главная опыт мам и экспертов 4-12 месяцев неврология вопросы и ответы Частий,...
No Name
   705
0

Частий, неконрольований плач дитини.

Сину 4,5 місяці. Останній тиждень з ним твориться шось неймовірне.
Рідко встає з хорошим настроєм, спить в день тільки на руках, бо інакше просинається через 10 хвилин, плаче..
Тому, для хоча б якогось режиму сну дитини длзволила спати в своїх обіймах.
1. Але справа в тому, шо він просипається також часто (раз в 20-30 хв), не відкриваючи очі, складає губи в трубочку і напружившись весь шукає груди. Після того як знайде те, шо шукав, ковтне пару раз молочко і знову спати. Коли витягую груди, все повторяється знову.
2. Останній тиждень, коли він вже сонний і треб оченята, я беру його і починаю годувати. Причому тільки кладу він починає плакати (годую на подушці для годування, від народження). Потім дам грудь і він починає їсти. Даліочі вже сонні і ніби то засинає, але будь який невечкий шум його відволікає і він різко відривається від пррцесу дивиться намене і починає сильно плакати (таке бувало і без шуму, просто відпускав груди і починав вильно плакати). Намагаюсь знову дати груди - не бере і так плаче поки я не візьму його вертикально і не поношу на руках. Далі знов тре очі і я тільки класти - він знову плаче, груди вже не бере, але коли дам чітко в рот, то візьме, але далі буде мукати з закритим ротиком.
Думала живіт, бо також вигинається і піджимає ножки, але ж він тоді б не переставав плакати, як тільки я його беру вертикально, та і 4,5 місяці запізній термін для колік. Він їх мав з 1 тижня до 3,5 місяців. Ше були думки про ранку в ротику, чи стоматит (бо до ротика почав іграшки брати) хоча стараюсь всі мити) - не знайшла нічого в роті. Також недостачу молока виключаю, бо молока завжди багато і легко видавлюється навіть рукою. Коли відбуваються прихід під час годування, то він аж дихати не втигає.
3. І останнє, шо турбує, це те, шо при засинанні часто дуже швидко крутить головою з боку в бік. Таке буває і по серед ночі під час сну. Спить, скривиться і починає крутити голівкою. Далі повертається в мою сторону і знову губки в трубочку, і напружено шукає груди. Доречі спить безпробудно з 22:30 до 00:00, далі просинається кожні 20-30 хвилин для пошуку грудей. Шо мене теж дуже турбує, бо я страшенно не висипаюсь і вже відчуваю як починаю здавати позиції. Практикуєм СС.

Вибачайте, шо так багато.
Дякую

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
24 комментариев
Надежда Унич
Шановна Тетяно.
Ознайомившись із текстом Вашого питання, коментарями мам та Вашою додатковою інформацією, яку Ви надали в ході дискусії, можу відповісти так:
- як я зрозуміла, у Вас були тяжкі пологи із застосуванням вакуум-екстрактора. В таких випадках організм дитини, яка народжується, страждає в певній мірі від недостачі кисню (гіпоксія) та недостатності кровопостачання органів та систем (ішемія). Разом це називається в медицині гіпоксично-ішемічне ушкодження центральної нервової системи дитини. Таке ушкодження в залежності від його ступеня тяжкості може давати в подальшому ряд клінічних проявів та синдромів (підвищена нервово-рефлекторна збудливість дитини; синдром вегето-вісцеральних дисфункцій, що нагадує за своїм проявом кишкові кольки; гіпертензійно-гідроцефальний синдром, для якого характерний підвищений внутрішньочерепний тиск та розширення лікворних просторів мозку; можливий судомний синдром тощо). Новонароджені діти після таких пологів, як правило, повинні бути оглянуті дитячим неврологом. Цей фахівець оцінює стан неврологічної системи у дитини і дає мамі рекомендації як на найближчу перспективу, так і на подальший період . Схоже, що Вашу дитину дитячий невролог ще ні разу не оглядав;
- у дітей з одно- двотижневого віку досить часто зустрічаються кишкові кольки. Але у травмованих у пологах дітей такі кольки перебігають частіше і важче в зв’язку із можливим проявом синдрому вегето-вісцеральних дисфункцій. Якщо допустити, що такий синдром у дитини наявний, то так звані кишкові кольки у нього можуть бути і після трьохмісячного віку;
- при звичайних кишкових кольках у дитини не спостерігається витягування ротика в трубочку, значне вигинання тулубу, часті повороти голови. Такі симптоми більш характерні для будь-яких неврологічних відхилень. Тому, знову ж таки, дуже важливою є консультація кваліфікованого дитячого невролога для детальної оцінки неврологічного статусу дитини;
- Ви пишите, що Ваша дитина почала тягнути іграшки до рота. У 5-місячному віці починається процес прорізування зубів. При цьому подразнюються нервові закінчення десен, з’являються больові відчуття, на які дитини реагує неспокоєм. Вашу дитину повинен детально оглянути кваліфікований дитячий лікар і визначити, чи є ознаки початку прорізування зубів. Якщо це так, то є ряд засобів, які знімають больові відчуття при прорізуванні зубів у дітей раннього віку (препарат «Дентокінд» або «Дентінокс-гель» чи інші). Хоча ці препарати відпускаються без рецепту, але їх повинен призначати лікар за наявності показань. У дітей такого віку безпричинні повороти голови, облисіння потилиці та підвищена пітливість характерні для гіповітамінозу D та початкових проявів кальцій-фосфорного обміну в організмі дитини. Важливо, щоб лікар визначився в застосуванні вітаміну D з профілактичною або лікувальною (при наявності показань) ціллю;
- нетривалий нічний сон із частими прокиданнями, зойками дитини та вказаними мною вище симптомами все-таки більш характерні для будь-яких відхилень з боку нервової системи дитини. Ви пишите, що записались на прийом до лікаря-невролога. Бажано цю консультацію здійснити якомога швидше. Фахівець огляне дитину і вирішить питання щодо корекції відмічених Вами симптомів у дитини (наприклад, призначить препарат «Дормікінд» чи інший). Я сподіваюсь, що цей фахівець призначить обстеження дитині: нейросонографію (ультразвукове дослідження мозку через велике тім’ячко), іноді МРТ (магніто-резонансна томографія) мозку за наявності показань. Вказані, а, можливо, й інші дослідження допоможуть лікарю-неврологу встановити справжню причину неспокою дитини, встановити вірний діагноз та призначити лікувально-профілактичні заходи.
Смайлы
Добавить фото
Одинокая волчица
Это не мы такие - жизнь такая...
мальчиков, так называемые колики, могут мучить практически до года, это все зависит от моче0половой системы у них... Единственно что действительно настораживает, так его боязнь любого шума, вздрагивание и то, что головкой туда сюда крутит... Срочно в невропатологу и может быть даже не одному, сделать УЗД головному мозга (делается через не закрытый родничок) может быть и давление и прочие последствия после родов.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую, але, як я написала вище, такої можливості не має. Мій син постійно кривить спину в право, хотіла шоб масаж йому поробили, то відповідь на все одна "зачем?"
Одинокая волчица
Это не мы такие - жизнь такая...
Я не хочу пугать, но это не нормально что так головкой крутит, у нас куча проблем и до их пор головой так делает перед сном и во сне Началось ближе к 3 мес., у нас там гимматома мозга была, очень много писать не буду, но это очень серьезно и в дальнейшем, пока можно все исправить, уже после года тяжелее, а дальше уже практически не возможно... ребенок не такой как все
Одинокая волчица
Это не мы такие - жизнь такая...
это может быть и из-за внутричерепного давления и банально гипертонус мышц одной стороны., нужен невропатолог, ну как так.... А уже увидела где вы живете... там у них свои тараканы, на температуру 39 и отит колят прививки тут же и отправляют домой... Вот это поражает больше всего.....(
Tetiana Cinnamon
Заміжня
В них тут не таракани а ТАРАКАНИЩА в головах. Записалась на понеділок до педіатра. Буду вимагати огляду невропатолога і масажі. Бо сину вже 4,5 мвсяці, а він коли лежить га животі не перевкртається на спину, плаче поки не переверну і ручки теж не переставляє. Я переживаю дуже
Тим більше я тужилась годину і він не виходив, його мінівакуумом підтягували і мене порізали вздовш і впоперек.
Одинокая волчица
Это не мы такие - жизнь такая...
Очень похоже на наш случай(((( У нас ДЦП в легкой степени, оно выхаживается, но забирает все силы, соки и нервы..... Вот поэтому я и откликнулась.... Я каждый раз просыпаюсь когда от крутит этой головой, я аж матом уже ругаюсь и кричу на него, уже ж нет никаких сил, какого он это делает и никто не может ответить, а где могут помочь, у меня банально нет денег на обследования((( Главное это его нервно-эмоциональное состояние.... интелект-разум не пострадал, а вот он вытворяет и чудит... моментами это чистый ад.
Я почему то думала что там с таким должны скорее помочь и распознать, тут то все сам тянешь и стучишь ногами в двери от отчаянья, ищешь любую лазеечку и возможность.
Главное попасть на прием к нормальному специалисту, а массаж можно и самой еще делать, отлично фитбол помагает и как делать можно найти и тут на см, общеукрепляющий. НО главное проверить голову, если давление есть, то нельзя многие элементы на том же фитболе..
Tetiana Cinnamon
Заміжня
В понеділок зарисалась на прийом. Буду вимагати дослідження. В день нормально, а вночі постійнокрутить головою і ножки піднімає і стогне деколи. Мене це дійсно лякає, але буду молитись Богу, шоб нічого страшного не було.
А в 4,5 місяці можуть нормально провести узд мозку? Мозок то вже великий, а тім'ячко маленьке...
Одинокая волчица
Это не мы такие - жизнь такая...
главное что не закрыт еще родничок, должно нормально все показать.
Оля Пастух
Щось у Тебе в душі діється неспокійне? Ну, крім невисипляння. Можеш не відповідати, сама собі дай відповідь.

Це таке замкнуте коло... Мамі важко - дитина реагує - і від цього мамі ще важче.
Навдяд чи є універсальна відповідь, як із цього вийти. Одно знаю. Якщо мамин організм буде по-справжньому втомлений, то буде відключатись у будь-який час, навіть на 20 хвилин, щоб тільки виспатись. Якщо це можливо, забий на свою зайву тривожність і відключайся. Насамперед Тобі треба відпочивати.

Лікарі завжди можуть знайти фізіологічну патологію і т.п. Якщо маєш підстави реально тривожитись щодо здоров"я, подумай про візит до невролога. Якщо це просто виснажлива поведінка у дитини, то налагоджується ... поведінкою і настроєм самої мами.

Знаєш, кажуть, у грудному молоці є стовбурові клітини, до якоїсь міри воно здатне лікувати навіть вади розвитку! Отак би я сказала і про нервову систему/психіку/поведінку/режим. Коли мама дає свій спокій і врівноваженість, коли в домі спокійна (мирна!) атмосфера, дитина це "вбирає". І це здатне сформувати у ній нормальний ритм життя.

Сорі, якщо не в тему. Так, говорю не з медичної точки зору. Просто мені здається (можу помилятись), що Тобі нема чого підозрювати в дитини якісь хвороби. У Тебе прекрасна і нормальна дитина. Тобі б лише самій трохи більше спокою, щоб не виснажувати себе.
Смайлы
Добавить фото
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Дякую Олічка.
Думаю Ви вкурсі, яка в мене ситуація вдома, рослабляюсь в стараюсь бути врівноваженою наскільки це можливо.
Mrs. Snowflake
беременна на 15 неделе
Мені все це схоже на коліки....пробуй може його на м*ячику животиком качати...і мені здається в тебе звичайна нормальна дитина)))
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
Доброго дня. Для початку - 4,5 місяці - не запізній термін для кольок, бо ж все індивідуально у кожної дитини. Мій син мав проблеми такого плану до року життя і навіть більше. По друге, що каже педіатр? Невролог?
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Mom
Ми з чоловіком не висипалися дуже довго, діти спали дуже погано, спали з нами, прокидалися від кожного нашого руху, від кожного звуку. Це було страшенно виснажливо та тривало, здавалося, безкінечно. Лікарі не знаходили жодної патології. Тож довелося просто набратися терпінння на роки та чекати пока малята попідростають))
Tetiana Cinnamon
Заміжня
Нажаль педіатр каже "нє прідумивайтє балєзни Вашему рєбьонку". Тут нереально самим піти до невропатолога чи зробити УЗД. Все через педіатра, а вона вважає шо все добре. Хоча в її компетентності сумніваюсь, бо хотіла робити 3 прививки на раз при сильній алергії.
Tanya Kur
Mom
Можливо, педіатр-експерт Світ Мам щось порадить з цього приводу. Почекаємо)
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Антонина Вин
1 девочка
и колики, и зубы. что угодно. а у мальчиков в принципе все сложнее с ЖКТ, как писали выше.
я уже писала и неоднократно, что у моей дочки до 4,5 месяцев были колики, и задержка стула была.
если вы ходите к педиатру и он на данный момент не видит отклонений- не стОит переживать.
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото
Оля
беременна на 20 неделе
Минус 15 кг за 2 месяца http://bit.ly/15kg2m
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}