Рейтинг@Mail.ru
планирование (1584) / тест на беременность (45)
главная опыт мам и экспертов планирование тест на беременность статьи экспертов Чому тести помиляються?
Tanya Kur
   390
8

Чому тести помиляються?

Дослідження показують, що домашні тести на вагітність дають правдиву відповідь у 99% випадках. Щоб не зіткнутися з тим, що лишилося в 1%, важливо запам'ятати причини, з яких тест може допустити помилку.

Чому тести помиляються?

Хвилини в очікуванні результату тесту на вагітність здаються вічними. Із завмиранням серця спостерігаєш за проявом першої контрольної смужки і чекаєш, з'явиться чи не з'явиться друга? Ці миті змінять життя або в один, або в інший бік. Як прикро, якщо тест припускається помилки! Адже від нього залежить так багато. Щоб відповідь тесту була максимально достовірною, важливо врахувати деякі нюанси.

Критерії вибору тесту

Співвідношення «ціна-якість» не завжди виправдовує себе. Увагу варто звертати радше на виробника.

Кращий варіант – купити декілька тестів і застосувати їх з проміжком у кілька днів. Відповідь може бути не точною з кількох причин.

1. Термін придатності вже збіг, і умови зберігання були порушені. Тому купувати тести потрібно лише в аптеках та обов'язково перевіряти дату виробництва.

2. Для тестування була узята денна або вечірня порція сечі. Концентрація в ній гормону може бути недостатня для визначення вагітності. Потрібно використовувати лише ранішню сечу, зібрану натщесерце (до прийому будь-якої їжі).

3. Напередодні увечері або вранці не можна приймати сечогінні засоби. Навіть кавун впливає на кількість рідини в організмі. Якщо об'єм сечі став більший, тест не «вловить» потрібну кількість ХГЛ.

4. Минуло недостатньо часу після перенесеного викидня, аборту або операції з видалення позаматкової вагітності. Через це ХГЛ може залишатися в крові і сечі ще якийсь час.

5. Присутність білку в сечі також впливає на результат. Не зайвим буде здати аналіз.

6. При дисфункції яєчників вироблення гормонів порушується. Зміни в гормональному балансі можуть ввести тест в оману.

7. Деякі захворювання органів статевої системи, а також пухлини, призводять до підвищення рівня хоріотропного гормону. У такому випадку тест підтвердить вагітність, хоча її й немає.

Олена Хомич, акушер-гінеколог, Спеціалізована медико-санітарна частина № 11: На рівень хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), відповідального за настання вагітності, можуть вплинути деякі препарати, які його містять (наприклад, Профазі, Прегніл). У такому разі невеликий рівень гормону може залишатися в організмі впродовж 10 днів. Я б порадила повторити тест через цей час. Протизаплідні препарати не містять ХГЛ, тому жодного впливу на результат не роблять. Якщо зробити тест за всіма правилами і враховувати при цьому рекомендації фахівців, вірогідність відповіді наближається до 100%. Після цього лікар, скоріш за все, підтвердить хвилюючу звістку про початок вагітності.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
6 комментариев
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Наскільки ці домашні тести на вагітність полегшили життя нашому поколінню! Хай навіть 1 % ймовірності помилки, але жінки зазвичай знають про це.
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Главный редактор svitmam.ua
В моєму випадку найпростіші дешеві тести з аптеки показали чітко вагітність навіть за кілька днів до затримки, На якість нема нарікань
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}