Ексклюзивний гороскоп на 2014 рік :)

Зміст:

  Любі наші світмамусі! Вітаємо вас із Новим роком! Звичайно, хотілось би знати, що він нам принесе – і, щоб бодай трішки відхилити завісу над цією таємницею, склали спеціальний (так би мовити, світмамський) гороскоп. Може, він не дуже астрологічний, але правди в ньому більше, ніж у багатьох інших гороскопах! 🙂

  Гороскоп Овен ОВЕН (21.03 – 20.04)

  Новий рік буде для вас сповненим справжніх сюрпризів – ваша малеча вивчить нові слова і зможе озвучити цими новими словами нові примхи. Відтак доведеться витрачати більше коштів на іграшки, цукерки, походи в цирк; більше часу на розповіді казок, співи колискових… Тут, до речі, зорі рекомендують купити кілька томів збірників пісень і задля різноманітності репертуару навчитися танцювати. А доки ви зі своїм чадом пізнаватимете світ, вашому татку зорі кажуть – працювати і працювати на благо молодого покоління, а ввечері встигати на домашній концерт.

  Гороскоп ТелецьТЕЛЕЦЬ (21.04 – 21.05)

  У цей Новий рік ви в’їдете не тільки на «синьому коні», а й із маленьким юним зброєносцем, який цілий рік буде змушувати вас бігати довкола нього, як кінь, радіти, сміятися, реготати, іноді «зриватися», але і то від щастя. За 2014-й рік ви забудете слово «лікарня», бо порція сміху від вашого дитинчати буде настільки великою, що принесе вам повне омолодження і запас здоров’я на 100 років наперед. 2014-й рік для вас буде роком міцного здоров’я.

  Гороскоп БлизнюкиБЛИЗНЮКИ (22.05 – 21.06)

  2014-й рік готує вам багато приємних сюрпризів – ще одне поповнення! Не лякайтеся, просто ваше чадо захоче завести якусь домашню тваринку: спочатку папугу, потім хом’ячка, потім собаку – за рік список буде довгим, проте ви полюбите багато тварин, яких раніше не любили. Запасайтеся акваріумами, клітками та іншим начинням.

  Гороскоп РакРАК (22.06 – 22.07)

  Цього року ви зрозумієте, ким у майбутньому буде ваша дитина, але станеться це не раніше літа… Влітку ваша малеча буде допитливою, багато бігатиме. Не зважайте на численну кількість її падінь – коли виросте, буде або каскадером, або спортсменом. Таким чином цей рік для вас зорі оголошують роком відкриттів.

  Гороскоп ЛевЛЕВ (23.07 – 23.08)

  Зорі віщують левам у 2014-у році постійні внутрішні «шторми» у вигляді сміху, здивування, захоплення. Ваш будинок, ніби корабель, перебуватиме в постійній мандрівці у світі дитячої уяви, шпалери перетворяться на імпровізовані картини, вікна – на ілюмінатори каюти, а капітаном вашого «корабля» буде малеча… Тож приємного плавання і готуйтеся до ремонту. 🙂

  Гороскоп ДіваДІВА (24.08 – 23.09)

  2014-й рік буде для вас роком приємних несподіванок: сусіди зверху переїдуть на іншу квартиру, держава збільшить суму допомоги, на роботі повідомлять, що чекають вас і підвищать заробітну плату, чоловік знайде іншу, кращу роботу, програми на телеканалах стануть цікавішими, ваше маленьке диво почне складати літери в перші склади і зробить перші кроки до самоосвіти. Очікуйте змін.

  Гороскоп ТерезиТЕРЕЗИ (24.09 – 23.10)

  Як східний, так і наш редакційний календар бачить багато зелені у вашому 2014-у році. Зорі підказують, що якусь частину цього року ви проведете серед високих будинків, людей в офіційному – ділових, серед якихось офісних центрів. Вам доведеться вести переговори, дуже часто і успішно, у вас з’являться нові партнери, друзі – ваша дитина піде в дитячий садок.

  Гороскоп СкорпіонСКОРПІОН (24.10 – 22.11)

  У 2014-у році на вас чекає дорога – постійна, але, на щастя, не далека. Ви купите своїй дитині велосипед, і відтоді вам доведеться бути в постійному русі: малеча зникатиме із велосипедом у друзів, сусідів, у магазині – життя на колесах, а ваше на ногах. Але це ж рік синього дерев’яного коня, тому готуйтеся до спорту.

  Гороскоп СтрілецьСТРІЛЬЦІ (23.11 – 21.12)

  Готуйтеся до того, що 2014-й рік буде для вас кулінарним – багато гостей, друзів по роботі висловлять бажання подивитися на вашого вундеркінда, а ви ж захочете їх пригостити? Тому не зволікайте і вже починайте записувати нові рецепти, складати меню – нічого не вдієш, так сказали зорі, але натомість у вас буде багато подарунків від гостей. Оголошуємо 2014-й для вас роком подарунків.

  Гороскоп КозерігКОЗЕРІГ (22.12 – 20.01)

  На відміну від Стрільців, вам зорі віщують цілий рік подарунки дарувати. На Різдво вашому юному чаду сподобається процес отримання подарунків і так доведеться продовжувати доти, доки малеча зрозуміє, що Різдво закінчилося і вже літо. Але хороша звичка дарувати подарунки у вас залишиться – 2014-й стане для вас роком хороших звичок.

  Гороскоп ВодолійВОДОЛІЙ (21.01 – 19.02)

  Незважаючи на те, що ви сидите вдома, новий 2014-й рік стане для вас більш інформативним. У вас не стане часу дивитися телевізор, слухати радіо, проте збільшиться час вашого спілкування. Ваш юний співрозмовник почне говорити набагато більше і ви побачите у ньому талант радіоведучого, який не тільки вам щось повідомлятиме, а й ставитиме багато запитань. Тому приготуйте відповіді на весь 2014-й.:)

  Гороскоп РибиРИБИ (20.02 – 20.03)

  У новому році у вас буде більше музики, більше гармонії, більше руху. Ваше життя стане схожим на старосвітські бальні вечори, тільки головною дійовою особою буде ваша юна «балерина», яка вмикатиме музичні канали, танцюватиме і співатиме. Зорі віщують вам готуватися до музичних конкурсів, але спочатку готуватися психологічно – ви ж перший слухач.

  Автор: Юхим Дишкант

  Facebook Comments
  Анонс