Корисна інформація про дитячі підгузники

Зміст:

  Одноразові підгузники зараз настільки популярні, деколи навіть здається, що вони були все життя. Багато мам вже не уявляють собі життя без цього предмету дитячої гігієни. Само винахід отримав патент майже 42 року назад – 17 квітня 1965 року в США. На сьогоднішній день існує декілька типів підгузників: багаторазові (марлеві) і одноразові підгузники.

  Одноразові можна розділити на декілька груп: прості, середні (вдосконалені) і вищі (просунуті). Багаторазові підгузники фабричного виробництва виготовляються з бавовняної тканини. Вони мають спеціальну форму і розмір, за кордоном прийнято їх заколювати спереду спеціальними шпильками, а у нас «підтикають» краї підгузників пелюшкою, в яку завертають немовляти. А в домашніх умовах мами або бабусі використовують відрізи марлі, складені кілька разів.

  Прості одноразові підгузники (клейонкові) використовуються найчастішим для прогулянки або протягом нетривалого часу. Структура їх дуже проста – зверху поліетиленова плівка, а усередині целюлоза з суперадсорбентом. Ці підгузники найчастіше мають одноразові липучки і гумки навколо ніжок. Вдосконалені моделі містять більшу кількість суперадсорбуючого шару, у них є «пояс безпеки» і спеціальний захист від повторного контакту з сечею. Найчастіше в таких підгузниках малюки сплять всю ніч.

  Просунуті (Premium) – найдорожчі з одноразових підгузників. Їх відмітною здатністю є використання спеціальної пористої плівки, яка здатна пропускати молекули пари і утримувати молекули води, через це їх іноді називають «дихаючими». У цих підгузниках вдосконалені багаторазові застібки-липучки, а також на поверхню наносяться спеціальні засоби догляду за шкірою – лосьйони, масла, крему і так далі Всі одноразові підгузники складаються з трьох шарів: * перший вільно пропускає вологу, він безпосередньо прилягає до шкіри дитини; * другий – всмоктуючий шар; він містить целюлозу, що затримує вологу, або містить спеціальний гелеутворюючий матеріал – суперадсорбент; * третій складається із спеціального синтетичного вологостійкого матеріалу; цей зовнішній шар захищає одяг і фіксує сам підгузник за допомогою липучок або застібок. Адсорбент – речовина, на поверхні якого відбувається адсорбція (поглинання газів, пари, рідин поверхневим шаром адсорбенту; адсорбенти зазвичай мають велику питому поверхню). Абсорбент – рідина, в якій відбувається абсорбція (об'ємне поглинання газів або пари абсорбентом з утворенням розчину).

  Facebook Comments
  Анонс