Юриспруденция
главная Сообщества Юриспруденция Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових...
Алина Корж
   25605

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань

Я знаходжусь на лікарняному по вагітності і пологах з 19 вересня. Працюю в районній раді. Як я неходавно дізналась, у жовтні бухгалтер сказала всім працівникам апарату а також обслуговуючому персоналу написати заявки на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Мені ж ніхто не запропонував цього зробити. На мою думку, людина, яка перебуває на лікарняному, має право також на таку допомогу. Я планую написати заяву до голови районної ради, зробити копію з зареєстрованої заявки, і , якщо мені не буде надана допомога, звернутись в певні установи, для притягнення стосовно надання роз`яснення щодо невиплати мені матеріальної допомоги. Що Ви мені порадите? І чи маю я право на таку допомогу?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
10 комментариев
Елена Elena
1 мальчик
Пишите, конечно.
Смайлы
Добавить фото
Svetlana Drobinskaya
1 мальчик и 1 девочка
Пост. КМУ від 09.03.2006 № 268 : "Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються органом місцевого самоврядування виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій .."
Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань для державних службовців не є обов"язковою виплатою. Порядок її виплати (відповідне Положення про виплату) визначається наказом керівника.
Проте, навіть якщо у Положенні про виплату такої допомоги визначено, що вона не надається окремим категоріям працівників, ОБОВ"ЯЗКОВО пишіть заяву про виплату, як виняток, оскільки право надавати цю допопогу надано керівнику і він може зробити виключення зі своїх правил.
Смайлы
Добавить фото
Алина Корж
1 девочка
Якщо всі працівники отримали допомогув розмірі посадового окладу, то чим я від них відрізняюсь. Тільки бухгалтер заявила, що вона вивела мене із списку працівників, і що я знаходжусь в декретній відпустці. І не знає, як тепер мені нарахувати допомогу. Людина не розуміє, що я на лікарняному, і що за цей період соц.страх виплатив мені кошти. Бо вже приходили з соц.страху, коли в газеті дали оголошення про заміщення вакантної посади, і пояснили, що вона ще не вакантна. А чи буде воно вакантним, то це залежить від того, чи я напишу заяву про надання мені відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. Зараз піду в соц.страх, ппорадую їх, що виплатили наперед за 126 днів кошти людині, якої взагалі не числиться в штаті працівників. І ще питання: Чи враховується цей лікарняний в стаж роботи? Бо наш бухгалтер всім розповідає, що ні. Дякую!!!
Смайлы
Добавить фото
Svetlana Drobinskaya
1 мальчик и 1 девочка
Людина продовжує залишатися в трудових відносинах (є працівником) незалежно від перебування її у відпустках (в т.ч. і соціальних) чи на лікарняному.
В стаж враховується.
А бухгалтеру вашому пора на курси підвищення кваліфікації Їй не треба нічого доказувати, підпишіть заяву у керівника і здайте в бухгалтерію, ніяких проблем у розрахунку допомоги, в т.ч. особі, яка перебуває у відпустці по вагітності і пологах немає.
Алина Корж
1 девочка
Дякую! Вже написала. А то бухгалтер всім розказує, що я "зависла в повітрі". І мене немає в неї в списках. Отак. Пішов на лікарняний, і таке як звільнили.
SSS
Добрый вечер. Вы не написали заявление, но при этом обвиняете бухгалтера.Без приказа бухгалтер ничего не выплачивает, а решение принимает руководитель. Прежде чем жалобы писать, прочитайте законодательство.
Смайлы
Добавить фото
леся
Як правильно зробити розрахунок мат. доп. в розмірі середньоміс. зар.плати,якщо людина працювала: червень 3054,35 14днів (решта відпустка)
липень 4279,15 23 дні
Допоможіть! Початківець.Дякую!
Смайлы
Добавить фото
Юрій
Коли працівник має право на матеріальну допомогу для вирішення соціально побутових питань???
Смайлы
Добавить фото
Юра
Я працюю начальником ВОС у сільській раді, чи можу я отримати Матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань?
Смайлы
Добавить фото
Галина
Як правильно зробити розрахунок мат. доп. в розмірі середньоміс. зар.плати,якщо людина працювала: березень 1590 21 день
квітень 12 днів решта відпустка 2000
Допоможіть! Початківець.Дякую!
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}