старше 3 лет (2231) / развитие ребенка (115)
главная опыт мам и экспертов старше 3 лет развитие ребенка статьи экспертов Арсенал ідей....
Tanya Kur
   1175
7

Арсенал ідей. Перезавантаження

На початку 2016 року дитячий простір «Мистецького Арсеналу» набув нового життя. Який він, новий формат «Арсеналу ідей», читай у нашому огляді.

Арсенал ідей. Перезавантаження

Мало знайдеться у Києві родин, які жодного разу не були в дитячій зоні Мистецького Арсеналу чи хоча б не чули про неї. Адже це справді цікавий, незвичайний потужний інноваційний проект. Лише у Мистецькому Арсеналі діти та підлітки могли (і можуть зараз) вільно творити, досліджувати, вивчати предмети та явища. І все це в режимі «безлімітного» відвідування

На початку 2016 року «Арсенал ідей» (саме таку назву має дитячий простір) було повністю оновлено. І, як мені здалося, для дітлахів тепер виділено більше території.

Новий «Арсенал ідей» – це інтерактивний простір для творчості, дослідництва та пізнання. Створювали проект за допомогою спонсорів та солідних партнерів, серед яких Майкрософт, Інтел, Епсон, Сингента, Кока-Кола, Мастеркард, Ощадбанк, Пластікс, Зінтеко, Науково-пізнавальний клуб «ДумайРум» та інші. 

Мистецькі твори, інсталяції та активності було створено у співпраці з сучасними талановитими українськими художниками – Тарасом Ковачем, Оленою Науменко, Іриною Озаринською. Оновлений «Арсенал ідей» є постійною платформою для обміну досвідом, а також для  втілення в Україні нових ідей та освітніх програм у сфері позашкільної освіти й музейної справи.

Отже, почнімо з самого початку, з каси  Придбавши квиток на будь-яку з подій, до «Арсеналу ідей» ви вже потрапите безкоштовно. Наприклад, зараз в Арсеналі розпочався проект «Мистецька масляна», що триватиме до 13 березня.

Ми купили вхідні квитки для дорослих (60 грн. повний та 30 грн. пільговий), діти пройшли безкоштовно. Далі ми знайшли в центрі приміщення вхід до «Арсеналу ідей» і одразу опинилися у просторі для творчого самовираження малечі. Тут діти щось майстрували

перемальовували за зразком картини Марії Примаченко

А ще могли за допомогою кольорових магнітів створити абстрактний художній витвір.

І просто побавитися.

Трохи подалі ми знайшли стіл, де під керівництвом кураторів діти грали у настільні ігри.

Пройшли коридором, де по черзі розташовані три окремі тематичні кімнати:

  • Розумний дім,
  • Природа і ми,
  • Фінанси і розвиток

Отут вже можна було обрати територію за власними вподобаннями та смаком!

У «Розумному домі» діти щось майстрували з деталей розумного конструктора, проводили експерименти та дослідження, спілкувалися з кураторами.

«Природа і ми» вразила розмаїттям справжніх живих рослин, величезною мапою з історіями про тварин та мурашиною фермою.

«Фінанси та розвиток» запропонували ігри на логіку та мислення, історію про купюри, а також музей під назвою «Банк минулого».

А ще на території ми бачили виставку дитячих малюнків, інтерактивний стіл-планшет з розвиваючими іграми; зустріли художницю, що малювала аква-грим малятам та багато всього іншого.Урочисте відкриття «Арсеналу Ідей» відбулося ще у лютому і зараз тут повно дітей різного віку. Плануйте свій день так, щоб нікуди не поспішати та бути тут не менше 2-3 годин. Дітей буде дуже важко вмовити піти раніше, адже щоб оглянути все цікаве, знадобиться чимало часу. Якщо ваші діти вже дорослі, ти ви цілком зможете їх залишити і спокійно оглянути чинну експозицію. А от малечу доведеться пильнувати, загубитися на території можна і дорослому.

До речі, в «Арсеналі» можна придбати сувеніри та пообідати – тут пропонують різні напої та смаколики, від млинців до штруделів, від супу до пирогів з різними начинками.

ГОДИНИ РОБОТИ:

11:00 – 20:00

МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ

вул. Лаврська, 12

Тел./факс: +380 44 288 52 25

artarsenal.in.ua

facebook.com/Mystetskyi.Arsenal

Автор: Яна Білецька

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото

Комментариев нет. Будь первой!

{ $nifTest}