Мамины секреты
главная Сообщества Мамины секреты Спина.. Ееех...
Ольга Зірка
   2147

Спина.. Ееех...

 

Остеохондроз хребта - це захворювання пов'язане з дегенерацією міжхребцевих дисків.Дегенерація дисків приводить до втрати ними необхідної еластичності й надалі до утворення міжхребцевих гриж, які в свою чергу можуть привести до затискання нерва і відповідно болів, як у спині, так і в окремих органах, за роботу якого відповідає защемлення нерва.

Найчастіше, остеохондроз хребта зустрічається у людей проводять довгий час в сидячому положенні. Це особливо стосується до водіїв і користувачам персональних комп'ютерів. А пов'язано це з тим, що людина перебуває в практично нерухомому положенні досить довгий кількість часу.

В більшості випадків для профілактики і лікування остеохондрозу ефективним буде ведення досить активного способу життя, що включає в себе лікувальну гімнастику, ходьбу, плавання. Так само, для лікування остеохондрозу часто застосовується мануальна терапія (масаж).

За рахунок масажу ви так само можете надати тонус м'язів спини, але треба мати на увазі, що мануальна терапія може викликати серйозні ускладнення при наявності міжхребцевих гриж і у випадку непрофесіоналізму мануального терапевта (масажиста).

Більш радикальним способом лікування остеохондрозу хребта є операція. Операцію, як правило призначають за наявності міжхребцевої грижі розміром більше 5 мм. та у випадках серйозного порушення роботи інших органів викликаного защемлення нерва.Так само, операція призначається у випадку відсутності позитивного результату в перебігу декількох місяців при застосуванні консервативного лікування остеохондрозу.

Маю таку прикрість, як остеохондорз вже багато років. Постійний біль вже став настільки звичним, що сприймається за норму. Але ж біль - це щоденний стрес для нервової системи, та йдля організму вцілому.

Масаж - хороша штука, дієва, однак його вистачає рівно на той період, коли він робиться, а далі знову біль через тиждень-два. Всілякі хитрі мазюки лікувального ефекту взагалі не дають. Навіть два рази наважувалася робити ін"єкції у хребет (відчуття ні з чим не порівняти!) - тимчасове недовготривале полгшення. Зараз біль вже відчувається при кожному вдиху-видиху - а мені ще й дитину носити на руках, та й і нших справ ніхто не відміняв.

Скажіть, будь ласка, хто має досвід боротьби із таким власно-фізіологічним явищем? як лікуватися, щоб одужати (чи хоча б на декілька місяців позбавитися від відчуття сокири у спині)?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
9 комментариев
Катя Паньків
1 мальчик
Ольця, я тебе так розумію!!!
Сама така((
Лікували мені вже років 3 здорові нирки, а потім виявилось, що це остеохондроз (да здраствуєт наша медицина!!).
Минулої осені лікувалась в діагностичному центрі на денному стаціонарі. Щодня масаж і неймовірні болі, страшні 3 уколи, фіз.процедури... Мені сказали до кінця життя носити корсет. (щось схоже на бандаж, тільки значно сильніша фіксація...)
Лікування ефекту не принесло. Від болів рятував лише корсет!
Повністю перестала відчувати біль лише з початком вагітності!! Вдячна за одужання своєму янголятку... Досі біль про себе не нагадував...
Може дати тобі спробувати корсетик?
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
У тому ж діагностичному лікувалася у Олега Сергійовича А корсет дійсно допомагає?
Під час моєї вагітності ця хвороба взагалі перетворилася на жахливого монстра - навіть масаж неможливо повноцінно зробити
Катя Паньків
1 мальчик
Я в якогось зав.відділенням лікувалась...
Для мене масаж - це була просто страшна мука... Після нього тільки гірше ставало...((
З корсетом важко щось сказати. Мені допомагав.
Але в кожного індивідуально.
Я наприклад бандаж не можу вдягти зараз Манюсіку не зручно, він вже через кілька хвилин починає дуже битися, я не витримую і знімаю...
Тому варто спробувати перш ніж купувати. 200грн - теж гроші) але моя поясниця була вдячна за таку витрату!
Ольга Зірка
1 мальчик
Так це і є заввідділенням він мене не один раз рятував у різних ситуаціях - велика моя пошана і вдячність!
Катя Паньків
1 мальчик
ну бачиш..)
світ тісний!
Зоя Белоголовкина
1 девочка
У мене колись болів копчик. А два роки тому почали німіти руки і почалась сильна тахікардія і дуже давило в районі серця, по швидкій поставили діагноз істерія, довго я пила заспокійливі таблетки які нічогісенько не дали. Обстежила серце в одному мед. центрі потім в Амосова (серце виявилось здоровим), кардіолог порадив провірити хребет. Сходила до мануальщика, сказав що вдавлений хребець у мене між лопатками. Після мануальщика ніби полегшало.Зараз знову почалося. Мені допомагає мазь хондроксид, і румалон уколи (теж саме що й хондроксид тільки в уколах).
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
А куди їх колють? Бо на блокаду у хребет я вже навряд зможу наважитися знову
Зоя Белоголовкина
1 девочка
Мені чоловік колить в попу, але напевно всеж таки треба безпосередньо в область хребта, але цеж треба шукати лікаря який буде колоти.
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик

Мерсі за пораду, буду мати на увазі
От же ж халепа із тими хребтами

{ $nifTest}