співвітчизником, знайомим, як ніхто інший, з пострадянськими реаліями жіночих консультацій, пологових будинків та підходом до вагітності. У книжці – маса цінних та здорових порад для вагітних (із харчування, аналізів, здорового способу життя, поведінки у пологовому та позитивного мислення), і – що дуже важливо – короткий, але змістовний курс виживання для майбутніх татусів.

  Сімейна справа. Настільна книжка мами і тата

  У книжці детально описується психологічна та фізична підготовка до пологів. Наведені спеціальні дихальні техніки, вправи на розслаблення (в тому числі розраховані на роботу з партнером), які допомагають підготувати тіло і розум до народження малюка, впоратись із страхом перед майбутньою подією.

  Томас Верні «Таємне життя дитини до народження»

  Книжка перинатального психолога, доктора медичних наук, який займається дослідженнями зв’язку між способом життя та думок майбутньої мами та розвитком ще не народженого малюка, може стати дивовижним відкриттям. Більшість із нас навіть не здогадуються, які процеси відбуваються у психіці дитини у внутрішньоутробному періоді, що вона відчуває, чує, які емоції переживає. А між тим, упевнені перинатальні психологи, наш характер, погляд на світ, темперамент і навіть майбутнє формуються задовго до народження. Про те, як це відбувається, і як ми можемо вплинути на наших дітей ще до народження, і розповідає доктор Верні.

  Діпак Чопра «Вагітність і пологи. Чарівний початок нового життя»

  Прекрасна книжка для тих, кого не лякають нетрадиційні погляди на життя, світ і наше місце у ньому. Диво зачаття та розвитку людини очима Аюрведи, взаємовідносини між вагітною та дитиною, а також між майбутніми батьками. Детальний опис зачаття, вагітності та пологів, поради із догляду за тілом, безліч практик психологічного розслаблення, зняття стресу, встановлення зв’язку із сином чи дочкою у животику. Все це – і чимало іншої цінної інформації – ви знайдете у книжці індійця, який мешкає у США, лікаря, автора книжок із психології та аюрведичної медицини Діпака Чопри.

  Автор: Ольга Малишок

  Facebook Comments
  Анонс