главная Сообщества Досуг для всей семьи. Афиша ВОЛЯ почала показ нового мультсеріалу про Україну
Tanya Kur
   664

ВОЛЯ почала показ нового мультсеріалу про Україну

У День Святого Миколая на каналі ВОЛЯ CINE+ KIDS відбувся прем’єрний показ мультфільму «Моя країна – Україна»

Лідер ринку цифрових розваг компанія ВОЛЯ продовжує підтримувати розвиток українського контенту. У понеділок 19 грудня о 19:00 на власному каналі компанії ВОЛЯ CINE+ Kids відбулася прем’єра 26-серійного мультфільму «Моя країна – Україна». У повторі подивитися по 13 серій мультсеріалу можна об 11:30 у суботу та неділю.

Особливість та цінність мультсеріалу «Моя країна – Україна» в тому, що він є одним із небагатьох українських кінопродуктів для дітей, які мають просвітницький характер. У його основі лежать не вигадані історії, відірвані від реальності, а історичні факти про Україну, з українськими героями в українських місцевостях. Саме такі мультфільми потрібні нашим дітям. Я радий, що цьому продукту вдалося знайти вихід на телеринок в пакетах одного із найбільших провайдерів України ─ компанії ВОЛЯ, яка підтримує вітчизняний контент», ─ говорить Голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Трансляцію мультфільму потрібно було запустити вже давно, тому що це український проект, який вдалося зробити веселим, динамічним, яскравим і пізнавальним. Я радий, що українці нарешті побачать цей мультфільм на телеекранах, – говорить один з авторів сценарію мультсеріалу «Моя країна – Україна», казкар, телеведучий Сашко Лірник.

Ми ретельно ставимося до вибору контенту для наших юних глядачів, оскільки він впливає на формування дитячого світогляду. Мультфільм «Моя країна – Україна» розвиває любов до рідної країни і розширює знання географії та історії, тому ми запускаємо його на власному дитячому каналі ВОЛЯ CINE+ Kids. Нам приємно отримати ексклюзивні права на показ мультсеріалу. Ми цінуємо роботи українських кіностудій і співпрацюємо із ними, щоб відкривати найкращі проекти всій Україні, – говорить директор з маркетингу компанії ВОЛЯ Вікторія Цомая.

Мультсеріал створено українськими молодими режисерами, аніматорами, художниками студії Новаторфільм за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Художній керівник проекту ─ Степан Коваль.

Робота над мультфільмом тривала протягом 5 років. Щоб «оживити» мальованих персонажів і декорації, було використано 300 кг спеціального пластиліну з Іспанії, розповідає режисер- аніматор студії «Новаторфільм» Степан Коваль.

Серії тривають всього 3 хвилини, але за цей короткий час казкар Сашко Лірник і Кіт- воркіт встигають здійснити подорож в один із прекрасних місць або мальовничих куточків України. Юні глядачі полюблять кмітливих і веселих героїв, до яких просто неможливо залишитися байдужим.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
1 комментариев
Наталка Гура-Корецька
2 мальчика и 1 девочка
ҐТю,я вже авно таке дивилася в інтернеті.Хороший мультик
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}