Рейтинг@Mail.ru
главная Сообщества Педиатрия Графік щеплень
Оля Пастух
   2951

Графік щеплень

У поліклініці нема в наявності то одної, то іншої вакцини. Таке може тривати навіть 2 місяці. Чи порушується тоді графік щеплень? Чи має вплив така нестабільність на формування імунітету?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
5 комментариев
Надежда Унич
Все залежить від виду вакцини. Є такі вакцини, які треба, наприклад, вводити через місяць. Тоді, звичайно, графік порушиться. Інколи продовження терміну вакцинації до 2-х місяців навіть можливе (наприклад, дитина перехворіла на ГРВІ). Для тих вакцин, які вводяться в певні вікові періоди (наприклад, при виповненні одного року), відсутність самої вакцини на протязі 2-х місяців суттєвого значення не має. Всі можливі відхилення в календарі щеплень передбачені в наказі МОЗ України, з яким добре обізнані працівники кабінетів щеплень при дитячих поліклініках.
Смайлы
Добавить фото
Надежда Унич
Реакція Манту – це внутрішньошкірна проба, яка завжди проводиться перед щепленнями. Вона не потребує якогось прискіпливого догляду. Результат цієї реакції перевіряється через 48-72 години в поліклініці. Необхідно, щоб дитина не змочувала руку в місці проведення проби. Питання відтермінування проведення цієї проби погоджуйте в поліклініці.
Евгения Ступа
1 мальчик
У нас в поликлинике такая проблема, ребёнку исполнилось 4 месяца,а вакцини нет.В первый месяц давали, атеперь сказали,что ту,которую должны были давать в три месяца-нету!Это чем-то опасно?

{ $nifTest}