Педиатрия
главная Сообщества Педиатрия Графік привиок?
Юля Осінська
   615

Графік привиок?

Доброго дня! У мого сина окрім БЦЖ ще немає прививок. Плануємо у квітні почати робити. Але хочу скористатися послугами приватної клініки. Підкажіть, хто має скласти нам індивідуальний графік прививок? Педіатр у приватній клініці, де ми будемо їх робити чи дільничний педіатр? Дякую!

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
8 комментариев
Надежда Унич
Педиатр
Шановна Юлія.
Невідомо, з яких причин не проводилися планові щеплення Вашій дитині (відмова батьків чи об’єктивні причини, обумовлені тимчасовими медичними відводами в зв’язку з якимись можливими захворюваннями дитини). Якщо у дитини були медичні протипоказання до щеплень, то таку дитину, перш за все, бажано проконсультувати у дитячого імунолога, який дасть найбільш фахову пораду з приводу щеплень дитини.
Я так розумію, що Ви обслуговуєтеся у державному (бюджетному) медичному закладі та маєте дільничного педіатра, який спостерігає Вашу дитину від народження. Із Ваших подальших коментарів стало ясно, що Ви не довіряєте лікарям в своїй дитячій поліклініці.
В такому разі Вам необхідно чітко визначитися – або, користуючись правом вибору лікаря, звернутися до адміністрації поліклініки, щоб Вашу дитину обслуговував більш досвідчений та кваліфікований педіатр, або стати на облік та обслуговуватися виключно в приватному педіатричному закладі, де, зрозуміло, за все треба платити.
Якщо у дитини пропущено багато планових щеплень, то вона буде щеплюватися вже не за календарем профілактичних щеплень. Підходи до такого варіанту щеплень чітко описані в наказі МОЗ України №595 від 16.09.2011 р. (з текстом цього наказу ознайомлені як лікарі бюджетних, так і приватних медичних закладів і повинні його дотримуватися).
Слід зауважити, що всі дані про проведені щеплення дітям повинні реєструватися в їх первинних медичних документах. Найбільш точно визначити з яких щеплень слід починати вакцинацію Вашої дитини може лікар-педіатр, який спостерігає за дитиною та фіксує всі необхідні дані в його первинну документацію. Є непоодинокі випадки, коли діти стоять на обліку в бюджетній поліклініці, але батьки з будь-яких приводів звертаються в приватну поліклініку. В таких ситуаціях батьки повинні всю інформацію із приватної клініки передати в ту установу, де постійно спостерігається дитина.
Якщо Ви звернетеся в приватну клініку, щоб зробили щеплення Вашій дитині, то Вашу дитину повинен обов’язково оглянути педіатр цієї клініки. Я думаю, що Вам зрозуміло, що для цього лікаря дуже важливою буде вся інформація щодо розвитку Вашої дитини, перенесених захворюваннях тощо. Тобто потрібна буде або первинна медична картка або виписка з неї. Той лікар, який розпочне щеплення Вашої дитини, і складає сам найближчий перспективний план подальших щеплень.
Я розповідала про все це так детально, щоб Ви зрозуміли, наскільки відповідальною є процедура щеплення дитини. Активно співпрацюйте зі своїм лікарем, обов’язково скажіть йому, що Ви бажаєте проводити щеплення своїй дитині у приватній клініці і приходьте до спільного висновку в цьому питанні.
Смайлы
Добавить фото
Юля Осінська
1 мальчик и 1 девочка
Дуже дякую за таку вичерпну відповідь!
Мария Фокс
1 мальчик
Когда вы придете на прививку,прежде всего вас отправят к педиатру и он там посмотрит ребенка и составит график
Смайлы
Добавить фото
Юля Осінська
1 мальчик и 1 девочка
так а до якого: з приватної чи державної поліклініки?
Мария Фокс
1 мальчик
они обычно к своему отправляют.
Юля Осінська
1 мальчик и 1 девочка
А від дільничного потім втику не буде? Ви теж робили у приватній?
Мария Фокс
1 мальчик
я делала в обычной поликлинике, но хорошей вакциной (для меня это приоритетнее чем "где будут колоть"). у нас норм.врач и мед сестра.
а подружка колола в добробуте
Юля Осінська
1 мальчик и 1 девочка
так от і мені важливіше як і чим, але нашій поліклініці не довіряю

{ $nifTest}