До чого сниться вагітність

Зміст:

  Сни бачать усі, з цим навряд чи хтось сперечатиметься. Безумовно, сни не лише корисні фізично, але й допомагають інколи вирішувати, обдумувати різні життєві проблеми. Адже у вигадуванні сновидінь бере участь наша підсвідомість. Давай поглянемо, що уві сні може означати вагітність.

  У загальному трактуванні сновидінь вважається, що сон про вагітність провіщає мороку і справи, пов'язані з новими планами.

  Згідно зі сонником Фрейда, вагітність – символ сильного бажання мати дітей. Нерідко подібні сновидіння – це прояв нездійснених бажань, надій і мріянь у плані сексу.

  У вельми старомодному соннику Міллера, якщо жінці наснилося, що вона у поважному стані, значить, її шлюб буде нещасливим, а діти – непривабливими. Але якщо пані дійсно вагітна, це знак, що пологи пройдуть легко, і вона швидко відновить свої сили. Незайманим дівам подібні сновидіння провіщають ганьбу та інші напасті.

  Ширше тлумачення снів на тему вагітності дає Д. Лофф. За його словами, вагітність сниться, по-перше, як прояв думок про себе в період чекання дитини, по-друге, як знак поворотних подій. Побачити себе уві сні вагітною може будь-яка людина, незалежно від віку і статі.

  Загалом подібні сновидіння символізують творчість, багатство або статеву зрілість. Але є маса ситуацій, які потрібно тлумачити окремо. Так, якщо ви – молода жінка, яка мріє про дитину, але позбавлена можливості завести її зараз, сни про власну вагітність означають, що ви перебуваєте на порозі нового етапу в плані самоаналізу.

  Побачити вагітну уві сні – до несподіваного прибутку. Якщо чоловікові приснилася вагітна дружина або коханка, це прояв його любові до вказаної жінки. 

  Згідно з інтимним сонником, якщо вагітність примарилася чоловіку, він хоче, щоб партнерка народила йому дитину, якщо жінці – незабаром вона дійсно завагітніє.

  За Цвєтковим, сни про власну вагітність для чоловіка означають створення нових планів, для жінки – радість і гордість, для дівчини – обман. Побачити уві сні вагітну – частіше до неприємностей. 

  Реальна вагітність теж може відображатися в сновидіннях. При цьому сюжети снів бувають і смішними, і трагічними. Це нормально, оскільки в реальності вагітність породжує цілий спектр відчуттів, від щасливої ейфорії до смертельного страху перед пологами.

  Зазвичай подібні сновидіння не є віщими. Це всього лише прояв страху, відчуття власної незахищеності у зв'язку із змінами, що виникли в період вагітності (наприклад, зміна зовнішності або частоти сексуальних контактів).

  До чого сниться вагітність? Інколи це просто сон, який провіщає дійсно довгоочікувану вагітність! 

  Підготувала Мадам Ред

  Facebook Comments
  Анонс