Педиатрия
главная Сообщества Педиатрия Дефект сердечка
автор: Аноним
   447

Дефект сердечка

Доброго дня. На УЗД на 22му тижні нам сказали що в донечки в ділянці первинної частини міжпересердної перетинки визначається дефект розмірами 3 мм. Все решта в нормі. Я консультувалась з кардіологом і він сказав, що нічого страшного в тому немає і що немає причин для хвилювання. Я вирішила все-таки перепитати чи це дійсно так. Ось решта даних по УЗД сердечка:

кількість камер: чотири - два шлуночки та два пересердя, поздовжній розмір 21,3 мм, поперечний розмір 15мм, ЧСС 136 уд/хв ритмічне.
Трикуспідальна регурація відсутня. Відходження магістральних судин - вірне. ВТЛШ - АОРТА - 3 мм, ВТПШ - Легеневий стовбур - 3,5 мм.

 Заздалегідь дякую за відповідь. 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
3 комментариев
Надежда Унич
Доброго вечора.
Згідно з висновком УЗД серця та висновком дитячого кардіолога я також можу підтвердити, що нічого страшного немає. Але це моє твердження є заочним та суб’єктивним. В сумнівних випадках рекомендують проведення такого дослідження у великих центрах, наприклад в Державній установі «Інститут педіатрії, акушерства та гінекології» в м. Києві, де є найсучасніша ультразвукова апаратура та накопичений великий досвід у спеціалістів кабінету ультразвукової діагностики.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
О, скільки УЗД помилок роблять!!
Так що 1) дуже велика ймовірність, що це неправда;
2) кардіолог заспокоїв - так що миру Вам в душі!
Смайлы
Добавить фото
Маришка Mariko
планирую
я родилась с пороком сердца - дефект межжелудочковой перегородки, аправляли на операцию, но мы не поехали. Жива-здорова - произошла декомпенсация и мне даже разрешают самостоятельно рожать - сердце выдержит ))) Так что думайте о хорошем и все будет супер
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}