Бутік-ательє «Отаман»: вбрання для тих, хто шукає щось особливе

Зміст:

  Без перебільшення, одяг від ательє «Отаман» – вражає. Адже сукні, вишиванки, туніки та жупани, створені для стильних сучасних панів та панянок, надто не схожі на той ширвжиток, яким переповнений український ринок одягу. Тому сьогодні ми із задоволенням розповідаємо про дитяче та жіноче вбрання від цього незвичайного українського виробника.

  Для кого він призначений, одяг від ательє «Отаман»? Я для себе визначила так: для тих, хто цікавиться українською культурою та історією; для тих, кому не вистачає стилю та шляхетності у вбранні, що його пропонують інші бренди; для тих, хто прагне виразити свою індивідуальність та віддати данину славній українській традиції. Так, це справді особливе вбрання для особливих подій.

  Про історію бренду, старі та нові колекції, розповідає творча група бутіка-ательє «Отаман».

  Трохи про історію бренду «Отаман». Що означає – «козацький одяг»?

  Ще створюючи першу колекцію, творча група «Отаман» надихалась ошатним вбранням періоду Козацького Бароко. Однойменну назву колекція отримала саме завдяки цьому. Жіночому одягу ми виділили певне місце в цій колекції. Адже крій, щедро оздоблені жупани та кунтуші ідеально підкреслювали жіночий стан та відповідали вподобанням справжніх панянок.

  Хто і яким чином розробляє дизайн одягу?

  Над створенням колекцій та нових моделей зазвичай працює творча група «Отаман». Все починається з пошуку певної лінії, яку ми б хотіли бачити в колекції. Далі ми проробляємо всі деталі та нюанси. Відзначаємо для себе головні емоції, які має відчути клієнт, придбавши вбрання або аксесуар для себе чи близької людини.

  Наступним кроком є визначення кольорової гами та матеріалів, які ми використаємо в своїй роботі. І, нарешті, сама робота над створенням ексклюзивних моделей, головними елементами яких є гармонійне поєднання класики традиційного українського одягу та сучасних трендів.

  Які матеріали та оздоблення використовує ательє?

  Створюючи вбрання, понад усе ми дбаємо про якість та дотримання всіх норм, що стосуються безпеки та захисту здоров'я. Тому тканини обираємо натуральні. Адже це – одна з головних відмінностей між нами та іншими виробниками, які часто працюють не на якість, а на кількість.

  В нашому бутіку можна знайти одяг з бавовни, льону, шовку, оксамиту на котоновій основі, а також зі стовідсоткової вовни.

  Одяг для малечі ми створюємо виключно з натуральних тканин, використовуємо ручне оздоблення та слідкуємо за внутрішніми швами, щоб маленькі українці почувалися максимально комфортно.

  Скільки вже було випущено колекцій?

  За два роки існування проекту було випущено дві повноцінні колекції: «Козацьке бароко» та «Східне Поділля», дві міні-колекції жіночих тунік «Птаха» та суконь «Дерево Життя», розроблено лінію дитячого одягу.

  Також нашим постійним асортиментом є лінія чоловічих та жіночих сорочок, які завжди представлені в бутіку. Відмінність кожної з колекцій полягає, по-перше, в різних джерелах натхнення.

  Кожній колекції відповідає окремий зміст та смислове навантаження. Символи та обереги, «заховані» у вишивку наших виробів, направлені на захист свого «власника» від негараздів, на розвиток, формування та стійкість сили духу, на підтримку здоров'я, привертання до себе успіху, прибутку та інших благ.

  Здавна відомо, що слов'янська символіка має велику силу та дію. Ми віримо в це і переносимо велику нескінченну енергетичну силу в кожен наш виріб.

  Хто ваші клієнти – це ВІП персони чи пересічні українці? На які події можна вдягати таке вбрання?

  Основна характеристика нашого клієнту така: це людина, яка любить і цінує своє коріння, традиції, історію своєї Батьківщини, шанує родину та щиро переймається долею України. Людина з тонким відчуттям смаку. Людина, яка заробляє гроші власною працею, піклуючись про своє майбутнє, майбутнє своїх дітей та своєї держави.

  Для нас не має значення, чи це пересічний українець, чи це іноземний гість, чи ВІП персона. Якість обслуговування та підхід до таких клієнтів – однакові. Нам важливо розумітися з тими людьми, що обирають наш бренд для створення вбрання на певний захід, весілля, важливу подію у житті, хрестини, фешн-покази або просто шукають новий одяг, щоб дарувати задоволення собі та своїм рідним.

  весільний комплект "Отаман"

  Розкажіть про одяг для дівчаток, жінок

  Дівчатам та жінкам подобається вдягатися у нас. Адже асортимент для дівчат – найрізноманітніший. Сорочки, вишиванки, блузи, спідниці, сукні, туніки, гуні, жупани, кептарі, жилети… і це далеко не все, що може знайти у нас для себе справжня пані.

  Важливим елементом жіночого вбрання є жіночі символи-обереги, відтворенні у вишивці. Квіти, що символізують щастя, радість, красу та довершеність, птахи –  символ вічного кохання, вірності і миру, антропоморфні елементи, які несуть в собі символіку продовження роду, родючості жінки.

  Для маленьких дівчат представлений одяг виключно з ручною вишивкою, де у кожному стібку закодовані тільки найкращі побажання: процвітання, духовних та матеріальних благ, краси, невичерпної енергії та сили.

  сукня з вишивкою "Дерево життя"

  Чи можна вільно придбати цей одяг чи ви шиєте на замовлення?

  Готовий одяг можна придбати в нашому бутіку, а також є можливість замовити для себе індивідуально ексклюзивне вбрання. Це дуже цікавий і незабутній процес, коли ваші думки та ідеї втілюються у життя. Коли на ваших очах з'являються елементи оздоблення, що надалі будуть вашими помічниками та захисниками у житті.

  Підготувала Яна Білецька

  Facebook Comments
  Анонс