Хлопчик та дівчинка: особливості догляду

Зміст:

  Якщо ви вирішили влаштувати собі приємний сюрприз і не хочете дізнаватися про стать дитини, допоки вона не народиться, вам варто ознайомитися з особливостями догляду як за хлопчиками, так і за дівчатками.

  Хвилюватися причин немає, потрібно радіти і піклуватися, аби радісними були наші малята. Та є кілька важливих відмінностей у догляді за хлопчиками та дівчатками. Пам’ятайте про них, дорогі батьки.

  Насамперед, це те, що всі діти різні. У кожного немовляти свій власний характер, темпи та особливості розвитку. Тож піднімати голівку, вчитись сідати, бігати й говорити хлопчик і дівчинка будуть по-різному і не в однаковий час.

  У чому ж причина? 

  Відповідь в особливостях розвитку хлопчиків і дівчаток. Вже на момент народження хлопчики відстають від дівчаток на 3 чи 4 тижні. Зате маса мозку у новонароджених хлопчиків на 10% більша. А у півтора року дитина повністю ідентифікує себе як хлопчика чи дівчинку. Дівчинка реагуватиме краще на лагідний голос, раніше розпочне ходити і говорити. Ну а хлопчик буде активніше гратися та пізнавати зовнішній світ.

  Отже, коротко про дві основні особливості догляду дівчаток і хлопчиків:

  Перша особливість: правила гігієни

  Купання дітей та зміна підгузків – це справжня перевірка для батьків на організованість і вміння творчо підійти до завдання.

  Купати малят потрібно кожного дня, у певний визначений час, діти швидко привикають до режиму. Найзручніше купати ввечері перед сном, адже тепла вода розслаблює та заспокоює – після цього дитина швидше засинає. Та не слід купати немовля одразу після того, як дитина поїла – купання після їжі може викликати зригування. Під час купання можете розмовляйте із дитиною – це допоможе заспокоїтися та почуватися в безпеці.

  Пам’ятайте, що підмивати хлопчика та дівчинку потрібно після кожної зміни підгузника. Дівчаток підмивають рукою спереду назад під теплим струменем. Коли дітки впевнено будуть сидіти, купання буде як для хлопчика так і дівчинки справжнім святом.  Батькам залишається лише робити фото, милуватися, подавати іграшки та знову фотографувати 🙂

  А от як підібрати підгузки? Бо ми ж розуміємо, що правильно вибраний підгузок для хлопчика та для дівчинки – це запорука здоров’я малят. Саме в підгузках дітки проводять більшу частину часу щодня, тож, окрім першочергової функції – ідеального поглинання вологи, малюкам має бути комфортно і зручно. Новинка від Huggies Ultra Comfort для дівчаток і хлопчиків зможе про це подбати.

  https://www.youtube.com/watch?v=RxHN7aG9VaM

  Отже звертаймо увагу ще й на такі моменти:

  • поглинаючий шар, який у підгузку для дівчинки розташований ближче до центру, у підгузку для хлопчика – ближче до животика.
  • анатомічна форма, еластичний поясок і застібки, що дозволяють підгузку краще сидіти, адже наші дітки постійно рухаються, крутяться, кудись повзуть, одним словом – непосиди. І, признаюся чесно, дуже приємно кожного дня спостерігати за цим 🙂
  • ідеальне прилягання до ніжок – ще один важливий момент, що допоможе уберегти ніжну шкіру малят від потертостей та забезпечити сухість. Адже за день маленькі круть-верті долають до трьох кілометрів – навіть, якщо залишаються в ліжечку чи манежі!  
  • дихаючі матеріали, які допомагають уникнути опрілостей та почервоніння шкіри (а це, щоб заспокоїти наших бабусь, що так і не навчилися довіряти сучасним підгузкам). 
  • яскравий дизайн підкреслює відвагу хлопчиків та чарівність дівчаток, – так, це варто робити вже від народження, щоб всі пам’ятали, хто тут джентльмен, а хто  – леді!

  З цими порадами пошук найкращих підгузників та їх зміна стане організованим процесом з творчим та дизайнерським підходом, а про комфорт кожного дня для ваших малят подбає Huggies Ultra Comfort.

  Друга особливість: фізичний розвиток та розвиток мовних навичок

  Хлопчики та дівчата ростуть однаково, в основному відмінностей між етапами їх росту немає, набирають вагу повільно, але постійно. Хлопчики починають пізніше ходити, приблизно на 2-3 місяці. Батькам неозброєним оком помітні відмінності у фізичному розвитку дітей, відтак дівчатка починають стрімко зростати, хлопчики наздоженуть їх пізніше.

  Основні рухи у дівчат розвиваються швидше, вони швидше тримають дрібні предмети: ручки, олівці, швидше починають малювати/писати. З цієї причини дівчата швидше проявляють інтерес до творчих занять: малювання, рукоділля.

  Хлопчики зазвичай починають розмовляти пізніше, ніж дівчатка, (десь на 4-6 місяців) і словниковий запас у них менший. Дівчата краще сприймають невербальні рухи, передають ними емоції, частенько змінюють вираз обличчя, тон голосу, так їм простіше спілкуватися.

  Як ви бачите, весело, цікаво та енергійно буде як з дівчинкою, так і з хлопчиком. Побільше вам яскравих фото, цікавих іграшок, красивого одягу, приємних моментів, посмішок і перших слів…

  Більше щастя!

  Facebook Comments
  Анонс