главная опыт мам и экспертов 0-3 месяца сон вопросы и ответы Багато спить, зригує і...
No Name
   1209
0

Багато спить, зригує і трясеться...

Дівчата зветраюсь до вас, так як знаю шо тут мами з великим досвідом.
Сину 3,5 місяці.
Місяць тому він почав довго спати вдень, правда коли в мене на руках засинає. Читала приблизний розпорядок дня діток віку мого синочка, але в нас так не получається.
Живемо не одні, з батьками і підлітком-братом чоловіка. Постійний шум і галас ососбливо вечором, дитина не може правильно увійти в ніч. Купаю пів 9, потім їсть і ложу спати. В зв'язку з вищенаписаним, син постійно будиться, інколи плаче і засинає міцно вже ближче 1 ночі. Зранку та ж сама історія, свекор встає дуже рано і гучно, син вже в 7 не спить (він би спав якби не будили). В 10 може заснути сам на ліжечку, встає біля 11:30, годую і йдем гуляти. На дворі моя дитина рідко спить, а якшо спить то дуже трошки і після двору починається довгий сон до вечора поки остаточно не розбужу покупатись. Нє, ну він просинається час-від-часу поїсти, причому з закритими очима, весь напружений, ручками махає, скривлений, поки не дам груди.
Якшо д дитина не саить на руках, то його сон буде тривати близько 15-20 хв, бо тут, як я сказала всі дуже голосні і він будиться.
Мене турбує те, шо він так довго спить. Шо трясеться і шукає груди коли просинається ніби тиждень не їв, а насправді посмокче хвилин 5 і засинає.
Турбує і то шо коли він і просинається, то активності його вистачає на 30-40 хв максимум, далі тре оченята, позіхає і хникає (тобто хоче спати). Я просто елементарно не можу з ним нормально позайматись розвиваючими іграми два рази в день. Зато мобіль його кращий друг.
Режим установити не можу, і так по максимуму стараюсь, бо, знову ж таки, гучна сім'я, дитина будиться постійно.
Ше тиждень тому почав цілу ніч висіти на грудях. Ми спимо разом, але таке в нього вперше. Він просто кожну годину шукає груди і так засинає. Соску майже завжди випльовує і кривиться.
І останнє, він може навіть через годигу-півтора зригнути, але прозорою рідиною. Чому? Молоко ж швидко перетравлюється, а йому варто лише потягрутись чи підняти ножки шоб потужитись після сну і от - зригнув.
Поможіть, будь ласка, своїми порадами, бо живу в країні де все це вважається нормою. Чи може я і правда занадто переймаюсь?
Дякую всім
ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
94 комментариев
Марі К.
Ыч
Вы простите, если какие-то слова покажутся вам резкими. Вашеу ребенку 3есяца.Какие развивающие игры? Да еще и 3 раза в день? Зачем? какой режим? Ему нужно спать, есть,изучать мир и ваше тепло и грудь. Расслабьтесь, наслаждайтесь ребенком. Всё в норме. Ничего в ваших словах относительно поведения ребенка не кажется не достойным беспокойства. Кроме ваших ожиданий.

Мене турбує те, шо він так довго спить. Шо трясеться і шукає груди коли просинається ніби тиждень не їв, а насправді посмокче хвилин 5 і засинає. - ребенку грудь нужна не только для еды, это основа его стабильной картины мира. Мама рядом, всё хорошо. Заскучал, приложился к груди - почувствовал что все хорошо)
Смайлы
Добавить фото
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
нєєє, всього два рази на день , але суті не міняє, нема чого до дитини приставати ))
Ірина
1 мальчик
Прочитала вашу розповідь, коментарі, відповіді.
Ваш стан це просто моральне виснаження від даної життєвої обстановки, ви не можете банально розслабитись в тій атмосфері в якій живете. Я, думаю, до народження дитинки свекор та свекруха вам також не надто були приємні з їх манерами, шумом, гамом, поведінкою (Все таки родичі, які б хороші не були - найкращі на відстані). Дитинці ваше відношення, до тих хто поряд передавалося ще в утробі ( це нам на курсах для майбутніх мам психолог розповідав, якщо в мами було негативне ставлення або роздратування через якусь людину, коли вона була вагітна, то після пологів нерідко фіксували випадки, коли в кімнату заходить така людина, а дитина зненацька починає плакати), можливо через це вона також неспокійно реагує. Зазвичай навколишній шум (якщо він не різький) не шкодить, так як ще в утробі, дитина постійно чує різні звуки, і ці звуки прирівнюють до гучності літаків в аеропорту.
Те, що ви працюєте, це чудово. Я сама займаюся обробкою фото на фрілансі, через місяць очікую народження дитинки і думаю, вийде поєднувати і роботу (звичайно потрошки) і догляд та виховання. Не докоряйте собі, це ж навпаки чудово, що мама сама може заробити гроші для себе та своєї дитини, вона самостійна, не висить на шиї. Тим паче дитинку ви її не кидаєте, вона поряд, ви реагуєте, ви виховуєте, маєте терпіння живучи в таких умовах, ви молодець, я вам так скажу.
Все що потрібне - це моральна розрядка. Якщо є можливість, хоч не надовго кудись вибратись, ви, чоловік, дитинка - зробіть це. Вам треба відпочити від оточення і все стане краще. Гормони стресу передаються вашій дитинці, ви з нею тісно пов'язані, і якщо вона інтуїтивно чи фізично (через ваше серцебиття, дихання, невербальну комунікацію, коли ви її тримаєте, годуєте) відчуває напруження, то і розслабитись в такій обстановці буде важко, через це й хаотичні просинання, хникання, здригування, пошуки грудей вночі для більшого заспокоєння.
В будь-якому випадку, починати потрібно з себе. Звичайно, важко радити, як знайти внутрішній дзен, бо для кожної людини, є свій метод заспокоєння, але як то кажуть, наберіться терпіння та "забийте" на відволікаючі фактори. Ви нікому нічого не повинні, але й вам теж ніхто не зобовязаний ( так повага, хороше ставлення до вас та дитини повинні бути, але якщо люди не хочуть йти на компроміси, перестаньте з ними боротись, вони такі як є, дорослі, їх не змінити і світ під себе не можливо підлаштувати, можливо пристосуватись до тих умов, в яких доводиться жити). Більше звертайте уваги на хороше, дні швидко проходять, дітинка росте, цінуйте кожен момент, не коріть себе, знаходьте приємне в незначних речах, тепла ванна, солодощі з приємним чаєм, зупиніть на декілька хвилин шум та гам ваших думок та переживань, просто вийдіть на вулицю, вдихніть свіже повітря, скоро свята, нехай в вашій душі з'явиться святковий настрій, нічого ні від кого не чекайте (не буде розчарувань), самі влаштуйте власну казку, у вас є для кого старатись. Просто потрібно відгородитись від негативу у власній душі, скажіть собі: це не моє, нехай проходить, не зачіпає ні мене, ні мою дитинку і вам стане легше. Якщо робити справи з хорошими, позитивними думками, що це для вас, дитинки, вашої сім'ї, буде зовсім інше відношення. Життя саме зміниться на краще.
Ще можете зробити дошку візуалізації бажань (все що ви б хотіли для себе мати в майбутньому), змонтувати з картинок в фотошопі та зберегти (чесно, воно дивна річ, але діє). Такий собі візуалізований план, заклик для Всесвіту на найближчі роки. І успіху вам! Ви чудова мама)
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ірочка, щиро Вам дякую за такі теплі слова і підтримку
Ви як прочитали мій стан.
Не хочу знову жалітись, але в мене така ситуація, що друзів поки тут не нажила (декілька є знайомих, але по душам не поговорити). Так шо особливо кудись не піти.
З чоловіком в мене стосунки не дуже, він далекобійник і вдома буває різдко, та і сам каже шо не хоче їхати додому (через батьків), а коли приїжає, то його постійно не має вдома (каже шо йому зімною не цікаво), тому таке як гарярча ванна- це мрія, так як не має тата який би в цей час доглянув і приспав дитинку. А коли мій синочок вже в глибокомуу нічному сні ( а це зазвичай біля 1 ночі, бо тоді вже всі розходяться по кімнатах), то я вже не маю сили ні на шо окрім швидкого душу, як обов"язку. Лишати на свекруху не варіант, бо по-перше мене вона страшно нервує, на зло робить все шо я кажу не робити, а по-друге потім буде жалітись сестрам шо в неї руки поспухали, бо Внука носила, БО невістка хотіла попаритись в ванній, та й в нас ванної дві ванні кімнати і сама ванна є в батьківській, а в нас душ, туди вони нас не пускають. Хотіла сина в кругу пустити поплавати, то свекор дуже возмущався шо ми хату завововуєм. Мусила купити прозорий глибокий ящик для зберіання речей, шоб мій син міг трошки порухати ручками і ножками у воді.
Нажаль я не заробляю, сижу тут без грошей і чоловік нічого не дає, мушу випрошувати постійно на памперси ( за себе мовчу). Фото обробляю йому, так як він фотограф і між рейсами підробляє фотозйомкою ( я ретушую шкіру і інколи роблю кольорокорекцію).
ТОму можливо Ви і праві - це моральне виснаження від тої ситуації в якій я зараз знаходжусь: сама з дитиною, без грошей, без підтримки, без чоловіка та ше й зі секрами які постійно достають
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
Тань,вибач звичайно,може це не моя справа....але якщо ти кажеш,що чоловік далекобійник - тобто truck driver як тут кажуть,то у нього повинна бути зарплата біля 18-20$ за годину (в усякому разі у нас тут такі - і це для початку,я не знаю може в сша по-іншому)...а це не такі погані гроші...плюс якщо він ще й підробляє фотографом...сесія фотографа коштує біля 50-60$ найдешевша.....а якщо все так як я написала - то на ці гроші трьом прожити можна - скромно але можна....а ти отримуєш щось на сина від держави чи у вас такого нема?...

для прикладу мій чоловік отримує 11,20 за годину...а я поки робила отримувала 11,25...ми звичайно не шикуємо,але нам вистачало....
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
я не дуже досвідчена мама,але помоєму синочок просто так перевіряє чи ви поруч....можливо шум його лякає....і про режим - я б спробувала підстроїти режим малюка під сімейний...якщо сім*я втихомирюється біля 12, постарайтесь дитя починати купати в 10...може вам емоційно тоді буде легше..ато мені здається ви намагаєтесь бути хорошою і правильною мамою і наладити правильний розпорядок для дитини,але він не зходиться з загальносімейним і вас це дратує...

або спробуйте поговорити з домочадцями....але це може виявитись складніше ніж з малюком....

або якщо малюк буде вередувати вже в 9-9:30,а сім*я буде (а вони точно будуть) питати в чому справа....скажіть "хоче спати в шумі заснути не може"....можливо тоді всі зрозуміють,що їм теж треба трохи підстроїтись під малюка...

про зригування - не знаю...Іванка наша часто дуже ікала...в пузі і коли родилась і зараз може довго ікати...
Смайлы
Добавить фото
Наталья Калинина
Доброе утро!
свекры и скрипящий пол раздражают прежде всего вас. малышу вообще-то все равно. а вот если вы нервничаете, то и он тоже. на что-то надо забить, что-то подклеить, подмазать. с мужем главное быть заодно. вы же с ним одна семья. любви вам и терпения!
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую Наталья)
тільки от с мужем ми не заодно(
складні трохи в мене обставини...
Антонина Вин
1 девочка
а почему с мужем не заодно?
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Довга історія...
він і вдома практично не буває через батьків, бо вони часто сваряться.
Коли було літо я теж більшості на дворі була, а тепер холода, довго не погуляєш, та ше й син почав на дворі вередувати...
Антонина Вин
1 девочка
він і вдома практично не буває через батьків, бо вони часто сваряться.(с)

так а вам -то что делать? это же не может так долго продолжаться. у вас сын общий растет.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Я розумію, але... Його взагалі дратує коли він плаче, може з ним гратись коли він не плаче і веселий.
А відколи його батьки сказали шо син на нього не похожий, то каже на експертизу подасть))) хоча коли був новонародженним то був копія чоловік, а тепер набрав вагу, заплив жирком і батьки кажуть шо він на азіата похожий)
спочатку мене це бісило, а тепер сміюсь зі всього)))
Так шо Антоніна, це може продовжуватись до того часу поки я не нашкрібаю на білет додому і втечу від цієї божевільної сімейки))))
Таня Кізлик
Прилетіла з іншої планети
Господи, жах який!!!! Як можна таке казати!!!! Я пам"ятаю як ви писали тут - як хотіли дитинку
Як взагалі язик повертається таке говорити
Це точно треба шкребти по всіх кутках, аби грошей назбирати на квиток. Мало того що батьки шарахнуті, то ще й в чоловіка тараканити в голові ще ті
Триайтесь
Tetiana Cinnamon
Заміжня
дякую Танічка
Тримаюсь)
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
ага, я теж пам'ятаю, скільки було переживань до і під час вагітності, пилинки здував, а тепер така нездорова бредятіна почалася...
якщо все-таки є надія на адекватність і є почуття, поговоріть з ним, бо що далі буде?
і якщо втікати, то чи зможете Ви забрати дитину?
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
у мого чоловіка теж були моменти коли казав що Іванка не його...але пройшло...я просто погоджувалась і казала "ок,ми зробимо тест - скажи тіки коли"...
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Оценка, мій і при вагвтності з мене пилинки не здував... під час вагітості мала три дуже сильних стресса, через сварку.
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
та я про Вашого про пилинки, принаймні у мене таке склалося враження з Ваших постів, може не так щось зрозуміла...
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Вибачте Оленка, я не зразу зрозуміла шо Ви про мене)
Вчора прийшов додому і сказав : Я нарешті зрозумів шо з тобою, це в тебе гормони грають, бо до вагітності ти не була така.
Я аж засміялась)))
Видно не байдуже йому чого я така ла постійно, але нажаль причину так і не зрозумів....
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Але погодьтесь - це брЄд!
Як на мене, коли не має довіри в сі"ї - то це саме гірше.
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
да...це найгірше...
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
Значить, не все ще втрачено, раз не байдуже...
спирайте все на гормони: "моїм гормонам полегшає. якщо ми разом десь прогуляємось", "гормони втихомиряться, якщо я прийму ванну", "а переїзд в оерему квартиру взагалі нормалізує гормональний фон!" "про роботу при гормонах краще моачати))"
але трішки рацію він має, гормони таки впливають на ваше сприйняття звісно ж непростої ситуації, з часом на все дивитиметесь простіше і більш раціонально, головне до того часу не накрутити себе та чоловіка до точки неповернення. Тримайтеся!
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Олешко, боюсь ми до цієї точки дуже близько, він майже не говорить зімною, за то з батьками часто і весело спілкується.... Мені обідно дуже, шо він живе так як жив, а ми просто як бонус до його сім"ї...
Може це і гормони, але на свекруху я з"їлась конкретно... Мене страшенно нервує коли вона приходить і починає не вимовляти букви, перекручувати слова...і нічого з цим роздратуванням не можу зробити.
Таня Кізлик
Прилетіла з іншої планети
на рахунок зригувань нічого не скажу
на рахунок режиму - не паритись
на рахунок сім"ї спробуйте поговорити і пояснити їм, я розумію що вони в себе вдома, але і ви з дитиною не квартиранти (чи я чогось не розумію) , в мене наприклад, всі ходять на пальчиках і говорять пошепки, щоб дітей не будити (але я кладу малу спати з музикою, так вони менше реагують на сторонні звуки)
з розвивалками теж ви трохи перегинаєте, розслабтесь
ви прекрасна мама, навіть якщо розвивалки будуть не 2р в день
про гв - мої на мені висіли майже 24/7 , тут нема проблеми

заспокойтесь, пийте чайок з м"ятою ( чи який ви любите), ви хороша мама,все у вас буде добре
я за першою дитинкою, була приблизно така ж сама як ви зараз
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Сім"я нічого мінять не хочуТЬ, особливо свекор. В очі не каже, але коли свекруха за стіною йому каже трохи тихіше фільм зробити, то він кричить шо в себе вдома і не збирається на пошепки говорити і на пальчиках ходити бо дитина в хаті, хай привикає!
Марі К.
Ыч
Про соску пропустила. Не искушайте судьбу - не предлагайте, берегите гв.
Смайлы
Добавить фото
Оля Пастух
Розвиваючі ігри - дівчата абсолютно правильно кажуть: БРЄД. Повний! Розвиток дитини, тим більше в такому віці, - це мамина присутність, мамині рухи, дотики, мамин голос. Все, що робить мама з любов"ю, без напруги. Її буденні справи і рухи, міміка, обійми.
І все!!!

Як на мене, цілком нормальна поведінка. Не думаю, що шум заважає дитині спати. Діти зі своїми потребами візьмуть від життя, те, що їм необхідне для виживання. Насамперед сон. Скільки треба дитині, стільки вона й буде спати. Не звинувачуйте чужі звуки, як би цього не хотілося. Звуки для дитини - це теж частина світу. Але мозок і природа мудріша: треба ще сну - і дитина засне.
Часом треба на якісь зовнішні збудники маминої компенсації. Щось потурбувало дитину - треба маминого заспокоєння. Тому дитина й постійно перевіряє, чи мама є. Це і є для неї заспокоєння.

Але... Щоб мама дала повноцінне заспокоєння, вона теж потребує бути спокійною.
Всі ми у стані молодих мам надто тривожні. А чи правильно я роблю? Ой, щось не те з дитиною...
Єрунда.
Якби було щось правді не те, то це помітно відразу і без сумнівів. Усе решта "лікується" і виправляється маминою присутністю.

Соску заберіть. Давайте тільки груди. І хай це навіть не обговорюється.

Грудне годування - це максимальний захист дитини від усіх проблем. Особливо проблем, які можуть походити від органів травлення. А органи травлення - це і весь імунітет, і добра робота головного мозку, а отже, цілої нервової системи. Грудне молоко навіть містить стовбурові клітини!

Так-от мамина присутність для поведінки дитини - це як грудне молоко для травлення. Це ПАНАЦЕЯ.
Кожен раз, коли дитина хоче їсти, ви ж не виясняєте, ЧОМУ. Ви просто даєте.
Отак і з поведінкою. Кожен раз, коли дитина неспокійна, не виясняйте, ЧОМУ. Давайте їй те, що їй треба. Себе.

Зригування - норма, якщо це не є ПОСТІЙНО і в великих кількостях. Це нормально! Чим спокійніше ви будете до цього ставитися, тим легше дитина це переросте.

Дитина будиться ночами - наберіться трошки терпеливості, навчіться спати з грудьми в ротику, якщо це буде потрібно... Словом, не перенапружуйте себе, не шукайте у всьому проблем. Повірте: дитина "заражається" від мами її настроями, її ставленням до життя. І чим менша дитина, тим більше залежна від маминого настрою.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
ДЯкую Олічка за таку обширну відповідь
Оля Пастух
Знаю, яке це незрозуміле слово "заспокійся". Що воно означає - стає зрозуміло тільки на віддалі часу. Тому ті, хто цю віддаль уже пройшов, радять Тобі це. Але для Тебе це ще не зрозуміло (((
Не муч себе, не накручуй, не докоряй собі. Дитині набагато гірше від Твоїх терзань, ніж від того, що Ти їй НІБИТО мала б дати.
Люби дитину, все інше простимо.
І навпаки: все, що Ти їй даєш, але з якоюсь напругою, - це все марно! Дитина цього не сприймає.
Тільки Твою любов і Твою люблячу увагу.

З чоловіком... Попробуй, може, вийде. В душі усміхайся і мовчи. Мовчи і роби своє. Обійми його, поцілуй, змовчи і роби своє. Тільки те, що залежить від Тебе. Не від нього, не від свекрів.
Хоча б час від часу, коли хочеться щось своє доказати, вимагати, просити, промовчи і усміхнись йому.
Не можеш - скажи "я така нервова, що цеглу кулаками готова розбити, але люблю тебе і знаю, що у нас усе буде добре; скажи, що дійсно буде!". Ну, щось в такому дусі. Без самоприниження, з гідністю, але не муч себе зайвими переживаннями.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую Олічка Вам за такі слова)
я обов"язково попробую і ціню кожну пораду яку мені дають)
Оля Пастух
Ні, сонце... Я почитала решта Твоїх коментарів і зрозуміла, що ситуація для Тебе набагато важча, ніж можна уявити
Гірко співчуваю... Я не маю морального права щось казати (чи тим більше радити), як жінці в такій обстановці жити з чоловіком.
Переживаю за Тебе. Вболіваю...
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
Занадто переймаєтесь і в нашій країні все це вкладається в норму. Але Вас можна зрозуміти, це ж вперше ))
Про трясеться в заголовку трохи насторожило, бо якщо дрижить підборіддя під час плачу, то варто показатися неврологу, для самозаспокоєння, але з тексту зрозуміла, що то переважно вночі, коли просинається, плаче, шукає грудь. То це нормально. А спить же із Вами?
Щодо соски, не випробовуйте долю, більше не пропонуйте!
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Спить зімною, правда хотіла якраз цього тижня перекладати його в ліжечко, яке буде присунуте до мого на одому рівні, але таке почалось...
В нас дуже маленьке ліжко 120 в ширину і трьом нам тісно спати, особливо коли синочок ручки розкладе)
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
може якщо є місце для присунутого ліжечка, то краще змінити велике ліжко на більше? у нас було 150 і вже нормально ))
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Зробила перестановку, тепер ліжечко впритик до нашого, але всеодно не зручно.. його матрас трердіший, наш дуже м"ягкий, коли присуваюсь погудувати, то я провалююсь.... Купити нове ліжко теж не вихід) не буду повторюватись чому)
Dobra Kobra
кобры добры
Таня,какие игры? Что ща бред? Оставь ребенка в покое. Нормальное поведение,и сон,и питание
Смайлы
Добавить фото
Dobra Kobra
кобры добры
И никаких сосок!
Смайлы
Добавить фото
Антонина Вин
1 девочка
Я просто елементарно не можу з ним нормально позайматись розвиваючими іграми два рази в день.


в 3,5 месяца? вы серьезно?
Смайлы
Добавить фото
Лети Ввысь
1 девочка
Моя думка, в такому віці ніякий режим не потрібен. Тут дійсно, варто підлаштуватися під інших, якщо інакше не виходить. Ігри розвиваючі - точно зарано))
Смайлы
Добавить фото
Оксана Слиж
планирую
Щось я не розумію такої сім"ї, як це чоловік не дає Вам грошей? А за які кошти Ви маєте жити,годувати,вдівати дитину? В мене навпаки,хоч я зараз не заробляю,то деколи докоряю чоловікові ,що він тратить багато грошей невідомо на що,як вдома був то на свою машину,а тепер на воєнні ,дожилися за свої купляють запчастини і безопили.
А ваш чим мотивує,те що не дає грошей?Тим більше, що Ви на нього працюєте?
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Каже заробиш і купиш. Прада потім купляє деколи то шо я прошу на малюка... сьогодні розвиваючий коврик купив, хоча казав шо не знає нашо воно і чим коаще від мобіля над ліжечком...
Альона Вавренчук
все... я на фб
по-моєму Ви занадто багато хочете від дитини... йому заважає шум, от він і не спить... а коли втомиться то сон міцний і тривалий... от елементарне пояснення.... в малятка ще не сформований режим, але з часом все прийде в норму. Але як на мене проблема не в нього, а у Вас. Ви не відчуваєте що щось змінилося? Можливо Ви у післяродовій депресії і Вам все здається дуже перебільшеним? у мене так було за першою дитиною... Заспокойте себе і поспостерігайте за малюком) Я думаю що скоро він підросте і у Вас все стане краще
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую.
Про депресію вже думала і читала, схоже, але не те.
Я щаслива коли вдома з малюком і чоловіком, я знаю шо ніхто його не збудить і можу встигнути купу справ, але тільки варто прийти додому свекрам - це армагедон. Нє, ну я розумію шо люди з роботи прийшли і хочуть віддихнути, але кімнат є ше дві окрім тої шо в нас за стіною, стіни тонкі... Всі збираються саме там, бо там комп"ютер, дивляться фільми, коментують і виясняють відносини.
А ше в нас ламінат, який дуже скрипить, а всі собі покупляли тапочки на зиму з пластиковою підошвою... Уявляєте шо тут робиться?
Тумбочками постійно гримають, двері всюди з розмахом закривають.
Син часто аж підскакує від цих звуків.
Ну і ізюминка на торті: коли приходить брат чоловіка і сідає за комп"ютерні ігри - це шось! Крики, сміх, ніби він злодій який завоював весь світ, а ше викрики від яких теж дитина дьоргається....
В мене дійсно депресія?
Tetiana Cinnamon
Заміжня
АААА забула, а ше двері в нашу кімнату після ремонту чомусь залипають і коли їх відкривають, то звук ніби скотч відривають)))) весело

ну і я окрім нашої кімнати і двору більше не маю куди піти, бо свекор опалення не включає, в інших кімнатах по 15-16 градусів і ше й сиро ( економний дуже)
Плюс часто крики, виясняння відносин з братом... якось аж не хочеться йти ні на кухню, ні в зал (доречі вони тут суцільні)

ТОму не знаю, можливо нормальна людина би не сприймала це так катастрофічно, можливо мене гормони роблять такою чуливою
Лети Ввысь
1 девочка
Точно, гормони Мене попустило десь через рік після пологів. Як би ви знали, як мене бісила свекруха. Хоча вона навпаки робила все: ходила тихенько, їсти варила, хотіла всім чим тільки може допомогти... І чоловік бісив ))) Тому точно можу сказати - це точно гормони. Навіть коли все дуже добре, ідеально можна сказати, завжди знайдеться привід для дратування. Як вийти з цього стану не підкажу, мені допоміг час. Можу порадити тільки спілкування, бо на якийсь час легше таки буде.
Переживати через "я не ідеальна мама" - точно не варто. Таких мам просто не існує. Ви ще встигнете познайомити малюка з навколишнім світом, а якщо ні - сам познайомиться На все свій час. Не хвилюйтеся - нічого не пропустите, син сам натякне, коли йому буде потрібно щось більше (крім рук і циці)
І про роботу за компом не переживайте. Нічого страшного, тим паче, що це вам необхідно. Все у вас добре.
І ще раз - НЕ ГРИЗІТЬ СЕБЕ, шукайте способи заспокоєння і релаксу.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую)))
а свекруха бісить страшне, осоюливо коли приходить і починає з малим говорити. і ці її невимовляння букв, на язик язьо каже, і свекор тоже але меньше, бо я з ним майже не спілкуюсь))))
Лети Ввысь
1 девочка
То я ж кажу - бісять ВСІ, просто тому, що вони Є
Tetiana Cinnamon
Заміжня
ага, кожне слово і навіть крок і навіть коли дихають)))
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
то свекри українці?
Tetiana Cinnamon
Заміжня
ага)
ше й які)
Оксана Слиж
планирую
А в Україні жили окремо? Що Ви незнали,що це за сімейка? Найкращий варіант був би переселення окремо, Ви були б спокійніші і дитина також.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
ТАк на Україні жили окремо.
НАжаль не знала, спочатку здались хороші і порядні люди.
Але коли свекор зимою приїхав на Україну, то я приблизно зрозуміла шо мене чекає, тому сказала чоловіку шо якшо ми їдемо, то будемо жити окремо, бо з ними я жити не буду. Чоловік погодився... і от вже благополучно 10 місяців ми живемо всі разом. А все (по словам чоловіка) через те шо я не працюю, бо грошей не вистачає з"їхати...
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
а щодо режиму й родичів, то я Вас розумію, може колись би й так само щось хотіла від них, але все одно вони праві - вони вдома, хочете встановлювати правила - треба жити окремо, чи це нереально?
а до шуму дитина звикне, до всього можна пристосуватися, буде спати тоді, коли виходить, можна ще спробувати гуляти в слінгу, тоді точно спатиме.
Про заняття, якщо хочеться, займайтеся, але ясно що для свого віку 30-40 хв активності - "потолок", я зі своїм нормально стала займатися після 4 років, до того нічого не виходило ))
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Нажаль дити окремо не реально, хоча чоловік це обіцяв коли ми сюди їхали. Якби я знала шо таке буде, то лишалась би вдома.
Dobra Kobra
кобры добры
да ребенку в 3 мес посрать на шум, хоть перфоратором долби, будет спать, если хочет. в будукшщем умение засыпать при шуме пригодится. очень
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ань люблю тебе за твою прямолінійність і відвертість)))
На рахунок соски без неї тепер ніяк, користуюсь тільки на дворі, бо плаче через те шо на ньому шапка і компібінезон і тільки з нею хоча б не так кричить і не ковтає холодне повітря. І буває шо на сон даю, коли в нього такі періоди бувають шо з"їв одну грудь (від шуму не може заснути) даю другу, він вже зригує від переїдання ( просто реально їсть і зригує, бо якби шукає з грудях заспокоєня, а окрім того отримує ше їду яка йому вже не лізе) тому мушу давати соску і лежати біля нього гладячи по голівці і казати лагідні слова.
Інакше в мене поки не получається, хоча сама проти сосок.
Dobra Kobra
кобры добры
ты не соску пихай, а ищи свой метод

1. расскажи-ка мне, а что случится, если ребенок будет дышать холодным воздухом? а?

2. он не от шапки орет и комбеза, а от дискомфорта - бери на руки, а не пихай в коляску...Рита вот тоже в коляске не хотела...вот ВООБЩЕ...ОРАЛА...потому я и не возила в коляске

3. на сон. Катя, вот поверь, тоже с сиськой не засыпает...вот Рита засыпала, а Катя - нет... Её надо брать ну руки и поносить чуток или положить на живот к себе или ещё как, но не сиська...гладить по головке тоже дело или просто кладу на живот и глажу от головы до попы....и никаких сосок, веришь?

просто выкинь нафиг эту резинку и ищи КАК поступать со своим ребенком. Соска - это не помощь, а маскировка проблемы, которую ты не решаешь. А проблемы надо решать
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Я з тобою повністтю згідна, але як тоді то шо він часто на сон їсть одну, потім другу, і починаються зригування і знов трясеться шукає сосок, знов зригує і все по кругу, як тоді в такому випадку? він смоктати хоче шоб заспокоїтись а не поїсти, а я ж не можу кран перекрити, в мене на сосання відразу ж приходить молоко з перервами в 2 хв.
На рахунок холодного повітря, то після одного такого плачу на дворі він почав сильно кашляти, аж "гавкає", педіатри тут як завжди " Нє прідумивайтЄ бАлєзні рЄбьонку"
Так, температури не має, але кашель сильни і сухий і пчихає часто. Може співпадіння, може алергія, але в хаті нічого не мінялось, підлоги мию кожного дня, Тому ссилаюсь тільки на той плач на дворі.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ми в автокріслі гуляєм, коляски не має, можливо йому і дійсно не зручно.
Вдіваю досить легенько, просто беру тепле пкривало шоб вразі чого накрити.
Літом плач вирішувала саме тим шо брала на рука, а зараз занадто холодно, тим більше він залегко вдітий шоб його на руках носити.... Ой не знаю, може не маю я сили волі чи шо?
Dobra Kobra
кобры добры
чудесный у вас педиатр! и вправду - не придумывай!
увлажнять ещё воздух, кроме мытья полов - не помешает. Ну и закашливаться может просто слезами-соплями.

И нафига такие гулянки, если они стоят ребенку таких нервов и криков, лучше менее продолжительно, но качественно - в слинге, к примеру
Dobra Kobra
кобры добры
это решается просто...берешь соску и выбрасываешь в мусор..точнее все, что есть дома, больше не покупаешь. Пройдет
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Я її не купляла нам подарували)
попробую)
Dobra Kobra
кобры добры
тем более выброси. такие подарки надо сразу выбрасывать
Tetiana Cinnamon
Заміжня
та я хотіла, але але...
Dobra Kobra
кобры добры
без "але"
Оленка Че
1 мальчик и 1 девочка
як можна не виконувати обіцянки???
Tetiana Cinnamon
Заміжня
І мені цікаво)
Ну він казав будемо разом працювати переїдемо.
Я коли приїхала був вже 16 тиждень. влаштувалась диспетчером в тракову компанію, все було добре поки живіт не появився, попросили піти... З того часу ніхто не обрав, бо вагітна, а після родів вже і я не можу ( поки шо)
Оксана Слиж
планирую
Ця цитата:"Я просто елементарно не можу з ним нормально позайматись розвиваючими іграми два рази в день." теж мене зацікавила, що це за такі ігри в 3-х місячному віці? Моя теж часто ставала і тепер стає, в рочок і шукає ротом груди,хоч очка закриті,посмокче трішки і засинає,знає,що мама поряд.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Ірина
1 мальчик
Ситуація і справді нелегка, якщо все так. Проте обставини зараз не зміняться, може змінитись ваше відношення до всього, а вам це необхідно! Будьте трохи впевненіші, нічого страшного, якщо свекруха візьме внука і пограється з ним поки ви відпочинете, вона все таки теж була матір'ю, я думаю вона розуміє як воно. Ви трошки взяли на себе роль "жертви обставин", а треба все ж бути жінкою, впевненою, щасливою, мамою. Нічого страшного, якщо ви будете вимагати до себе трохи поваги і розуміння, особливо якщо це говорити не словами докори, а просто, легко, звичайно: "Малюк хоче до бабусі, приглянете за ним трошки, я поки швиденько зроблю свої справи". І не переживайте що про вас подумають і скажуть. Щодо того, що вона все робить вам на зло ( й не так як ви хочете), моя свекруха вже теж дає настанови, страшні настанови щодо годування дитини по годиннику, не звертання на неї уваги вночі, що дитина звикне до всього і тд, я просто кажу: дякую за пораду! І все. ( Розумію вона 100% не права, але ж хоче своїм власним досвідом поділитись, якщо почати з нею сперечатись, я розумію ми 100% посваримось. Жодна жінка, яка вже виростила своїх дітей не признає ніяких помилок, вони ж виросли, дорослі, здорові, значить вона гарна мама! Тому свекрухи і дають вказівки і роблять все по своєму, як вони звикли робити з своїми дітьми). Ви все одно більше часу виховуєте власну дитину, тому якщо декілька разів вона щось зробить не так, не звертайте на це уваги. З ними разом ви вічно жити не будете, зіпсувати дитину ніхто не встигне. Тому, з посмішкою подивилися на неї, пожаліли подумки, що вони на своїх засадах виховує, сказали дякую і все. Це простіше, ніж сваритись й морально обстановка буде краща.
Щодо роботи, якщо ви знаєте англійську, у вас є родичі закордоном ( в Україні, нажаль, не працює система пейпел, через яку фотографи розраховуються, тому потрібна допомога від когось близького з виводом коштів) ви могли б спробувати зареєструватись на modelmayhem в якості ретушера. Потрібно заповнити про себе інформацію, та додати 3 роботи в портфоліо, щоб вас прийняли. Якщо розібратись, через цей сайт можна легко знайти собі фотографів з якими будете співпрацювати. Подивіться на головній, профілі ретушерів, фотографів, хто що пише. Може чимось допоможе вам в майбутньому.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дівчата, дякую за коментарі, прочитала кожен, але не нападайте на мене з іграми.
Ясно шо це моя перша дитинка і я переживаю, бо хочу все зробити від мене залежуче, шоб моя дитина була щаслива, розумна і здорова.
Ясно шо ми з ним ребусси не розв"язуємо, але в трьох місячному віці вже можна підносити різні іграшки до ручок, шоб він до них тягнувся і старався їх взяти ручками. Ше є книжечка з різними типами тканин, теж потрібна річ, а ше поносити по кімнаті, порозказувати шо і де є, а ше просто поспілкуватись і пофгукати до нього, хоча два рази в день шось з цього треба робити.
Вчора свекруха прийшла до нас коли я тільки почала з ним іграшки розглядати, вона з ним поговорила 5 хвилин і пішла, після того дитина почала терти очки і позухати, іграшки йому вже були не цікаві...
Скажіть тоді чим займатись з такою дитинкою коли він не спить так мало?
Правда мобіль він дуже любить, може дивитись на нього хвилин 20-25 і заснути так під музику...
ТАк мене це заставляє почуватись винною.
А ше я працюю за комп"ютером (обробляю фото), роботи є багато і шоб хоча б якусь частинку в день встигати я мушу класти його на подушку для годування, годувати і працювати, він засинає і я можу пропрацювати години 2 - за це себе ненавиджу просто....
Смайлы
Добавить фото
Таня Кізлик
Прилетіла з іншої планети
не зрозуміла, а чого це "ненавиджу"?
Tetiana Cinnamon
Заміжня
так тому шо дитина біля комп"ютера лежить годинами...
Таня Кізлик
Прилетіла з іншої планети
не бачу в цьому катастрофи, мої теж зі мною могли полежати поки я якісь справи вирішую, ви ж не цілий день так проводите
Tetiana Cinnamon
Заміжня
не цілий але за день години 4 назбирається, тим більше в нас комп"ютер в кімнаті.
Кімната відносно велика де 15 м.кв і комп"ютер без системного блоку, але всеодно картаю себе за це.
Хочеться створити для дитини максимально потрібні для неї умови, шоб вона росла і була здорова
Таня Кізлик
Прилетіла з іншої планети
мможе трохи перегну палку, але принцип я думаю зрозумілий


Dobra Kobra
кобры добры
Таня, моя вообще живет возле компа и в студии - я фотограф и я себя не ненавиджу, а наоборот я молодец. Так что перестань. С ребенком достаточно просто разговаривать, а все остальное просто положить рядом, да и все.Что будет интересно - будет тянуться
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
Таня,а в мене в вересні дитина 3 тижні прикута була до телевізора,бо чоловік працював і вчився...мама була в Україні...залишити не було з ким,а мені треба було вчитись...і нічого))))....4 години то не критично)ти класна мама
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Жила б ти трошки нижче або я трошки вище зустрілись би)
Дякую
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
отримаю американську візу чи канадське громадянство і приїду тебе провідати)...чи ви приїжджайте якось до нас)
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Сподіваюсь тобі не довго чекати)))) Дякую) Ми до речі на ніагарський збирамось, правда тільки до кордону(
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
це доречі хороша ідея)))тіки ви втрьох)))буде класно я впевнена))))

а ми після польського різдва в Ванкувер їдемо на пару днів)...робимо собі сімейний подарунок на честь закінчення першого семестру в універі)
Tetiana Cinnamon
Заміжня
На рахунок слінга, маю лише трикотажний, він хлопець вже великий біля 8 кг, дуже провисає, якшо намотую тугіше він псіхує і хоче вилізти. Взагалі останній місяць він не любить в слінгу сидіти, шо мене також турбує, бо раніше тільки в ньому міг довго спати, а тепер і він не помічник.
Збираюсь купити слінго шарф, шоб при колибельці руки вільні були, бо з трикотажним всеодно приходиться тримати рукою голівку.
Смайлы
Добавить фото
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
Хоч на мене зараз і налитять....але я купила ерго і вставку для мелечі....і в ерго носила....
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Вибачайте за помилки в тексті, бо спішила.
Дякую
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Ви праві, з сім'єю говорила, прямомені в очі не казали, але застіною чула чітко в ясно, шо вони в себе вдома і шопотом говорити чи ходити на пальчиках не збираються. А ше вони кажуть шо це я винна шо він в шумі спати не може. Хоча він почав реагувати на шум в 1 місяць, до того прекрасно спав і під фільми і під музику.
Я думала про те шоб пізніше ложити його спати, але тоді він встає в 6-7 ранку від шуму і не може заснути поки всі не порозходяться...
Тому не знаю як краще поступити.
Смайлы
Добавить фото
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
але він ще й манюнький...ще встигните наладити йому режим...ми ось тіки зараз більш менш його наладили...спіть з ним побільше)
Антонина Вин
1 девочка
а во сколько по-вашему ребенок в 3,5 месяца должен просыпаться, если он уснул крепко около 1 часа ночи? моя дочка в 4 утра просыпалась, ела и засыпала часа на 3-4. максимум.
И, поверьте, многие крохи в таком возрасте надолго не засыпают. Ну 3-4 часа поспал, проснулся, поел. Это миф, что грудные дети спят по 20 часов в сутки.Да и шум для вашего ребенка не причем. У моей дочки колики были 2 раза в день по полтора часа, при том, что спать она могла у меня на руках и то, просыпаясь через каждые 15-20 мин от спазма. И поверьте, в это время дома никого не было, только мы с ней.
И в кроватке не все дети спят. Это тоже миф, если вдруг что.

И правильно вы написали, "де все це вважається нормою"(с)- все описанное вами действительно считается нормой. Как и то, что ребенок последнее время чаще стал висеть на груди. Могут беспокоить зубы, может беспокоить животик.

Но шум тут совершенно не причем. Не с отбойником же ваши родственники по дому ходят и стучат целый день.
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Не з відбійним, але шось типу того... Тут в квартирах стіни картонні, хоча в нас 3-х кімнатна і кімната наша в іншому кінці від кухні, але зранку я чую кожне слово, хоча вони досить голосно спілкуються.
Є такі люди, шо кричать в телефон бо погано когось чують, от це приблизно в них така нормальна розмова.
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
Ех(((...а можливості переїхали у ванбедрум нема?про стіни це взагалі ж...ми колись жили на квартирі,то в нас з сусідами спальні були через таку стіну....і нам і їм було чутно як інші с...сом займались...
Антонина Вин
1 девочка
ну а что поделать, если такие условия- коммунальной квартиры по сути? да еще и стены картонные. Многие наши родители в таких условиях родились и выросли. Да и сколько сейчас семей с 2-3 детьми живут в общежитиях или в однушках.
Родственников вы не переделаете. Это вообще гиблое дело.
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}