Психология
главная Сообщества Психология Агрессия на папу
Лена Василькова
   764

Агрессия на папу

Здравствуйте. 5 месяцев назад развелась с мужем. Теперь он живет в другой стране. Контактов с ним не поддерживаем совсем. Моей дочке 10 лет. Она знает, что папа больше не живет с нами. Недавно, впервые из ее уст услышала, что дочка ненавидит папу. Подскажите, как вести себя, чтобы у дочки не было агрессии на отца?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
2 комментариев
Ольга Колеснікова
Сімейний та дитячий психолог
Дорога Олена! Є ще один важливий аспект. Батько для дівчинки формує образ її майбутнього чоловіка і її ставлення до всіх чоловіків. Важливо, щоб дівчинка не закріпилась у своєму негативізмі. Прислухайтесь до порад колеги і пробачте своєму чоловікові, і згадуйте чоловіка без агресії. Для початку спробуйте хоча б у душі йому подякувати за прекрасні моменти у вашому житті, а погані - нехай кануть у забуття. Так і вам буде легше і дитині. Також спробуйте у душі подякувати йому за вашу прекрасну дитину,. бо якби не було його, не було б і її такої,яка вона у вас є. Одне важливе ви встигли у своєму спільному житті - дати життя вашій неповторній донечці. Дитині теж можете про це нагадати у теплій душевній розмові. Хай образ Батька буде пов'язаний у неї із вдячністю за те, що вона є - є у своєї мами, рідних, друзів і вони також у неї є! Щастя вам!
Смайлы
Добавить фото
Наталья Галицына
Семейный психолог
День добрый!
Очень важно, что бы у вас, у мамы, не было агрессии на её отца! Думайте о нём хорошо, говорите о нём хорошо, всем, не только дочке. Ведь она наполовину состоит из ЕГО генов. Если она будет слышать или чувствовать, что папа "плохой", она невольно будет проявлять агрессию. Ну, и научитесь наслаждаться жизнью - это очень важный рецепт личного счастья. Дочка, глядя на Вас, удостоверится, что жизнь не закончилась, и сама будет учиться быть счастливой, на Вашем примере.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}