Кращі місця для відпочинку майбутньої мами в Україні

Зміст:

  Повноцінний відпочинок просто необхідний майбутній матусі, щоб народити здорового малюка та не дати своєму організму ослабнути. Звичайно, характер відпочинку залежить від власних уподобань та звичок. Однак у стані вагітності одним із ідеальних варіантів буде поїздка в санаторій, в якому створені спеціальні умови саме для жінок, що очікують дитину.

  роды 

  Чому санаторій?

  В багатьох сучасних санаторіях для вагітних застосовуються спеціальні програми для майбутніх матусь, режим дня та процедури підлаштовані саме під їх потреби. В таких закладах спеціалісти мають спеціальні навички та досвід роботи з вагітними, що є важливим у разі виникнення якихось непередбачених випадків.

  Окрім того, стан вагітної жінки може змінюватися досить швидко, що потребує нагляду гінеколога, а саме в санаторії забезпечується цілодобова присутність лікаря.

  В програми реабілітації та санаторно-курортного оздоровлення, окрім традиційних процедур та помірного режиму рухової активності, входять, як правило, такі природні лікувальні фактори, як кліматотерапія, ландшафтотерапія, сонячні ванни, гідротерап я тощо.

   

  Як вибрати?

  Насамперед корисно пройти попереднє обстеження, щоб у разі виявлення загострення якихось хронічних захворювань правильно обрати профіль закладу. Адже вірно проведена профілактика та вчасне лікування може оптимально позбавити Вас від небажаних ускладнень захворювань.

  По-друге, важливим фактором при виборі санаторію є його місце розташування. Як відомо, лікарі не радять змінювати кліматичну зону під час вагітності, щоб уникнути ускладнення стану через можливі труднощі акліматизації. Також необхідно обирати таке місце відпочинку, яке розташоване у екологічно чистій зоні, щоб природа могла зіграти роль доповнювального зміцнюючого чинника.

  По-третє, бажано обирати такий санаторій, який знаходиться подалі від гамірних курортних зон, де велике скупчення людей. Адже не лише шум може стати на заваді повноцінному відпочинку, але й імовірність підхопити якусь інфекцію.

   

  Куди їхати?

  Найбільш популярними та відомими санаторно-лікувальними закладами, що спеціалізуються на відпочинку та оздоровленні майбутніх матусь є такі:

  • У санаторії «Хорол», в курортній зоні Миргорода існує реабілітаційне відділення для вагітних терміном від 12 до 32 тижнів, в якому працюють висококваліфіковані спеціалісти, пропонується спеціальне різноманітне меню для вагітних, психологічна підготовка до пологів тощо;
    
  • У санаторії «Перлина Прикарпаття» реабілітаційне відділення для оздоровлення вагітних пропонує широкий спектр процедур для лікування багатьох недугів, в тому числі хвороб серця, нирок, органів травлення;
    
  • На Харківщині спеціалізований санаторій для вагітних «Високий» пропонує достатньо багато діагностичних та оздоровчих процедур, дієтичне харчування та комфортні умови проживання;
    
  • Санаторій «Карпати» на Закарпатті, який спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної, нервової системи, органів травлення, сечовивідної системи, обімну речовин та опорно-рухового апарату, знаходиться у дивовижній лісовій місцевості з надзвичайно чистим повітрям;
    
  • Під Києвом розташований санаторій для вагітних «Жовтень», в якому, окрім  лікувальних властивостей мальовничої місцевості, лісу, Дніпра, передбачені ї різноманітні оздоровчі процедури, пропонуються консультації перинатального психолога.
    
  • У Криму, в Євпаторії, існує єдиний заклад з функціонуючим відділенням для вагітних санаторій «Примор’я», що спеціалізується на лікуванні захворювань серцево-судинної системи, органів дихання, периферійної нервової системи, шлунку та ін.
    
  • Також на території України функціонують такі санаторно-оздоровчі заклади: санаторій «Дніпровський» (м. Дніпродзержинськ) – патологія вагітності; санаторій «Лермонтовський» (м. Одеса) – реабілітація вагітності; санаторій «Україна» (м. Черкаси) – реабілітація вагітних після інфаркту; санаторій «Великий луг» (м. Запоріжжя) – відділення для реабілітації вагітних; санаторій «Дніпро-Бескид» (м. Трускавець), санаторій «Алуштинський» (м. Алушта), Центр санаторного лікування ПВС України (м. Судак) – спеціальна програма реабілітації для вагітних.

  Гарного відпочинку!

  Автор: Ольга Джеджера

  Facebook Comments
  Анонс