Корисне відео для майбутньої мами

Зміст:

  Вагітність – це дивний і незабутній стан. Кожна вагітність – неповторна. Не дивно, що всім жінкам хочеться детальніше дізнатися про зміни, які відбуваються з їх організмом та з організмом немовляти.

  Майбутній мамі хочеться не лише почитати щось цікаве, але і поглянути. Ми вирішили трішки розповісти, яке корисне відео для вагітних є на нашому сайті.  

  Відеогід з вагітності "40 тижнів з Huggies"

  Наш календар розповість про те, які зміни чекають тебе і дитину – тиждень за тижнем! Відеогід з вагітності складений за акушерськими тижнями, тобто початок вагітності рахується не від дня зачаття, а від першого дня останньої менструації.

  Ти можеш слідкувати за своєю вагітністю за нашим відео: дізнаєшся? як відбувається запліднення, про зміни у твоєму організмі і настрої, про розвиток плоду, коли і як формуються системи і частини тіла майбутнього малечі, коли з'являється серцебиття, як дитинка зростає і рухається, чи чує вона, чи розрізняє запахи та багато всього іншого. Відеокалендар вагітності буде вірним помічником впродовж всіх дев'яти місяців, кожного тижня надаючи якусь корисну інформацію. Дивись тут!

  Пуповина кров

  Ти дізнаєшся, навіщо потрібно зберігати стовбурові клітини пуповиної крові, де і як можна це зробити в Україні. Дивись тут!

  Йога під час вагітності

  Відомо, що під час вагітності навіть жінки, які приділяють мало уваги своїй фізичній формі і які ведуть малорухливий спосіб життя, починають займатися фізичними вправами заради дитяти. Йога допоможе майбутній мамі розслабитися, зняти напругу зі спини, навчить налаштовуватися на відпочинок. Заняття веде досвідчений інструктор Української Федерації Йоги. Дивись тут!

  Танці для майбутньої мами

  Східні танці оптимально підходять для вагітної жінки. Адже плавні рухи під музику добре готують м'язи до навантаження і дарують море позитиву. Інструктор Українській Федерації Танцю Ольга Полуденна в нашому відео-уроці покаже основні рухи танцю. Обов’язково варто спробувати! Дивись тут!

  Дихання під час пологів

  Спеціальні дихальні вправи допоможуть полегшити перебіг пологів. Ти відчуватимеш себе впевненіше і спокійніше. Головне, запам'ятати дихальну гімнастику під час вагітності, щоб вона дійшла до автоматизму. Акушер-гінеколог, консультант центру "Молочні річки" покаже і розповість, як дихати правильно! Дивись тут!

  Кращі вправи перед пологами

  Щоб пологи пройшли легко, потрібно підготуватися до них заздалегідь. Відомо, що у тих жінок, які займаються гімнастикою, пологи проходять швидше, рідше спостерігаються ускладнення. Спеціальні вправи, які покажуть наші майбутні мами, Катя Софійкіна мама і Олександра Герасимова, допоможуть підготувати твоє тіло до пологів. А акушер-гінеколог, консультант центру "Молочні річки" Наталія Якубчик розповість, як вагітній залишатися в тонусі. Приєднуйся до заняття! Дивись тут!

  Сподіваюся, серед запропонованих відео ти обов'язково знайдеш для себе щось корисне і цікаве.

  Автор – Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс