СвітМами радять: Найкращі фільми під час вагітності

Зміст:

  Майбутні мами теж люблять гарні фільми. Не тільки ж гуляти на свіжому повітрі, хочеться часом розслабитись на диванчику та подивитись якесь приємне кіно. Так на чому краще зупинити свій вибір? Давай подумаєм разом!

  Кіно про вагітність

  Саме на часі подивитись кіно про очікування малюка. Звісно, без особливих драм і з хорошим кінцем. Тут вибір із американських мелодрам та комедій досить великий: «План Б», «Трошки вагітна», «Джуно», «Найкращий друг», «Там, де серце», «Тимчасово вагітна» (в ньому, щоправда, про симулювання вагітності, але як варіант підійде). Можна обирати навіть за улюбленим актором, у фільмах про вагітність засвітились чимало знаменитостей, наприклад: «Джуніор» з Арнольдом Шварценеггером, «9 місяців» з Гью Грантом (хоча є і другий варіант, без нього, але можна подивитись обидва фільми), «Дивіться, хто говорить» із Джоном Траволтою.

  Якщо обирати із російських фільмів, то підійдуть: старенький «Шкільний вальс», дуже позитивний «Одного разу двадцять років потому».

  Навчальні фільми

  Усім вагітним жінкам будуть корисними різні пізнавальні, навчальні фільми про їхній стан. Можна порадити переглянути «Абетку здоров’я», там ціла серія: і про 9 місяців, і про пологи, і про догляд за немовлятами. Часто хвалять відеопосібники для молодих батьків «В очікуванні лелеки», «Три періоди пологів», «Бесіди із доктором Комаровським».

  Цікаві й французькі навчальні фільми «Щаслива вагітність», який більше схожий на художній, та «Одисея життя» (в українському перекладі відомий під назвою «Життя перед життям») – документальний фільм, який описує життя родини під час вагітності – від найперших тижнів до народження дитини. Містить велику кількість анімаційних вставок, які показують стан немовляти і його розвиток впродовж усіх 9 місяців. 

  Комедії

  Вагітнулькам піднімуть настрій позитивні комедії, на зразок «Весільного переполоху», «Чого хочуть жінки», «Блондинка у законі». З російських комедій багатьом полюбилися «Канікули суворого режиму».

  Мелодрами

  Всі жінки люблять романтичні лав-сторі. Соромно зізнатись, але «Зачаровану» я дивилась разів 4! Там такий вражаючий актор Патрік Демпсі. «Все ще чекаєш на принца?.. Ласкаво просимо до реального світу», – це слоган фільму, в якому сплелися казка та реальність.

  Вікторія Дрофа розповідає, що під час вагітності: «Я дивилась красиві фільми з красивими та добрими персонажами, оскільки вважаю, що вагітною не можна дивитись жахи та мочиловки – це погано відображається на розвитку дитини, імхо! Наприклад «Кейт та Лео», «Інтуїція», «Відпустка за обміном», ще різні комедії та дитячі повнометражні мультики.

  Гормони у пузатиків грають, тут нічого не зробиш, тому інколи корисно і поплакати.

  Оксана Альдаір згадує, що: «Мене на драми пробивало… без них по 3-4 рази на день було якось дивно плакати… а так сиджу, дивлюсь, ридаю…». На випадок поридати яканайдоречніше підійде жалісливий «Марлі та я». В ньому і про вагітності, і про дітей, і про те, як змінюється життя сім’ї з появою дітей. Взагалі хороше сімейне кіно».

  Серіали

  Як же без серіалів! Вони затягують, там постійно хтось освідчується в коханні, хтось зустрічається, хтось одружується, хтось вагітніє.

  Светик Мурр: «Приходжу додому з роботи, врубаю серіал і валяюсь дивлюсь по 5-6 серій – «Два з половиною чоловіка» з Чарлі Шином, «Як я зустрів вашу маму», «Теорію великого вибуху». Ах так, ще «Хауса» додивлялась 7-й сезон нещодавно)».

  Є російський серіал «9 місяців», там показані взаємовідносини майбутніх батьків та їх оточення, що дуже важливо під час вагітності. Ця історія про те, хто, навіщо, чому і як саме чекає дитину.

  Мультфільми

  Впасти трошки в дитинство і подивитись диснеєвські мультфільми вельми приємно. Зараз повно чудових казок, які можна дивитись як дорослим, так і дітям: «Мадагаскар», «Льодовиковий період», «Кунг-фу панда», «Ранго».

  Марія Авіна: «Я зараз дивлюсь мультики і присіла на серіал «Частини тіла».

  Знаєш, скільки всього можна передивитись за 9 місяців! Обирай, що тобі до душі та заряджайся позитивними емоціями.

  Автор: Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс