Юриспруденция
главная Сообщества Юриспруденция Розміри та порядок виплати допомоги по безробіттю при...
Tatty Romaniuk
   3976

Розміри та порядок виплати допомоги по безробіттю при вагітності

Розміри та порядок виплати допомоги по безробіттю при вагітності

Після взяття на облік в центрі зайнятості мені не призначили виплату допомоги по безробіттю, так як я по закону не маю права на виплату три місяці в звязку з тим, що звільнилася з останнього офіційного місця роботи за власним бажанням.

Тому я розраховую за допомогою центру зайнятості одержати лише підвищену допомогу по вагітності та пологам, так як маю великий стаж роботи.

Нещодавно наткнулася на статтю: 

Жінкам, зареєстрованим у центрі зайнятості як безробітним, станом на 01.01.12 р. надається допомога в розмірі 544-825 грн. і більше (з урахуванням множення середньоденного доходу на кількість календарних днів тривалості відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами), але не менше суми, що одержать непрацюючі. Непрацюючим, у свою чергу, належать 25% встановленого законом прожиткового мінімуму для працездатних осіб у розрахунку на місяць, що станом на 01.01.12 р. становить 268,25 грн.

http://lady.tochka.net/...

Чи означає це, що після закінчення 3го місяця перебування на обліку в ЦЗ і до пологів мені належить до виплати допомога по безробіттю? 

Дякую за відповідь 

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
8 комментариев
Елена Elena
1 мальчик
Не до родов, а до момента ухода в отпуск по беременности и родам.
А когда Вы на учёт в ЦЗ стали?
Смайлы
Добавить фото
Tatty Romaniuk
1 девочка
ясно, я стала на облік на 15 тижні)
Tatty Romaniuk
1 девочка
це було 13 квітня
Tatty Romaniuk
1 девочка
якраз 13 липня у мене закінчується 3 місяці від постановки на облік, та по терміну - це буде 33 тиждень вагітності - виходить допомога по безробіттю мені нараховуватись не буде. Лена дякую за підсказку.
Елена Elena
1 мальчик
От это Вы меня запутали:
13 квитня - 15 недель беременности
а сегодня, уже 23 неделя...
Как это у Вас так меньше, чем за месяц 8 недель набежало...
Tatty Romaniuk
1 девочка
щось не те, зара, тра перевірити, ато на память підводить вже
Tatty Romaniuk
1 девочка
з19ти я прйшла в ЦЗ, тиждень походила по направленнях, а з 20го присвоїли статус безробітної , якось так сама заплуталась
Tatty Romaniuk
1 девочка
я чому так порахувала, вже згадала. Бо мене на реєстратурі почали відмовляти, мовляв стану собі ближче до 30 тижня. Казали що передімною була дівчинка на 15 тижні, то вона пішла додому чекати 30го тижня - не оформлялась. Шо то з моєю памяттю стало
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}