Пальці і кільця

Зміст:

   (350x350, 24Kb)Люблю деколи повідкривати коробчки-шкатулочки із всякою всячиною і пореребирати її – для підняття насторю. Сьогодні от згадала про свої улюблені колечка, як лежать метрвим вантажем який місяць, – попереміряла:)... Руки схудли, все спадає:(лише вказівний та великий палець придатні для носіння прикрас.. А так хочеться примарафетитися по повній програмі і вийти у двір, блиснути, вивезти візочок… віддати його татові і закрити за собою двері вдома…:)

  За винятком обручки, більшість прикрас не несе ніякого практичного навантаження, але розкривають характер людини. Психологи з’ясували, що величезне значення має не стільки саме кільце або перстень, скільки палець, на якому кільце розташоване. Таким чином власник кільця хоче повідомити навколишнім якусь інформацію про себе ( http://www.czn.ru)

    Безіменний палець (палець Сонця)

   Кільця на безіменному пальці – природно, найпопулярніша графа – “сімейний стан”. Заповнюється кільцем на безіменному пальці правої руки (чи лівою, як прийнято у католиків).Вперше цей звичай кільця з’явився ще у стародавніх єгиптян, які вірили, що саме від безіменного пальця починається “артерія любові”, ведуча прямо до серця.

   Прикраса, надіті на цей палець (за винятком обручки), підкреслює пристрасть до краси, вишуканих речей і розкоші. Кільце на ньому, особливо золоте, служить запорукою серцевої зв’язку, допомагає самовираженню, придбання знаменитості і багатства.

  Якщо людина постійно носить кільце на безіменному пальці, він прагне до задоволень, приємне проведення часу, чуттєвим насолодам. При цьому він невтомний романтик. Побачивши на побаченні у свого обранця кільце на пальці Сонця, знайте, що в нього прекрасний настрій, добрі наміри і найромантичніші плани. Кільця на обох пальцях Сонця показують, що людина перебуває на піку позитивних емоцій.

    Вказівний палець (палець Юпітера)

    Запис у графі “влада” виробляється на вказівному пальці. Прикрашений кільцем перст – знак вольового характеру, гордості і прагнення до влади.”Кільце влади” на правій руці свідчить про розважливості, кільця на лівій же руці – скоріше про манію величі і схильності до істерії. Кільця на вказівному пальці носили багато відомих правителі і полководці – Цезар, Іван Грозний, кардинал Рішельє, Генріх VIII.

   Кільце на цьому пальці говорить про те, що його власник – людина боязкий, сором’язливий і нерішучий від природи. Відчуваючи складнощі при спілкуванні, він легко піддається впливу. Однак, надягаючи обручку на вказівний палець, подібний скромник набуває впевненості у своїх силах і, можливо, навіть прагне до лідерства. Людина, яка прийшла на побачення з кільцем на цьому пальці, готовf підкорювати і завойовувати, у нього найсерйозніші наміри.

  Якщо ж обнизані обидва пальці Юпітера (на правій і лівій руці), значить, ваш новий знайомий не зупиниться ні перед чим в прагненні досягти своєї мети.

     Середній палець (палець Сатурна)

    Резолюція КІЛЬЦЯ “я гарна!” ставиться на середньому пальці. Самий довгий і самий центральний, він найкращим чином демонструє прикраси і те, наскільки ми самі собі подобаємося. Агресивна перевагу кільця на вказівному пальці змінюється більш ввічливим почуттям власної гідності та пробачити самозамилування.

   Як правило, на цьому пальці носять фамільні прикраси, щоб підкреслити зв’язок з предками. Таким чином, людина, надягаючи на перст Сатурна прикраса, приймає як неминуче вплив долі, він вірить у свою карму і вище призначення. Кільце ж «приборкує» негативний вплив року і розкріпачує мислення. Зустрівши таку людину, будьте впевнені, що він має величезну духовну силу. А вже якщо він прийшов до вас на побачення – значить, ваша зустріч (для нього вже точно!) Зумовлена згори. Кільця на обох пальцях Сатурна наділяють людини певним ступенем фаталізму та деякою відчуженість від повсякденного життя.

    Великий палець (палець Марса)

   Кільця на великих пальцях рук заслуговують особливої уваги, особливо, якщо рука чоловіча. Цими пальцями, як у автостопу, чоловіки подають сигнал “прошу уваги!”.На думку психологів, головне бажання власника такого кільця – самоствердитися будь-якими способами, і в першу чергу – в сексуальному плані. Думка щодо цього не змінюється протягом останніх 2000 років. Ще древні греки та римляни вважали великий палець символом фалоса і носили на ньому залізні кільця для захисту своєї чоловічої сили.

    Кільце на пальці Марса виявляє людини експансивного, емоційного, що володіє величезною енергією. Спересердя вона здатна наговорити такого,що оточуючі довго будуть згадувати почуте як поганий сон. Переконувати в чому – або такої людини – марна трата часу.

    Це розуміє і сам володар кільця,тому чисто інтуїтивно за допомогою прикраси прагне приборкати свій палкий темперамент.

    Однак не варто лякатися, якщо на побачення людина прийшла, надівши на великий палець масивний перстень. Швидше за все, «володар кільця» хоче вгамувати свою агресію і зробити процес спілкування більш гармонійним.

  Прикрасивши великі пальці обох рук, він прагне збільшити свої шанси знайти спільну мову з оточуючими.

    Мізинець (палець Меркурія)

    Меркурій уособлює витончений розум, пристрасть до тонких інтриг. Постійна присутність кільця на мізинці підкреслює мінливість натури, самозакоханість і кокетство. Мізинець пов’язували з мистецтвом письменника, математичними здібностями, лікуванням, торгівлею та дипломатією – тобто з тими областями, за які відповідав Меркурій.

    Більш того, це точний ознака схильності до азартних ігор і постійної готовності до флірту. Кільце або інша прикраса в даному випадку покликане втихомирити або навіть придушити ці підчас сильно заважають якості. Чого чекати від людини, яка прийшла на побачення з кільцем, надітим на мізинець? Швидше за все, нічого хорошого. Він (вона) буде морочити голову, кокетувати і постійно говорити неправду. Єдине, що може хоч якось напоумити такої людини, – це кільця, надіті на обидва мізинця. Однак стовідсоткової гарантії, звичайно ж, ні! Будьте уважні!

  Згідні щодо себе із такою характеристикою?;)  

   

  Facebook Comments
  Анонс