Арсенал ідей. Перезавантаження

На початку 2016 року дитячий простір «Мистецького Арсеналу» набув нового життя. Який він, новий формат «Арсеналу ідей», читай у нашому огляді.

Мало знайдеться у Києві родин, які жодного разу не були в дитячій зоні Мистецького Арсеналу чи хоча б не чули про неї. Адже це справді цікавий, незвичайний потужний інноваційний проект. Лише у Мистецькому Арсеналі діти та підлітки могли (і можуть зараз) вільно творити, досліджувати, вивчати предмети та явища. І все це в режимі «безлімітного» відвідування 🙂

На початку 2016 року «Арсенал ідей» (саме таку назву має дитячий простір) було повністю оновлено. І, як мені здалося, для дітлахів тепер виділено більше території.

Новий «Арсенал ідей» – це інтерактивний простір для творчості, дослідництва та пізнання. Створювали проект за допомогою спонсорів та солідних партнерів, серед яких Майкрософт, Інтел, Епсон, Сингента, Кока-Кола, Мастеркард, Ощадбанк, Пластікс, Зінтеко, Науково-пізнавальний клуб «ДумайРум» та інші. 

Мистецькі твори, інсталяції та активності було створено у співпраці з сучасними талановитими українськими художниками – Тарасом Ковачем, Оленою Науменко, Іриною Озаринською. Оновлений «Арсенал ідей» є постійною платформою для обміну досвідом, а також для  втілення в Україні нових ідей та освітніх програм у сфері позашкільної освіти й музейної справи.

Отже, почнімо з самого початку, з каси 🙂 Придбавши квиток на будь-яку з подій, до «Арсеналу ідей» ви вже потрапите безкоштовно. Наприклад, зараз в Арсеналі розпочався проект «Мистецька масляна», що триватиме до 13 березня.

Ми купили вхідні квитки для дорослих (60 грн. повний та 30 грн. пільговий), діти пройшли безкоштовно. Далі ми знайшли в центрі приміщення вхід до «Арсеналу ідей» і одразу опинилися у просторі для творчого самовираження малечі. Тут діти щось майстрували

перемальовували за зразком картини Марії Примаченко

А ще могли за допомогою кольорових магнітів створити абстрактний художній витвір.

І просто побавитися.

Трохи подалі ми знайшли стіл, де під керівництвом кураторів діти грали у настільні ігри.

Пройшли коридором, де по черзі розташовані три окремі тематичні кімнати:

  • Розумний дім,
  • Природа і ми,
  • Фінанси і розвиток

Отут вже можна було обрати територію за власними вподобаннями та смаком!

У «Розумному домі» діти щось майстрували з деталей розумного конструктора, проводили експерименти та дослідження, спілкувалися з кураторами.

«Природа і ми» вразила розмаїттям справжніх живих рослин, величезною мапою з історіями про тварин та мурашиною фермою.

«Фінанси та розвиток» запропонували ігри на логіку та мислення, історію про купюри, а також музей під назвою «Банк минулого».

А ще на території ми бачили виставку дитячих малюнків, інтерактивний стіл-планшет з розвиваючими іграми; зустріли художницю, що малювала аква-грим малятам та багато всього іншого.

Урочисте відкриття «Арсеналу Ідей» відбулося ще у лютому і зараз тут повно дітей різного віку. Плануйте свій день так, щоб нікуди не поспішати та бути тут не менше 2-3 годин. Дітей буде дуже важко вмовити піти раніше, адже щоб оглянути все цікаве, знадобиться чимало часу. Якщо ваші діти вже дорослі, ти ви цілком зможете їх залишити і спокійно оглянути чинну експозицію. А от малечу доведеться пильнувати, загубитися на території можна і дорослому.

До речі, в «Арсеналі» можна придбати сувеніри та пообідати – тут пропонують різні напої та смаколики, від млинців до штруделів, від супу до пирогів з різними начинками.

ГОДИНИ РОБОТИ:

11:00 – 20:00

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

вул. Лаврська, 12

Тел./факс: +380 44 288 52 25

artarsenal.in.ua

facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

Автор: Яна Білецька

Facebook Comments
Анонс