главная опыт мам и экспертов планирование зачатие статьи экспертов 5 способів визначити...
Ольга Зірка
   40444
5

5 способів визначити овуляцію

Сучасній жінці навряд чи варто пояснювати доцільність визначення овуляції. Як інакше порахувати «безпечні дні» або ж навпаки - визначити час, ідеальне для зачаття малюка?

Традиційно прийнято вважати, що при 28-30 денному циклі овуляція відбувається на 14-15 день. Саме в цей час з фолікули виходить дозріла яйцеклітина, готова до запліднення. Проте все не так вже просто. По-перше, цикл може плавати, а по друге - під впливом тих чи інших факторів (наприклад, стресу або зміни клімату) овуляція може зміщуватися.

1) Тести на овуляцію
Легше всього прийти в аптеку і купити спеціальні тести для визначення овуляції. Вони досить прості у використанні і реагують на викид лютеїнового гормону (на ЛГ пік) в сечу. Як правило, поява двох смужок на подібному тесті свідчить про те, що протягом 24-48 годин у вас відбудеться овуляція.

2) Базальна температура
Цей спосіб досить трудомісткий (зрештою, щоранку вимірювати собі ректальної температури, не встаючи з ліжка, і вести цілий графік свого жіночого здоров'я не так вже і цікаво) і не надто інформативний (не пророкує овуляцію, не дає інформації про жовтий тело та ні в якому разі не може бути приводом для призначення гормональних препаратів). До того ж будь-яке вірусне респіраторне захворювання або зроблять результати недостовірними. Це ж відноситься і до важких фізичних навантажень, і до активних занять спортом.

3) УЗД-моніторинг
Один з найточніших способів визначити свою овуляцію - це відстежити її за допомогою УЗД. Для цього вам знадобиться лише записатися на прийом і принести з собою пелюшку, бахіли, одноразовий наконечник для датчика, і презерватив (все це можна купити в будь-якій аптеці). Якщо у вас стандартний цикл (28 днів) - на УЗД краще приходити на 7, 9, 11, 13, 15, 17 і 23 дні.

4) Метод «папороті»
У свій час буквально в кожній аптеці можна було купити спеціальний мікроскоп для визначення овуляції по слині. Протягом усього циклу жінка повинна була розглядати свою слину в цей апарат і аналізувати малюнок. Той день - коли під мікроскопом можна було розгледіти зображення, схоже на квітку папороті (ну або збігається з картинкою в інструкції) - і повинен був бути овуляцією. Зараз подібні апарати рідкість.

5) Уважний організм
Як не дивно, але жінки здатні відчувати свої «небезпечні» дні. Психологи стверджують: під час овуляції ми схильні вести себе більш зухвало: ми вибираємо яскраві кольори в одязі й макіяжі, носимо короткі спідниці і навіть частіше ходимо на побачення. Сексологи у відповідь вторять про те, що в середині циклу жінкам частіше хочеться сексу, а найяскравіший оргазм можна випробувати лише під час самої овуляції.

За матеріалами: mamin-journal.ru

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
4 комментариев
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Сексологи у відповідь вторять про те, що в середині циклу жінкам частіше хочеться сексу, а найяскравіший оргазм можна випробувати лише під час самої овуляції.
Да! Природа позаботилась о продолжении рода!
Смайлы
Добавить фото
Ольга Зірка
1 мальчик
Між іншим, таки так
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Всё что ни делается, делается к лучшему
Не спорю, у меня аналогичные наблюдения
Варя Масло
планирую
Мне очень интересный 4 метод,но я не могу найти такой преварат в аптеках,знаю что он называется о-ву,может кто знает ,где его найти?
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}