Тест допоможе визначити стать майбутнього малюка

Зміст:

  Дізнайся, як визначити стать дитини буквально на перших тижнях вагітності. Кожна майбутня матуся уже на перших тижнях вагітності замислюється: хто ж у неї народиться. Часто це найбільш хвилююче для всієї сім'ї питання.

  Тому і способів визначити стать дитини ще під час вагітності існує багато: онлайн-тести та програми, нумерологічні дослідження, визначення статі за групою крові і т. д. А от нещодавно з'явились медичні тести для визначення статі дитини під час вагітності.

  Скільки коштує і як працює тест

  Творці «ТестПол» стверджують, що можуть визначити стать дитини буквально на 8-му тижні вагітності. Виявляється, кров і сеча вагітної жінки містять не тільки невелику кількість особливої ДНК плоду, але й статеві гормони ембріона. Ці гормони починають вироблятись одразу після появи статевих залоз крихітки, це відбувається приблизно на 8-му тижні вагітності.

  Зробити цей тест нескладно у домашніх умовах. Тести для визначення статі дитини виробництва Росії чи США можна придбати у деяких аптеках. Ціна – від 400 грн.

  Сам по собі тест з визначення статі – це аналізатор сечі за допомогою суміші хімічних реагентів, яка допомагає визначити гормони у сечі вагітної.

  У набір входить скляночка для збору сечі, шприц для переносу зразка та запечатаний контейнер з хімічним реагентом. Для визначення статі дитини необхідно змішати сечу вагітної з реагентом. Потому потрібно порівняти відтінок суміші з кольоровою шкалою визначення результату. Якщо суміш вийшла відтінку оранжевого спектру – народиться дівчинка, відтінку зеленого спектру – хлопчик.

  Різні тести відрізняються тим, що використовуються або з 8 до 12 тиждень вагітності, або – включно до 34 тижня.

  Чи точно?

  Дослідження такого виду тестів проводились у США, Австралії, Мексиці та Росії. Як з'ясувалось, достовірність тесту з визначення статі складає 90-93%. Тобто зі 100 жінок у 93 вдалося правильно встановити стать майбутньої дитини. Достовірність тесту з визначення статі дитини знижується, якщо жінка приймає прогестероновмісні препарати та антибіотики. Також достовірність тесту знижують сечостатеві та вірусні інфекції, полікістоз яєчників у вагітної.

  Якщо ти зібралась робити тест на визначення статі дитини, тобі необхідно дотримуватись деяких правил. По-перше, протягом 10 днів перед тестом на визначення статі дитини не можна приймати прогестероновмісні препарати та антибіотики. По-друге, необхідно точно знати, що ти здорова. І, по-третє, протягом 48 годи до тесту треба утриматись від сексу без презерватива.

  Автор: Ольга Куршакова

  Facebook Comments
  Анонс