Мрійливий бегемотик або дев’ять подвигів Мрійка

Зміст:

  Далеко-далеко, в країні Кольорових снів, у місті Рожевих Мрій жив блакитний бегемотик на прізвисько Мрійко. Прозвали його так за те, що бегемотик був великим мрійником. А найзаповітнішою мрією Мрійка, була знайти маму і тата.

  бегемотик

  Одного літнього, сонячного дня подався бегемотик Мрійко в країну Чудес, у місто Райдуг та Сонця, прохати чарівника Всезможу, щоб той допоміг знайти Мрійку батьків. Дорога була тернистою, бегемотику зустрічалося багато жахіть. Але за ради своєї мрії Мрійко все ж таки дістався до заповітного місця.

  Прийшов бегемотик до чарівника Всезможу та й каже:

  – Добридень, чарівник! Я прийшов до тебе, щоб ти допоміг мені звершити мою заповітну мрію. Зроби, будь ласка так, щоб  у мене були батьки.

  А чарівник Всезможу відповідає Мрійку:

  – Розумієш, хлопче, мрія – це така штука, що ніхто крім тебе не може здійснити твою мрію. І тільки своєю наполегливістю, своїм трудом, подолавши всі перепони, не зупиняючись, тільки ти можеш перетворити свою мрію на реальність! Розумієш? Я тільки можу тобі дати декілька порад та вказати правильний напрямок.

  – Зрозуміло! – сказав Мрійко. – Я уважно вас слухаю і готовий зробити все, що ви мені порадите.

   – Щоб здобути батьків, кожна дитина, довгі дев’ять місяців повинна виконати дев’ять завдань, так би мовити, дев’ять подвигів. В результаті успішного виконання всіх завдань ти знайдеш свою маму і свого тата. Зрозумів? – Говорить чарівник.

  – Зрозумів! – каже Мрійко. – Давайте вже швидше кажіть, що мені робити! Мені так вже не терпиться зустрітися з моїм татком і моєю мамусею.

  Ось перше завдання. Тобі потрібно піти в країну Здоровья, у місто Спорту, знайти там вчителя Загартовувача і попросити його навчити тебе бути здоровим.

  Не встиг Всезможу договорити, а Мрійка вже, як вітром здуло. Довго чи швидко, ніхто про це не знає, але бегемотик дістався  країни Здоровья, міста Спорту та дому Загартовувача.

  –  Здоровенькі були, Загартовувач! – каже Мрійко.

  –  І ти таким будеш! – з усмішкою говорить вчитель.

  –  Я хочу бути здоровим. – говорить бегемотик. Що для цього потрібно робити?

  –  Якщо ти будеш кожного ранку робити зарядки, добре їсти та солодко спати, то будеш здоровий. – каже Загартовувач.

  –  Дякую, дякую! – сказав бегемотик. – Я кожного ранку буду робити гімнастику, добре їсти весь день та солодко спати всю ніч. І пішов знов до чарівника.

  –  Я знаю як бути здоровим, що мені далі робити? – запитав Мрійко.

  –  Тепер тобі потрібно бути слухняним. – мовив Всезможу. Іди в країну Терпіння, у місто Слухняне та знайди там бабусю Пораду, вона тобі допоможе.

  Подався Мрійко в країну Терпіння, у місто Слухняне та знайшов там бабусю Пораду і каже:

  –  Здоровенькі були, бабусю! Розкажіть мені, як стати слухняним?

  –  Тобі потрібно знати та розуміти значення всього двох слів «не можна» та «можна». Коли ти щось дуже-дуже хочеш, а тобі говорять «не можна», то не слід того чепати чи робити і навпаки.  – Зрозумів?

  –  Зрозумів! – сказав Мрійко, попрощався та пішов знов до чарівника.

  –  Всежможу, я вже став слухняним, що мені ще потрібно зробити? – запитує бегемотик у чарівника.

  –  Тобі ще багато потрібно зробити. Наберися терпіння та слухай уважно. Сходи у країну Ввічливості, місто Привітання та стань ввічливим, навідай країну Творчості, місто Мистецтво та стань творчим, зайди в країну Розуму, місто Геніїв та стань розумним, сходи в країну Сміливих, місто Відважних та стань хоробрим, перейди Правдивий ліс, навчися казати тільки правду, перепливи Щасливе озеро, дістанься країни Любові та Кохання, знайди місто Сім’я. – каже чарівник.

  –  А далі що? – запитує Мрійко.  – А далі знайди дім під номером сім, там на тебе чекатимуть мама і тато. – продовжує Всезможу.

  –  Спасибі тобі велике, чарівнику!!! Піду я шукати своєї долі! – говорить бегемотик.

  –  В добру дорогу тобі, Мрійко! Хай твоя мрія нарешті здійсниться. Але пам’ятай! Потрібно бути дуже наполегливим і терплячим, щоб все звершилося! – каже чарівник.

  Так продовжилися пригоди мрійника бегемотика.

  Наступним пунктом призначення була країна Ввічливості, місто привітання, де бегемотик навчився чарівним словам «Дякую!», «Перепрошую!», «Вибачте!» та багато інших і став ввічливим. 

  Далі Мрійко пішов у країну Творчості, місто Мистецтво і навчився малювати, ліпити, танцювати та співати. Потім бегемотик навідав країну Розуму, місто Геніїв, де навчився рахувати, читати та писати. Згодом потрапив до країни Сміливих, місто Відважних та навчився там нічого не боятися. Потім перейшов Правдивий ліс і навчився говорити тільки правду, бо дізнався істину, що краще гірка правда, ніж солодка брехня.

  Оскільки Мрійко був здоровим, то він запросто переплив Щасливе озеро і дістався  дістанься країни Любові та Кохання, знайшов місто Сім’я та будинок номер сім. А там його з нетерпінням чекали мама і тато. Ось так здійснилася мрія бегемотика Мрійка. Він був терплячим і наполегливо йшов до здійснення своєї мрії. Бегемотик Мрійко перетворився на здорову, слухняну, ввічливу, творчу, розумну, сміливу, правдиву, щасливу, любиму та красиву дитину.

  І так відбувається завжди. Є маленькі бегемотики і батьки у яких є одна однакова заповітна мрія, для здійснення якої потрібна наполегливість, терпіння і велике бажання здійснити її. Хай кожен бегемотик знайде своїх маму і тата! А кожні батьки знайдуть свого бегемотика!

  Автор: Вікторія Дрофа

  Facebook Comments
  Анонс