планирование (1599) / тест на беременность (45)
главная опыт мам и экспертов планирование тест на беременность статьи экспертов Чому тести помиляються?
Tanya Kur
   690
8

Чому тести помиляються?

Дослідження показують, що домашні тести на вагітність дають правдиву відповідь у 99% випадках. Щоб не зіткнутися з тим, що лишилося в 1%, важливо запам'ятати причини, з яких тест може допустити помилку.

Чому тести помиляються?

Хвилини в очікуванні результату тесту на вагітність здаються вічними. Із завмиранням серця спостерігаєш за проявом першої контрольної смужки і чекаєш, з'явиться чи не з'явиться друга? Ці миті змінять життя або в один, або в інший бік. Як прикро, якщо тест припускається помилки! Адже від нього залежить так багато. Щоб відповідь тесту була максимально достовірною, важливо врахувати деякі нюанси.

Критерії вибору тесту

Співвідношення «ціна-якість» не завжди виправдовує себе. Увагу варто звертати радше на виробника.

Кращий варіант – купити декілька тестів і застосувати їх з проміжком у кілька днів. Відповідь може бути не точною з кількох причин.

1. Термін придатності вже збіг, і умови зберігання були порушені. Тому купувати тести потрібно лише в аптеках та обов'язково перевіряти дату виробництва.

2. Для тестування була узята денна або вечірня порція сечі. Концентрація в ній гормону може бути недостатня для визначення вагітності. Потрібно використовувати лише ранішню сечу, зібрану натщесерце (до прийому будь-якої їжі).

3. Напередодні увечері або вранці не можна приймати сечогінні засоби. Навіть кавун впливає на кількість рідини в організмі. Якщо об'єм сечі став більший, тест не «вловить» потрібну кількість ХГЛ.

4. Минуло недостатньо часу після перенесеного викидня, аборту або операції з видалення позаматкової вагітності. Через це ХГЛ може залишатися в крові і сечі ще якийсь час.

5. Присутність білку в сечі також впливає на результат. Не зайвим буде здати аналіз.

6. При дисфункції яєчників вироблення гормонів порушується. Зміни в гормональному балансі можуть ввести тест в оману.

7. Деякі захворювання органів статевої системи, а також пухлини, призводять до підвищення рівня хоріотропного гормону. У такому випадку тест підтвердить вагітність, хоча її й немає.

Олена Хомич, акушер-гінеколог, Спеціалізована медико-санітарна частина № 11: На рівень хоріонічного гонадотропіну людини (ХГЛ), відповідального за настання вагітності, можуть вплинути деякі препарати, які його містять (наприклад, Профазі, Прегніл). У такому разі невеликий рівень гормону може залишатися в організмі впродовж 10 днів. Я б порадила повторити тест через цей час. Протизаплідні препарати не містять ХГЛ, тому жодного впливу на результат не роблять. Якщо зробити тест за всіма правилами і враховувати при цьому рекомендації фахівців, вірогідність відповіді наближається до 100%. Після цього лікар, скоріш за все, підтвердить хвилюючу звістку про початок вагітності.

ответитьзадать вопрос
Смайлы
Добавить фото
6 комментариев
Оля Пастух
Хай завжди будуть мами!
Наскільки ці домашні тести на вагітність полегшили життя нашому поколінню! Хай навіть 1 % ймовірності помилки, але жінки зазвичай знають про це.
Смайлы
Добавить фото
Tanya Kur
Главный редактор svitmam.ua
В моєму випадку найпростіші дешеві тести з аптеки показали чітко вагітність навіть за кілька днів до затримки, На якість нема нарікань
Смайлы
Добавить фото
Sveta Nota
беременна на 35 неделе
Мне тест тоже показал беременность еще до задержки.
Oля Чумaк
Главный модератор СвітМам
Тест мою другу вагітність з якихось причин якраз і не показав. І пішла я на УЗД, подумавши, що то якийсь збій зі здоров'єм. А там не збій - там радість! ))
Смайлы
Добавить фото
Grinch (ᵔ.ᵔ)
Модератор СвітМам
Мне попадались честные тесты)))
Оба раза показывали две полосочки (хоть одна из них и была призрачной) ещё до задержки.
Смайлы
Добавить фото
Маша пузатик
планирую
Мне тест сразу показал беременность!
У знакомой, с приличной такой задержкой, тест ошибся. Оказалось, что тест был старым, срок давно истек и даже упаковка повредилась (но не выкидывать же)) А когда купила новый тест в аптеке - беременность подтвердилась.
Смайлы
Добавить фото

{ $nifTest}