Коли тест хибно дає негативний результат

Зміст:

  Напевно, значно більше випадків, коли тест помиляється, заперечуючи наявну вагітність. Про випадки, коли він говорить "вагітна", але насправді це не так, можна почути значно рідше.

  Отже, коли тест може нас обманути?

  Негативний результат при наявній вагітності тест може показати, якщо ви хворієте на: ниркову або серцеву недостатність, вегето-судинну дистонію, артеріальну гіпертензію. У такому випадку варто повторити тест через три-чотири дні для надійності. Він покаже правильний результат. 

  Якщо у вас позаматкова вагітність, концентрація гормону становить 2/3 від звичайної. У такому випадку тест може показати відсутність вагітності. 

  На результат тесту не впливає: стрес, погода, ЩО ви сьогодні/вчора/позавчора їли чи пили (крім препаратів, які містять ХГЛ). На результат може вплинути СКІЛЬКИ ви пили. Велика кількість рідини може зменшити концентрацію ХГЛ – і тест покаже негативний результат при наявній вагітності.

   (За матеріалами)

  Зберігання тесту у правильних умовах теж може сильно позначитись. Здебільшого це лежить уже на відповідальності  дистрибюторів 

   *************

   Сподіваюсь, ви ніколи не були жорстоко обмануті цією тонесенькою смужечкою? 

  Facebook Comments
  Анонс