Педиатрия
главная Сообщества Педиатрия штучне годування
Маряна Катинська
   795

штучне годування

Доброго дня, скажіть чи може нутрілон пепті давати запор у дитинки 1,5 місяці

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
7 комментариев
Надежда Унич
Педиатр
Шановна Мар’яно.
У дітей такого віку незалежно від виду вигодовування (виключно грудне, змішане чи штучне) в ряді випадків зустрічаються затримки випорожнень. Слід розрізняти поняття затримки випорожнень та закрепу (на російській мові – запор). При звичайній затримці випорожнень (і це може бути індивідуальною особливістю діяльності органів травлення кожної окремої дитини) загальний стан дитини не порушується і випорожнення відбуваються через деякий час (наприклад, через 2-3 дні) самостійно без будь-якої сторонньої допомоги. При закрепі у дитини спостерігається не тільки затримка випорожнень, але й значне порушення її загального стану під час акту дефекації (неспокій, крик, почервоніння обличчя, надмірне натужування, підтягування ніжок до живота, слабке відходження газів). Це змушує застосовувати засоби для стимуляції акту дефекації (дитяча гліцеринова свічка, газовідвідна трубка, а в крайніх випадках – очисна клізма тощо).
Суміш «Нутрілон Пепті» відноситься до лікувально-профілактичних. В цій суміші білок коров’ячого молока (як самий сильний і ймовірний алерген для дітей раннього віку) гідролізований, тобто ферментативно розщеплений до самих дрібних часточок (в такому вигляді цей білок втрачає свої алергенні властивості). Крім того, до складу цієї суміші входять пре біотичні волокна – галактоолігосахариди (ГОС) та фруктоолігосахариди (ФОС) в найбільш фізіологічному відношенні – 9 : 1. Це позитивно впливає на процеси травлення, діяльність нормальної мікрофлори кишечника та має імунномодулюючий ефект. Суміш збагачена довголанцюговими полі ненасиченими жирними кислотами, які мають мембраннопротекторну, протиалергічну та антиоксидантну функції. Ця суміш призначається дітям перших місяців життя в разі об’єктивної необхідності переводу дитини на штучне вигодовування. Саме такий крок забезпечує профілактику можливої алергії дитини на білок коров’ячого молока, який присутній в харчових молочних сумішах, навіть у високоадаптованих. Крім того, ця суміш призначається дітям, у яких уже спостерігалася алергія на білок коров’ячого молока уже з лікувальною метою.
Я не знаю, чи мій коментар дав вичерпну відповідь на поставлене Вами запитання. Повірте, що заочно давати мені відповіді не завжди просто.
Я раджу Вам звернутися до свого лікаря, розповісти йому в деталях, що Ви спостерігаєте у дитини. Лікар огляне дитину і зробить висновок про загальний стан здоров’я дитини. Якщо у Вашої дитини немає факторів ризику по алергії, а тим більше ще не було жодних алергічних проявів на штучні молочні суміші, а лікар прийде до висновку, що у Вашої дитини дійсно мають місце закрепи, то я можу підказати можливий варіант їх усунення: наприклад, перевести дитину на суміш «Нутрілон комфорт-1» або чергувати обидві суміші протягом доби. Суміш «Нутрілон комфорт-1» створювалась спеціально для дітей, у яких є проблеми із травленням (кишкові кольки та закрепи). Але ці мої поради обов’язково слід узгоджувати з Вашим лікарем-педіатром.
Смайлы
Добавить фото
Ирина М :)
планирую
Если ребенку не подходит, то может. Есть специальные смеси от запоров. Нам Нан давал такой эфект, поменяли - и нормально стало. Плюс еще бактерии пили, врач прописал.
Смайлы
Добавить фото
Наташка Ромашка
планирую
Любая смесь может дать запор. Не мучайте ребенка эксперементами со сменой смеси, а обратитесь к вашему педиатру. Он должен вам подобрать правильную смесь которая подойдет для вашего малыша.
Смайлы
Добавить фото
Алеся Слободян
1 мальчик
дык они сейчас так и подбирают "а попробуйте-ка, мамаша ......." и список может тянуться вечнго((
Ирина М :)
планирую
Да, согласна. Нам только в ПАГе объяснили что к чему и как лучше. В поликлинике отмалчивались.
Смайлы
Добавить фото
Наташка Ромашка
планирую
Так, а в чем проблема найти хорошего педиатра? Или лучше пичкать дите тем, что кому-то подошло? Если уж начали кормить ребенка смесью, то пусть хоть правильно это делают.
Смайлы
Добавить фото
Ирина М :)
планирую
Естественно, нужно искать толкового. Не факт, что другая смесь подойдет и третья. Врач лучше подскажет.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}