Рейтинг@Mail.ru
главная Сообщества Юриспруденция Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових...
Алина Корж
   23925

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань

Я знаходжусь на лікарняному по вагітності і пологах з 19 вересня. Працюю в районній раді. Як я неходавно дізналась, у жовтні бухгалтер сказала всім працівникам апарату а також обслуговуючому персоналу написати заявки на отримання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань. Мені ж ніхто не запропонував цього зробити. На мою думку, людина, яка перебуває на лікарняному, має право також на таку допомогу. Я планую написати заяву до голови районної ради, зробити копію з зареєстрованої заявки, і , якщо мені не буде надана допомога, звернутись в певні установи, для притягнення стосовно надання роз`яснення щодо невиплати мені матеріальної допомоги. Що Ви мені порадите? І чи маю я право на таку допомогу?

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
10 комментариев
Елена Elena
1 мальчик
Пишите, конечно.
Смайлы
Добавить фото
Svetlana Drobinskaya
1 мальчик и 1 девочка
Пост. КМУ від 09.03.2006 № 268 : "Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються органом місцевого самоврядування виходячи з умов оплати праці, встановлених для державних службовців відповідних категорій .."
Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань для державних службовців не є обов"язковою виплатою. Порядок її виплати (відповідне Положення про виплату) визначається наказом керівника.
Проте, навіть якщо у Положенні про виплату такої допомоги визначено, що вона не надається окремим категоріям працівників, ОБОВ"ЯЗКОВО пишіть заяву про виплату, як виняток, оскільки право надавати цю допопогу надано керівнику і він може зробити виключення зі своїх правил.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}