4-12 месяцев (3314) / проблемы с кожей (67)
главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев проблемы с кожей вопросы и ответы Атопічний дерматит
тая
   463
4

Атопічний дерматит

Добрий день.В мене 4 місяці дитині,1.5місяці мучимся з атопічним дерматитом.Була на ГВ,а зарез 5-й день на Нутрілоні гіпоалергеному і те ж саме,зникає під час лікування,а як тільки закінчується лікування починає знову сипати.Сьогодні вранці побачила що на пальчику ручки потріскалася шкіра.Можливо щось порадите,і чи годувати сумішю чи краще вернутися до ГВ?Дякую.
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
10 комментариев
Надежда Унич
Доброго вечора.
Я можу так відповісти на Ваше питання:
- у розвитку атопічного дерматиту у дітей перших місяців життя частіш за все відіграє основну роль білок коров’ячого молока (чужорідний для організму дитини). Загальновідомо, що ранній перевід дитини на змішане, а особливо штучне годування сприяє розвитку атопічного дерматиту. Тому я повністю поділяю думку мам про те, що було б найкраще повернутися до виключно грудного вигодовування. Годуюча матір повинна також звертати увагу на свій харчовий раціон – не зловживати цільним коров’ячим молоком, не вживати харчові продукти, які викликають алергію. В деяких випадках (особливо при загостренні атопічного дерматиту) коров’яче молоко може бути зовсім виключене з раціону харчування шляхом заміни його кисломолочними продуктами;
- суміш «Нутрілон гіпоалергенний» застосовується в основному для профілактику алергічного (атопічного) дерматиту або при легких його проявах. В цій суміші білок коров’ячого молока лише частково гідролізований (тобто розщеплений). Якщо у Вашої дитини при вживанні суміші «Нутрілон гіпоалергенний» атопічний дерматит не проходить або навіть прогресує, а повернутися до грудного вигодовування вже, наприклад, неможливо, то слід використовувати суміш, в якій білок коров’ячого молока повністю гідролізований. Такими сумішами можуть бути суміш «Нутрілон Пепті алергія» компанії «Нутріція» (Голландія) або суміш «Альфаре» компанії «Нестле» (Швейцарія). Це суміші лікувально-профілактичного призначення, в їх складі немає повноцінного алергену білка коров’ячого молока. Слід пам’ятати, що ці суміші мають своєрідний смак, а інколи і запах. Тому дитину необхідно на протязі декількох днів наполегливо дрібними дозами привчати до таких сумішей;
- в останній час добре себе зарекомендував крем «Дермалекс Атопік» для лікування атопічного дерматиту у дітей, але самостійно його застосовувати не треба, порадьтеся із Вашим лікарем-педіатром щодо його застосування;
- атопічний дерматит може розвиватись також під дією деяких миючих засобів, синтетичних тканин на шкіру дитини. Тому треба прискіпливо ставитися до одягу дитини (він повинен бути із натуральної тканини, наприклад, бавовни), постільної білизни та засобів прання (використовувати тільки ті, що не викликають алергії).
Дитина раннього віку з атопічним дератитом повинна регулярно спостерігатись не лише у досвідченого лікаря-педіатра, але й у таких лікарів – дитячий дерматолог, а за показаннями і дитячий алерголог.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Marina Shpilevaya
2 девочки
У нас был атопический дерматит с 2 мес. Доця была на ГВ до 1 годя. Молочку мы полностью исключили. Вообще за этот период много чего нам исключали и добавляли. Я не врач, но для себя сделала некоторые выводы: 1. Действительно есть аллергия молочку, но после года, она отлично пила кефир и реакции не было. 2. После двух лет все действительно стало проходить, но аллергическая реакция на некоторые продукты бывает. и 3. многое зависит от воды в которой вы купаете и от температуры в помещении. Мой вам совет, если есть возможность вернуть ГВ, это лучше чем подбирать смеси. Удачи Вам и здоровья.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Якщо є вибір, то грудне молоко однозначно.
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
Почитайте - у нас тут є дуже хороша стаття на цю тему https://svitmam.ua/themes/atopicheskii-dermatit-u-malyshei
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Так сложно что-либо советовать... Вы даёте очень мало информации. Чтобы убрать ГВ и перевести ребёнка на смесь должны быть очень веские основания. Были проведены какие-то анализы, результаты которых показали невозможность продолжать грудное вскармливание? Лактазная недостаточность?
Если оснований для прекращения ГВ не было и это был лишь эксперимент, мой совет - первым делом (пока не поздно) вернуть ГВ и дальше в срочном порядке поискать другого врача по рекомендациям. Желательно с опытом успешного ведения деток с атопическим дерматитом.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}