Як наблизити пологи. І чи потрібно це робити?

Зміст:

  З кожним днем вагітності матусі хочеться побачити малюка якнайскоріше. Багато жінок турбуються чеканням цієї важливої зустрічі. Не дивно, що хочеться якось прискорити процес! Чи варто квапити події?

  Якщо зі здоров'ям мами і майбутнього малюка все гаразд, то фахівці радять нічого не робити до 40-41 тижня вагітності. Мовляв, усьому свій час і краще дочекатися природного виходу з дивовижного стану. Головне – контролювати процес і показуватися лікарю, який веде вагітність. Проте, якщо ти явно переношуєш маля, то не зайвим буде скористатися природними методами стимуляції пологової діяльності.

  Що допоможе спровокувати перейми і наблизити пологову діяльність 

  Фізичні навантаження

  Ось тільки не варто піднімати щось важке! Головне, не лежати на дивані цілий день, а більше рухатися. Досить пройтися сходами на 3-й поверх або помити підлогу в квартирі.

  Стимуляція сосків

  Вважається, якщо гладити соски, в організмі виробляється окситоцин – гормон, який стимулює перейми.

  Секс

  Якщо лікарі не заборонили ним займатися, то секс не є небезпечним, доки не відійшли води. Відомо, що оргазм стимулює скорочення матки, під час сексу може виділятися окситоцин – «гормон переймів», у спермі міститься велика кількість простагландинів, які розм'якшують і розслабляють шийку матки, готуючи її до пологів.

  Особливі продукти

  Серед народних методів наближення пологової діяльності часто називають шоколад та ананас. Уважається, що з'ївши їх можна швидше попасти до пологового будинку. Звичайно, жодних серйозних досліджень з приводу ефективності цих методів не проводилося. Але в свіжому ананасі міститься ензим бромелін, і визнають, що він допомагає розм'якшити шийку матки і викликати пологи.

  Гостра їжа

  Наукова ефективність цього методу не доведена, але є теорія про те, що гостре стимулює шлунково-кишковий тракт, і це впливає на скорочення матки. Не забувай, що від гострої їжі буває печія, особливо якщо шлунок до неї не звик, до того ж така їжа подразнює кишечник. Тому якщо в твоєму постійному раціоні гостре не присутнє, то напередодні пологів – не кращий час для експериментів.

  Гомеопатія

  У гомеопатії лікарські речовини використовуються в гранично малих дозах, що цілком безпечно для вагітних. Пульсатілла та Каулофіллум – найбільш популярні засоби для стимуляції пологової діяльності.   

  Не хвилюйся і не зациклюйся на своєму стані, ще ніхто не залишався вагітною вічно – всі народжували. Легких всім пологів і здорових малят!

  Автор: Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс