3 ідеї для зимових вечорів з родиною

Зима, карантини, холодна погода – і наша малеча змушена тривалий час проводити вдома. Що робити, коли в іграшки погралися, а всі мультики переглянули? Як корисно та цікаво провести час, коли вся родина вдома?

Настільні ігри

  1. «Монополія»

Класична гра, що розвиває економічне мислення, вчить рахувати та планувати. Зверніть увагу на новий варіант гри – «Монополія Junior». Ця версія підходить для молодших гравців, від 5 років. Правила прості: треба накопичити більше грошей та не залишитися банкрутом. Але в цій версії купувати доведеться знайомі та близькі дітям об`єкти: атракціони, кафе та парки розваг.

  1. Dixit

В інструкції вказано, що ця гра підходить для дітей від 8 років. Насправді, грати в неї зможуть і малята – приблизно з 5 років. Це дуже проста гра, яка розвиває фантазію та уяву людей будь-якого віку. І тому вона ідеально підходить для всієї родини. Правила такі: гравці отримують карти із зображеннями, потім по черзі загадують карту-асоціацію, яку інші гравці повинні вгадати.

  1. «Джанга»

Джанга, дженга або башта – гра на обережність та координацію. Правила прості: треба будувати башту, але брати для цього блоки, що вже вбудовані у споруду. Вік гравців – від 5-6 років. Гра розвиває дрібну моторику, логіку та витримку.

Придбати ці та інші настільні ігри для всієї родини можна в численних інтернет-магазинах.

Нові книжки

1. «Таке цікаве життя», видавництво Старого Лева.

Книжка Ірини Цілик розповідає дітям від 4 років про все на світі: про ворон та вчительку, про лікарню, татів ноутбук та страшних ворон… А ще книга гарно і щедро ілюстрована, тож дитинка зможе і без мами розглядати і вивчати цей добрий світ мами Ірини.

2. «Осінні прогулянки Тобі», видавництво «Три мурашки».

У серії «Прогулянки Тобі» є також «Весняні», «Літні» та «Зимові прогулянки». Тобі – це кумедний песик, очима якого читачі дивляться на світ та пригоди, що трапляються із ним. Книжка буде цікавою найменшим читачам.

3. «Подорож Україною», видавництво «Київ».

Для тих, хто скучив за подорожами – книжка-картинка Ноа Кременчуцької про різні міста України. У книжці нема тексту, лише яскраві ілюстрації. Вирушати у подорож можна з дітками від 3 років.

Набори для творчості

  1. «Сундук-Бурундук»

Це українські тематичні набори для творчості та розвитку дітей різного віку. Набори засновані на авторських методиках. За допомогою таких наборів можна цікаво провести час, а також підготувати дитину до школи, розвинути її логіку, увагу та творчі здібності. Пропонується два види наборів: для малечі 2-4 років та діточок 5-8 років.

  1. Аплікація без ножиць

Для тих, хто хоче трошки творчо побешкетувати – різноманітні аплікації від видавництва «Ранок». Такі незвичні набори для творчості подобаються малечі від 3 років – деталі поробки не потрібно вирізати, вам знадобиться лише клей та вміст набору. Дитина має просто порвати декоративний папір та наклеїти його на основу.

  1. Кінетичний пісок

Ця суміш для творчості справді складається з чистого кварцового піску плюс спеціального сполучного агента, який не дає суміші висихати. Кінетичний пісок може бути різнокольоровим, він не прилипає до рук, одягу та не висихає з часом. Такий вид діяльності, як ліплення, добре заспокоює дітей, врівноважує їх, привчає до самостійного творення та розвиває уяву. Рекомендований для дітей від трьох років. Є абсолютно нешкідливим та антибактеріальним.

Придбати ці та інші набори для творчості можна як в магазинах іграшок, так і в інтернет-магазинах товарів для дітей.

Автор: Яна Білецька

Facebook Comments
Анонс